Beyerdynamic Amiron Home

SKU
BD 717525
Hodnocení:
100%
12 490 Kč
Skladem

Ideálně stavěná sluchátka pro domácí poslech jsou otevřeného typu, circumaurální neboli obepínající celé ucho. Disponují vynikajícími měniči značky Tesla, což audiofilští nadšenci uvítají s otevřenou náručí. Jejich nadšení podpoří dále svižná impulzní odezva, širokospektré frekvenční pásmo a adekvátní akustický výkon, hodný profesionála. Pravdou je, že z obyčejných sluchátek „na doma“ se po podrobnějším prozkoumání stává žádoucí artikl širší skupiny potencionálních uživatelů.

 

 • vysoce efektivní měniče TESLA ručně vyráběny v Německu
 • otevřený koncept s výjimečným podáním prostoru
 • zvuk splňující standard Hi-Res Audio
 • kvalitní odpojitelný kabel (3 m)
 • prvky z alcantary a mikro-veluru

 

Jako v koncertním sále

Technologicky dokonale vyladěná sluchátka se chovají premiérově – řadí se směle do revoluční kategorie High-End a pod taktovkou Tesla si brázdí cestu světovým trhem s elektronikou. To, co zaujme poslech uživatele, je skutečně transparentní zvuk. Otevřená sluchátka ani jiný zvuk produkovat neumějí. Inovované vylepšené měniče disponují magnetickými obvody, jejichž následnou operací je magnetická indukce s intenzitou 1 T (tesla). Všechny dané atributy poukazují na mnohem vyšší citlivost, než je u ostatních typů sluchátek běžná a funkčnost modelu je taktéž mnohem efektivnější – elektrický signál se tak rychleji stane akustickým, je vytvořena výkonnostní rezerva pro dynamickou špičku.

 

Německá společnost

Počátky německé společnosti sahají až do roku 1924, kdy se elektro inženýr Eugen Beyer  rozhodl založit „Elektrotechnische Fabrik Eugen Beyer“, aby začal vyrábět svoje vlastní filmové reproboxy. Později se firma stala díky koncepci a nezměrné píli výrobcem sluchátek, mikrofonů a konferenčních systémů. Schopný tým se postupně vypracoval až do funkce světového specialisty v oblasti sluchátek a mikrofonů s dlouholetou tradicí, cennými zkušenostmi a potažmo i produktivním obchodem. Ve městě Heilbronn je až dodnes situována kvalifikovaná výroba, jejíž převážně ruční práce a neocenitelné know-how je základem výtečně prosperující, známé průmyslové značky.

 

Made in Germany

Základním předpokladem úspěchu je především kvalita použitých materiálů a design, který má vynikající odezvu u klientely. Vysoce elegantní sluchátka představují také všechny detailní precedenty, což maximálně podporuje návrhářské plány a technické zázemí. Ocenitelné jsou zvláště extra jemně polstrované náušníky včetně hlavového mostu velmi pohodlným materiálem Alcantera, což je měkká velurová látka s přídavkem mikrovlákna. Kromě úchvatného a originálního vzhledu dokáže zajistit také maximální komfort, který nesníží ani velmi dlouhá doba poslechu.

 

Precedentní danosti

Designová sluchátka si dávají záležet na prostorovém zvuku s vysokým rozlišením, a to zejména díky otevřené konstrukci. Ke kontinuitě napomáhá 3 m dlouhý oboustranný kabel, který lze velmi prakticky odpojit. Výhodou je i zlacený mini stereo Jack 3,5 mm se šroubovacím adaptérem 6,3 mm. Široký frekvenční rozsah se pohybuje v rozmezí 5 – 40 000 Hz. Harmonické zkreslení THD je ˂ 0,05%. Nominální impedance činí 250 Ohm a hmotnost bez kabelů 340 g. Maximální zátěž činí 200 mW.

 

Poslouchat lze dlouhé hodiny

Jak jinak, než velmi pohodlně je možné si s Amiron Home užívat i dlouhé hudební koncerty. Komfortní přítlak čelenky způsobuje, že sluchátka zůstávají na svém místě. Jsou tedy optimálním modelem se sametovým povrchem zvoucím do akustického světa, plného nádherných prožitků. Pocit pohody z oblíbené hudby je nenahraditelný a neopakovatelný. Dopřávat si takové nerušené úniky od nudné a šedivé reality není trestné, ba naopak přímo žádoucí. Doba relaxu nikdy není úměrná době, po kterou pravidelně lidé vydávají svoji zásobu energie všanc. Odměna v podobě hudební relaxace je tedy zasloužená a na místě.

 

Technické parametry:

 • Konstrukce: Otevřená
 • Frekvenční odezva: 5 - 40.000 Hz
 • Impedance: 250 Ohmů
 • Citlivost: 102 dB
 • Délka kabelu: 3 m
 • Hmotnost: 340 g
 • Konektor: 3,5 mm jack
 • Redukce: 6,3 mm jack zlacený
 • Příslušenství: Pevné pouzdro
 • Kabel: 3 m, odpojitelný
 • Harmonické zkreslení: <0,05%

 

Recenze Beyerdynamic Amiron Home:

Výrobce Beyerdynamic
Frekvenční odezva od (Hz) 5
Frekvenční odezva do (Hz) 40 000
Impedance (Ω) 250
Citlivost (dB) 102
Délka kabelu (m) 3
Barva Černá
Vaše hodnocení