DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Beyerdynamic Blue Byrd
Beyerdynamic Blue Byrd Beyerdynamic Blue Byrd Beyerdynamic Blue Byrd Beyerdynamic Blue Byrd

Beyerdynamic Blue Byrd

3 290 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

Bluetooth sluchátka

  • MOSAYC zvuková personalizace (MIY app)
  • Nejlepší zvuk ve své třídě
  • Mimořádné pohodlí při nošení díky ergonomickému designu
  • Ovládání s mikrofonem na kabelu s 3 tlačítky pro hovory a ovládání přehrávání
  • Bluetooth 4.2 s nejnovějšími kodeky aptX™, aptX™ Low Latency, AAC
  • Dosah až 10 metrů
  • Nabíjení pomocí USB-C

I náš sluch má nárok na komfort

Sluchátka do uší, která nabízejí bezdrátovou svobodu s hudbou na cestách, jsou velmi žádaná. Mimo to, že poskytují maximální komfort, upoutají svou inovativní personalizací zvuku a extra plochým designem. Náhlavní souprava obsahuje technologii MOSAYC, dále tato sluchátka umožňují vychutnávat hudbu kdekoliv, jako nikdy předtím. Kromě toho sympatické dálkové ovládání usnadňuje provoz a správu hudby bez manipulace se zařízením.

Svoboda tvarů

Elegantní vzhled Blue Byrd je založen na tom, že kombinuje tvar a funkci, je ergonomický a zároveň i velmi pohodlný. S těmito sluchátky si lze bez obtíží vychutnat oblíbenou hudbu bez problémů také na cestách, a to s úplnou inovací.

Špičkové technologické vybavení

Sluchátka do uší Bluetooth s personalizací zvuku se vyznačují vyváženým zvukem s inovativním přenosem a dobou provozu baterie až 6 hodin. MOSAYC neboli personalizace zvuku zajišťuje individuální sluchový zážitek. Ke zvukovému přenosu s nízkou latencí slouží audio kodek aptX. Účelu napomáhá samozřejmě inovativní tvarový design, přinášející pohodlí při nošení. Univerzální 3- tlačítkové dálkové ovládání je kompatibilní s Android a iOS.

Bezdrátová svoboda

U tohoto modelu zaujme kromě propojení bez kabelů i celková koncepce, která spojuje výjimečný výkon s obrovskou převodovkou Bluetooth a MOSAYC. Prioritní je pokrok, kvalita, úroveň provedení a cenová dostupnost. Beyerdynamic Blue BYRD nabízí vynikající přenos Bluetooth s pomocí nejnovějších zvukových kodeků. Ať je používáno zařízení Android (Qualcomm aptX) nebo iOS (AAC), vždy přináší cennou vyváženost.

Jedinečná technologie MOSAYC

I když se všechno neustále mění, pozornost je upřena na detail. Pocit sluchu je jedinečný, stejně jako mozaika částí zvukového obrazu. Unikátní zvuková personalizace MOSAYC přesně kompenzuje tento vývoj a maximálně se přizpůsobuje sluchovým schopnostem. Při individuální úpravě zvuku se obnoví chybějící části mozaiky. Výsledkem je plný zvuk ve své barevné struktuře.

Vychutnejte si jejich přítomnost

Beyerdynamic Blue BYRD je dodáván s kodekem AptX LL pro přenos zvuku s nízkou latencí, což je ideální pro televizní pořady a videa. Ergonomicky tvarované pouzdro je zárukou bezpečného a obzvláště pohodlného uchycení do uší. Díky tvaru je sluchátko diskrétní, což je ideální při relaxaci nebo při spaní bez jakýchkoli nepříjemných pocitů. Pět párů ušních špiček ve velikostech XS, S, M, L a XL ze silikonu slouží k vytváření měkkého, hedvábného a dokonale přizpůsobivého sluchového kanálu, s cílem dosáhnout nejlepší možné reprodukce zvuku.

Správa médií

Univerzální 3- tlačítkový dálkový ovladač s mikrofonem naplňuje funkcionalitu u zařízení pro přehrávání Android, i iOS. V důsledku toho je možné flexibilně spravovat přehrávání médií, telefonní hovory a virtuální asistenty (Google, Siri). Relaxační zónou pro tento skvělý set je bezpečný, kompaktní a praktický kufřík.

Sofistikovaný design

Návrháři a audio odborníci spolupracovali na sérii BYRD, přičemž zvýraznili jednoduchou eleganci,
působivý zvuk a příjemné pocity při nošení. V této řadě je prioritní spolehlivost, pevnost a odolnost – v tom spočívá její exkluzivita. Zároveň se skvělými vlastnostmi je očividná snaha o co nejkvalitnější součásti, používané k výrobě sluchátek. Vysoká kvalita materiálu je podmínkou. Elegantně vyhlížející čelní desky BLUE BYRD jsou vyrobeny z eloxovaného hliníku. Hladce tvarovaný kabel má měkký povrch a je pohodlný. Díky speciálním vlastnostem je šum kabelu minimální. Náušníky a ochranné mřížky lze snadno vyčistit nebo vyměnit.Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Beyerdynamic Blue Byrd

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Beyerdynamic
Typ sluchátek Do uší
Konstrukce Uzavřené
Měniče Dynamické
Frekvenční odezva od (Hz) 10
Frekvenční odezva do (Hz) 25000
Hlasový asistent
Aktivní potlačení hluku (ANC)
Bezdrátový přenos Bluetooth
Nadstandardní BT kodek AAC, aptX™, aptX™ Low Latency
Dosah signálu (m) 10
NFC
Výdrž baterie (hod.) 6
Mikrofon Handsfree
Konektor
Barva Černá
Hmotnost (g) 6
Příslušenství Nabíjecí kabel, Tvrdé pouzdro, 5 párů silikonových špuntů různých velikostí