CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
AudioQuest WEL Signature 4,0m

AudioQuest WEL Signature 4,0m

Kód: treewelsignature40
1 559 459 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Popis

Nad všemi kabely Tree Series (Aspen, Oak, Redwood, Wild Wood) stojí už jen ten nevyšší strom, který se dotýká nebe. WEL (William E. Low) Signature kabel obsahuje nejkvalitnější materiály, které lze na zemi získat. Důležitá je také konstrukce kabelů, jejímž prubířským kamenem je Double Counter-Spiral, neboli dvojitě křížené spirály. Jestliže výrobce uvádí název prezidenta společnosti na výrobek, znamená to prohlášení o jeho unikátnosti, respektive originalitě.

Signature – podpis

Sečteno a podepsáno, počínaje materiálem a konče konektory, není moc prostoru ke kritice. Solid 100% Perfect-Surface Silver Conductors (PSS) znamená celostříbrný, extrémně čistý vodič. Pevná látka vodičů zabraňuje pramenům interakce, tedy hlavnímu zdroji a příčině zkreslení. Úžasně hladký a čistý povrch omezuje tvrdost a zvyšuje jasnost. Carbon-Based Multi-Layer Noise-Dissipation a Cross-Talk-Dissipation systémy (izolace) fungují jako pohlcovače přeslechů a rozptylové systémy na bázi uhlíku.

Patentovaný DBS

Dielectric-Bias System je založený na izolaci dielektrikem, zpomalení signálu uvnitř vodiče.  Dokáže vytvořit silné, stabilní elektrostatické pole, které polarizuje molekuly izolace. Tím je minimalizována akumulace energie v izolaci a množství nelineárních časových zpoždění. Zvuk pak umí překvapit novým potenciálem na čistém pozadí, množstvím nečekaných detailů a špičkovým dynamickým kontrastem.

Na čem záleží

Důležitým základním aspektem při výrobě je konstrukční geometrie kabelu, uspořádání, velikost, tvar, zpracování. Inovované technologie jsou korunovací vybraných prvotřídních materiálů a jako celek vše funguje naprosto unikátně. Double Counter-Spiral Geometry pro WEL Signature i další kabely Tree Series znamenají zvláštní uspořádání - mají vnitřní kruhové pole pozitivních vodičů vedených spirálovitě v jednom směru a kolem vnitřní skupiny vedou negativní vodiče též spirálovitě, avšak právě v opačném směru. I když oba dva druhy vodičů jsou vedeny přes sebe, ne paralelně, vztah mezi kladnými a zápornými skupinami vodičů je stabilní, neměnný. Konzistence je základním principem při konstruování těchto modelů, na jehož konci je více jasnosti, čistoty, detailnosti.

Spread-Spectrum Technology

Velikost nebo tvar jednotlivých vodičů je různý, má také specifický profil zkreslení. SST je technologická pomůcka k využívání přesně daných kombinací, co se týká různých velikostí vodičů, a to za účelem eliminace slyšitelnosti vzniklých charakterových vad. Různé velikosti vodičů používaných u WEL Signature pak jednoznačně nastolí extrémní zvukovou průzračnost i dynamický zvuk.

Bi-Wiring, konektory a způsob použití

Tento ideální širokopásmový kabel může být použit jako duální dvojice pro maximální užitek z Bi-Wiring propojení. Byl navržen tak, aby byl umožněn Single Bi-Wire. Pět vodičů bylo zvoleno a uspořádáno způsobem, že mohou být rozděleny do dvou skupin, což kabelu WEL Signature umožňuje, aby byla aktivována čtyři připojení na konci reproduktoru. Konektory - 1000 Series Mulit-Spades jsou vyrobeny z čisté elektrolytické mědi, přímo na tělo je pak aplikována silná vrstva stříbra. I když je výsledný efekt méně lesklý, kompletní úroveň výkonu se nedá srovnávat s jiným konektorem na trhu. Na obou koncích kabelu jsou jasná označení „Speaker End“ a „Amp End“, která napovídají, jak ideálně použít kabeláž v požadovaném směru. 

William E. Low

Kdo nezná zakladatele americké výrobní společnosti, která stojí na špici audiotechniky, neumí ocenit tento milionový kabel. Jeho snahy proniknout hlouběji do světa audio a vylepšit stávající sortiment vyvrcholily produkcí špičkové kabeláže do celého světa a zrodem společnosti AudioQuest. Sluchátka, DAC, nejrůznější druhy a typy kabelů, příslušenství – to vše lze najít ve velmi obsáhlé nabídce této prestižní značky. Všechny výrobky jsou propracované, moderní, na vysoké estetické úrovni. Mají své osobité charisma. Jsou originály, vždy samy sebou, ničím nenahraditelné. Exkluzivní kabelový model Signature je toho důkazem.

Důležité informace:

  • Vodič je ze 100% stříbro PSS (Perfect-surface Silver) - pevné stříbro bez povrchových nerovností (předcházející zkreslení)
  • DBS - Dielectric-bias system - systém vytvářející elektrostatické pole, které organizuje molekuly izolace a odstraňuje zpoždění signálu
  • 3-vrstvý, karbonový NDS (Noise-dissipation system) - systém na odstranění šumu zabraňuje radio-frekvenčnímu rušení
  • Pěnová polyethylenová izolace na pozitivních vodičích napuštěná dusíkem - plyn absorbuje téměř nulovou energii, což umožňuje nízko-ztrátový přenos
  • Dvojitá kříženě-spirální geometrie - pozitivní a negativní vodiče se vinou v perfektní symetrii do kříže
  • Konektory z vysoce čístého stříbra a červené mědi ze série AudioQuest 1000
  • Banánky lze na zakázku zaměnit za vidličky
  • Cena za pár kabelů


Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: AudioQuest WEL Signature 4,0m

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce AudioQuest
Délka kabelu (m) 4,0