DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
AudioQuest HDMI Pearl 1,0m
AudioQuest HDMI Pearl 1,0m AudioQuest HDMI Pearl 1,0m AudioQuest HDMI Pearl 1,0m AudioQuest HDMI Pearl 1,0m AudioQuest HDMI Pearl 1,0m AudioQuest HDMI Pearl 1,0m

AudioQuest HDMI Pearl 1,0m

849 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

Pokud nechcete, aby si Vaše televize ,,vymyšlela", je tento kabel přesně pro Vás. Firma Audioquest patří k leaderům v oblasti vývoje a výroby propojovací kabeláže. Díky dlouholetému vývoji a precizní výrobě nabízí jedinečnou kvalitu, která jde vidět a slyšet.

Co se dá pokazit na digitálním signálu ?!

V případě že máte nekvalitní HDMI, či jiný digitální kabel, data sice ,,dotečou" kam mají, ale cestou se pár dat změní, či ztratí. Televizor si tyto chybějící data sám dopočítá, ovšem tyto dopočítaná data jsou tzv. vymyšlená a neodpovídají přesně originálu. To se může projevit v obraze, např. změnou odstínu, ostrostí, či plynulostí obrazu. Ve zvuku může chybět prostor, detaily, hloubka atd ...

Tento kabel je vyrobený z pevných měděných vodičů. Měď je v provedení LGC, tedy obsahuje méně dusíku, méně nečistot, čímž se zamezí zkreslení a ztrátám oproti klasické OFC mědi. Pevná izolace je z polyethylenu s vysokou hustotou. Kabel je směrový, směr je určen šipkami na konektorech. Správným zapojením zajistíte plnou kvalitu kabelu a daného propojení.

Výběr z vlastností

  • Kabel HDMI-AHDMI-A třídy HighSpeed
  • Přenos rozlišení 1080p/120Hz, 4K, 3D Video
  • Schopnost obousměrného přenosu ethernetových dat
  • Schopnost přenosu zpětné zvukové linky (ARC)
  • Vodiče s pevným jádrem z mědi s dlouhým zrnem (LGC)
  • Polyetylénová izolace s vysokou hustotou
  • Nerozebíratelné konektory
  • Barva černá


Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Mám přehrávač: https://www.panasonic.com/cz/consumer/audio-video/blu-ray-dvd-prehravace/blu-ray-prehravace/dp-ub9000.html

Zvládá tento kabel: Chcete-li využívat snímky 4K/60p, je vyžadován vysokorychlostní kabel HDMI s podporou šířky pásma 18 GB/s? Děkuji, RM:
-2


Recenze

Zákaznické recenze

Marian
22.05.2019

Top kvalita za rozumnou cenu.

Top kvalita za rozumnou cenu.

Karel
04.12.2018

Skvělý

Není pravda, že při digitálním přenosu dat nezáleží na kabelu. Na kabelu záleží a tento je důkazem. Zvuk přes HDMI ARC TV - Soundbar, čistý, s prostorovými detaily. Za slušné peníze skvělý kabel. Přes optiku nebo HDMI kabely za pár korun to tak nebylo.

Rene
20.02.2018

Ve své třídě super

Myslel jsem že nebude moc velký rozdíl když jsem měl kabely hama ale rozdíl velký obraz lepší a zvuk více prostorový plný detailů.

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: AudioQuest HDMI Pearl 1,0m

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce AudioQuest
Délka kabelu (m) 1,0