Beyerdynamic Aventho Wired - Černá

SKU
4010118717291
6 500 Kč
Do 5 dnů
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

High-endové měniče Tesla jsou nejdůležitější částí tohoto supraaurálního modelu sluchátek s moderním vzhledem. Jsou opatřeny kabelem, avšak bez Bluetooth modulu a bez baterií. Díky technologii Tesla tato kompaktní sluchátka vynikají optimální zvukovou kvalitou a hodí se pro cestování, zejména pro jejich otočný design a bavlněné pouzdro. Vyrábějí se v černé a hnědé barvě.

 

  • Drátová verze přenosných sluchátek Beyerdynamic Aventho
  • Optimální zvuková kvalita díky technologii Tesla
  • Mimořádně kompaktní design, perfektní na cesty
  • Flexibilní ovládání přehrávání univerzálním ovladačem na kabelu
  • Jemné kožené naušníky pro nejvyšší pohodlí
  • Stylový design a prémiové materiály
  • Made in Germany

 

Vybavení modelu

Vlastnosti jsou shodné se soukmenovcem, který je navíc vybaven bezdrátovou funkcí. Nabízejí tedy frekvenční rozsah 10 - 40 000 Hz, impedanci 32 Ohm a tří-tlačítkový ovladač, který je umístěn na kabelu. V konstrukčním designu jsou kombinovány kvalitní materiály, kov a kůže.

 

Sluchátka na míru

Každý posluchač má jiné požadavky na sluch a jeho provedení. Sluchátka Beyerdynamic Aventho proměří a upraví zvuk na míru, aby každý slyšel vše, co se v hudbě schovává. Disponují flexibilním ovládáním přehrávání a volání pomocí dálkového tří-tlačítkového ovladače a vysoce kvalitního mikrofonu handsfree na odnímatelném kabelu. Ušní podložky jsou z měkké koženky, zajistí nejenom pohodlí a komfort při nošení, ale představují i vynikající izolaci pro zablokování okolního hluku. Jsou zárukou stylového designu, použití kvalitních materiálů, špičkového ručního zpracování a pohody na cestách. Stěžejní funkcí je mnohostrannost ovladače přehrávání, včetně volání s pomocí dálkového ovladače.

 

Příslušenství

V balení je dodáván také kabel s univerzálním dálkovým ovládáním, s mikrofonem se 4- pólovým konektorem mini jack (3,5 mm) a měkkým pouzdrem. Celý set s výbavou lze pořídit za přijatelnou cenu, dopovídající kvalitě zboží.

 

Vlastnosti produktu

Sluchátka Aventho Wired jsou poměrně lehká a proto také velmi pohodlná pro uši i delší nošení. Jejich image variuje jemnost a měkkost s robustní konstrukcí a mohutným zvukem. Ušní šálky i čelenka jsou vyrobeny z kovu. Měkké náušníky a polstrování čelenky jsou precizně navrženy a zpracovány z vysoce kvalitní kůže. Moduly se nepokládají, ale jsou otočné a ploché, dostatečně malé, aby je bylo možno uložit do tašky. Kufřík je taktéž polstrovaný a bude celý set velmi dobře chránit.

 

Neutrální zvuk

Akustický sloupec tvoří výkonné basy, jasné meze a nádherně hedvábné výšky. Kabel Aventho je certifikován pro Hi-Res Audio a dotváří rozsáhlý zvukový zážitek, který posluchače usadí přímo do centra hudby. Značka Beyerdynamic je podpořena legendární Tesla technologií, v níž poskytuje jedinečné bohatství detailů, takže lze objevit vždy svěží nuance v každé hudební podobě. Přehrávání je ve vysokém rozlišení, bohaté hudební rysy zvukových souborů s vysokým rozlišením jsou během přehrávání přesně zachovány a hudba je téměř shodná s hudbou původní v nahrávacím studiu.

 

Ideální společník

Sluchátkový set v tomto provedení je přitažlivý a skvěle vybavený. Beyerdynamic Aventho je legendou, která v celé šíři modifikací prošla výraznou změnou, směřující k lepší zvukové reprodukci. Know-how a bohaté zkušenosti jsou tím nejlepším, co německá společnost, vyhlášená rukodělnou výrobou, může současnému spotřebiteli nabídnout. Za vším stál v roce 1924 Eugen Beyer, který v Berlíně toho roku založil společnost, která se specializovala na filmové reproboxy. Později vznikla továrna na výrobu sluchátek, mikrofonů a konferenčních systémů. Až dodnes německá společnost využívá vizí svého zakladatele, které se staly prioritami. Výrobní sekce sází především na originalitu, nové technologie a výrobní zručnost i preciznost. Takový potenciál je zárukou kvality reprodukce a poslechu.

 

Unboxing Beyerdynamic Aventho Wired

Výrobce Beyerdynamic
Typ sluchátek Na uši
Konstrukce Uzavřené
Měniče Dynamické
Frekvenční odezva od (Hz) 10
Frekvenční odezva do (Hz) 40000
Impedance (Ω) 32
Citlivost (dB) 105
Aktivní potlačení hluku (ANC)
Výdrž baterie - ANC + drátový přenos (hod.)
Mikrofon Handsfree
Konektor Jack (3,5 mm)
Odnímatelnost kabelu
Barva Černá
Hmotnost (g) 210
Příslušenství Kabel s univerzálním ovládáním (3,5mm jack), jemné pouzdro