DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Beyerdynamic Custom Street White
Beyerdynamic Custom Street White Beyerdynamic Custom Street White Beyerdynamic Custom Street White Beyerdynamic Custom Street White Beyerdynamic Custom Street White Beyerdynamic Custom Street White Beyerdynamic Custom Street White Beyerdynamic Custom Street White Beyerdynamic Custom Street White

Beyerdynamic Custom Street White

Běžná cena: 3 000 Kč

Special Price 2 000 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

V hledáčku mnoha milovníků hudby jsou v každé době multifunkční, stylová, dynamická, uzavřená supraaurální sluchátka, která by bylo možno vzít i na cesty a která disponují možností ladění zvuku. Beyerdynamic takový model nabízí za velice slušnou cenu. Změnou velikosti bassreflexového otvoru lze měnit nejen zvuk, včetně basového spektra, ale i tlumit okolní hluk. Na jedné straně vyvedený odpojitelný 1,3m dlouhý kabel je ideálně vybaven konektorem Jack 3,5 mm s mikrofonem a jednotlačítkovým ovladačem.

Multifunkční styl sluchátek

Sluchátka můžeme využít různě – při práci, studiu, k zábavě, ke zkrácení dlouhé chvíle, takže se hodí třeba i při delším cestování. Tehdy se stává mnohdy jediným, zato však plně spolehlivým společníkem, respektive záleží na jeho výbavě a kategorii. Custom Street je ukázkou snahy Beyerdynamic představit multifunkční model, který dokáže přesvědčivě variovat přenositelnou velikost s vynikajícím zvukem a výsledný efekt dále okořenit řadou nastavitelných funkcí. Např. Sound Slider umožňuje klientovi vybrat si mezi různými zvukovými profily, od Analytical až po Heavy-BASS. 

Street design

Ne že by modely série Custom patřily na ulici. Ale ten zvuk, ten styl, ten osobitý design je v mnohém synonymem street art. Výhodou je možnost akčně, přesto jednoduše změnit vzhled sluchátkového modelu a ozvláštnit tak jejich momentální trend. Celkem 16 vzorů designových krytů s nadčasovými motivy nejsou však konečnou stanicí proměny, nabízí se také rozmanité volitelné kroužky a další možné varianty potahu hlavového mostu a polštářků u mušlí, které se promění v zájmu dalšího alternativního využití.

Kompatibilita s jinými zařízeními

Chytré telefony, tablety a další zařízení nám v poslední době zcela nahrazují zdroj zvuku. Custom Street disponuje odpojitelným kabelem, který má integrovaný mikrofon a dálkový ovladač pro zvednutí hovoru, stejně jako ovladač přehrávání z médií, jenž v současné době je již samozřejmostí. Další výhodou je skládací konstrukce a možnost uložení do mobilního kvalitního a elegantního kufříku, ten slouží pro lepší mobilitu produktu.

Vícenásobný precedens

Tento sluchátkový set lze chápat hned ve třech inovativních rovinách. Custom Sound Slider je roven variabilitě bass-reflexového systému, Custom Style zase univerzalitě a proměnlivosti konstrukce, aktuálně dle požadavků a nálady uživatele. Custom Cable značí odpojitelnou kabeláž. Připojení druhých sluchátek pro paralelní poslech s přáteli je též chvályhodnou úpravou. Komfortní měkké mušle a pohodlná čelenka z hebkého materiálu zajišťuje příjemné nošení, poslech a tedy i celkový audiofilský zážitek.

Příslušenství

Sluchátka jsou kompaktní, skladná, přenositelná v transportním kufříku. Jejich další výbavou je kromě něho a rovného kabelu s Jackem 3,5 mm také obalový proměnný designový sortiment a hexagon šroubovák pro změny plastových krytů. 

Bližší technické informace

Frekvenční rozsah je dán pásmem 20 – 20 000 Hz, harmonické zkreslení THD je menší než 0,2 %. Nominální akustický tlak je 103 dB, maximální 123 dB. Impedanční hodnota činí 38 Ohm a nejvyšší zatížení 100 mW. Vyrábí se v černém nebo bílém provedení, přičemž obě dvě jsou stylová a působí velmi moderně a čistě. Ať už tento model využijí mladí či starší uživatelé, společnost Beyerdynamic jim poskytuje veškerý komfort a výsledky svých letitých zkušeností. Pro každodenní využití jsou ideální po všech stránkách, tedy i po stránce finanční náročnosti. Kdo je koupí, neprohloupí. Beyerdynamic s německou precizností stojí pevně za všemi svými produkty. 

Důležité vlastnosti:

 • Uzavřený design s možností přizpůsobení zvuku a úrovně basů dle své libosti ( 3 módy)
 • Vyberte si z 16 designových krytek tu, která sedne vašemu stylu 
 • Zahrnuje odjímatelný kabel s mikrofonem a ovládáním
 • Hodí se k chytrému telefonu, tabletu, iPadu nebo zařízení domácího audia
 • Pozlacený 3,5 mm jack
 • Jemné, vyměnitelné sluchátkové polštářky
 • Sluchátkový oblouk vytvořen z oceli

Technické údaje:

 • Konstrukce: Uzavřená
 • Typ: Na uši
 • Frekvenční rozpětí: 20 - 20 000 Hz
 • Impedance: 38 ohmů
 • Citlivost: 103 dB
 • Celkové harmonické zkreslení (THD): < 0,2%
 • Hmotnost (s káblem): 205g (245g)

Obsah balení:

 • Beyerdynamic Custom Street sluchátka
 • 16x designová krytka
 • 1x 3,5 mm jack 1,3 m kabel odjímatelný s mikrofonem a jednotlačítkovým ovládáním
 • 1x tvrdé pouzdro

Recenze Beyerdynamic Custom StreetPoradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Beyerdynamic Custom Street White

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Beyerdynamic
Frekvenční odezva od (Hz) 20
Frekvenční odezva do (Hz) 20000
Impedance (Ω) 38
Citlivost (dB) 103
Mikrofon
Barva Bílá