DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
AudioQuest HDMI Pearl 1,0m
AudioQuest HDMI Pearl 1,0m AudioQuest HDMI Pearl 1,0m AudioQuest HDMI Pearl 1,0m AudioQuest HDMI Pearl 1,0m AudioQuest HDMI Pearl 1,0m AudioQuest HDMI Pearl 1,0m

AudioQuest HDMI Pearl 1,0m

849 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

Co se dá pokazit na digitálním signálu ?!

V případě že máte nekvalitní HDMI, či jiný digitální kabel, data sice ,,dotečou" kam mají, ale cestou se pár dat změní, či ztratí. Televizor si tyto chybějící data sám dopočítá, ovšem tyto dopočítaná data jsou tzv. vymyšlená a neodpovídají přesně originálu. To se může projevit v obraze, např. změnou odstínu, ostrostí, či plynulostí obrazu. Ve zvuku může chybět prostor, detaily, hloubka atd ...

 

  • Schopnost obousměrného přenosu ethernetových dat
  • Vodiče s pevným jádrem z mědi s dlouhým zrnem (LGC)
  • Polyetylénová izolace s vysokou hustotou
  • Nerozebíratelné konektory
  • Kabel dosahuje minimálně 18 Gb/s datového toku
  • Podpora 1080/120Hz, 4K/60Hz, 8K/30Hz a 3D
  • Podpora HDR, HDR10, HDR10+, Dolby Vision
  • Ethernet a Audio-Return Channel (ARC) i eARC

 

HDMI 2.0: PEARL je mimořádný HDMI kabel, který má 0,5 % postříbření vodičů s pevným jádrem. Jako všechny AudioQuest HDMI kabely i PEARL používá pevnou vysokohustotní polyetylenovou izolaci a přesnou geometrii. Zvláštní pozornost je věnována také maximalizaci výkonu HDMI a skutečně, AudioQuest HDMI kabel PEARL opravdu podává výkon hodný naprosto referenční úrovně.

 

Pevné vodiče z mědi s dlouhým zrnem (LGC ): Pevné vodiče s hladkým povrchem (LGC) eliminují interakce mezi vlákny a jitter, běžné zdroje rušení. 

 

Pěnová polyetylenová izolace: Každý pevný materiál přiléhající k vodiči je v podstatě součást nedokonalého obvodu. Veškerá izolace drátů a materiály obvodové desky absorbují energii (způsobují ztráty). Část této energie je uložena a poté vypuštěna jako rušení. PEARL HDMI využívá k izolaci vodičů pěnovou polyethylenovou izolaci plněnou vzduchem, protože vzduch neabsorbuje téměř žádnou energii a polyetylen je nízko-ztrátový a příznivý co se zkreslení týká. Kromě toho tuhost materiálu umožňuje vodičům udržovat konstatní a stabilní vztah po celé délce kabelu, což vytváří stabilní impedanci a dále minimalizuje zkreslení. Výsledkem je znatelně méně zkreslený zvuk než při použití běžných materiálů.

 

AudioQuest HDMI kabely do délky 8 metrů jsou pasivní a nad tuto délku se jedná o aktivní verze, kterévyužívají technologii aktivní ekvalizace. Všechny AudioQuest HDMI kabely (ve všech délkách) tak garantují přenos 100 % objemu dat potřebného pro všechny současné audio/video funkce včetně multikanálového audia s vysokým rozlišením, 1080p a 4K videa, 3D videa a Blu-ray. Všechny AudioQuest HDMI kabely Vám doručí 100% dat potřebných pro 120 Hz / 240 Hz/ 600 Hz displeje.

 

Technologie aktivní ekvalizace: Patentované vysokorychlostní aktivní zpracování signálu společnosti Spectra 7’s, umožňuje super tenkým a velmi dlouhým kabelům s kompatibilními konektory přenášet 18 Gb/s — klíčový výkonový atribut pro HDMI 2.0. Čip HT8181 využívá patentovanou technologii napájení pro zvýšení efektivity regulace výkonu — není proto nutný dodatečný napájecí kabel. Modul HT8181 zajišťuje až 4K 60p, 4:4:4 rozlišení (taktovací frekvence pixelů 600MH), vyžadované nejnovějšími UltraHD 4K displeji. Na kabel je vyžadován pouze 1 modul.

 

Ethernet a audio return kanál: Všechny AudioQuest HDMI kabely jsou označeny jako vysokorychlostní sethernetem a spolehlivě přenáší zpětný zvukový kanál ARC i eARC.

 

Směrovost: Všechny audio kabely jsou směrové. Správný směr záleží na vodičích v každém AudioQuest kabelu. Všechny signální vodiče jsou kontrolovány pro správný směr digital-audia, dokonce jsou vodiče v Audio-return kanálu vedeny obráceným směrem, aby byl zajištěn co nejlepší výkon této aplikace. Šipkami je na každém kabelu jasně zaznačen správný směr použití.Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Mám přehrávač: https://www.panasonic.com/cz/consumer/audio-video/blu-ray-dvd-prehravace/blu-ray-prehravace/dp-ub9000.html

Zvládá tento kabel: Chcete-li využívat snímky 4K/60p, je vyžadován vysokorychlostní kabel HDMI s podporou šířky pásma 18 GB/s? Děkuji, RM:
-2


Recenze

Zákaznické recenze

Marian
22.05.2019

Top kvalita za rozumnou cenu.

Top kvalita za rozumnou cenu.

Karel
04.12.2018

Skvělý

Není pravda, že při digitálním přenosu dat nezáleží na kabelu. Na kabelu záleží a tento je důkazem. Zvuk přes HDMI ARC TV - Soundbar, čistý, s prostorovými detaily. Za slušné peníze skvělý kabel. Přes optiku nebo HDMI kabely za pár korun to tak nebylo.

Rene
20.02.2018

Ve své třídě super

Myslel jsem že nebude moc velký rozdíl když jsem měl kabely hama ale rozdíl velký obraz lepší a zvuk více prostorový plný detailů.

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: AudioQuest HDMI Pearl 1,0m

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce AudioQuest
Délka kabelu (m) 1,0