DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Beyerdynamic T1 2G
Beyerdynamic T1 2G Beyerdynamic T1 2G Beyerdynamic T1 2G Beyerdynamic T1 2G Beyerdynamic T1 2G Beyerdynamic T1 2G

Beyerdynamic T1 2G

Běžná cena: 31 990 Kč

Special Price 20 990 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Máme odzkoušeno.
Spolu to funguje... a mnohem levněji

20 990 Kč 20 569 Kč
35 000 Kč 34 297 Kč
2%
Cena při zakoupení samostatně: 55 990 Kč
Takže ušetříme: 1 125 Kč
54 865 Kč
20 990 Kč 20 149 Kč
10 000 Kč 9 599 Kč
4%
Cena při zakoupení samostatně: 30 990 Kč
Takže ušetříme: 1 243 Kč
29 747 Kč
20 990 Kč 20 359 Kč
3%
Cena při zakoupení samostatně: 24 880 Kč
Takže ušetříme: 749 Kč
24 131 Kč

Popis

Co chybí na současném trhu? Sluchátka pro audiofily, které se pyšní výraznými klady a netuctovým designem? Umí je někdo vyrobit přesně podle přání a požadavků klientů? Model T1 2G je průkopníkem a novátorem na celé čáře, protože tým společnosti Beyerdynamic má rád věci dokončené, které něčemu užitečnému slouží. Dynamická sluchátka polootevřeného typu  - circumaurální neboli around-ear – mají špičkově účinné měniče značky Tesla.

 

 • Vysoce efektivní měniče s Tesla technologií
 • Prostorný, transparentní a silný zvuk
 • Vyjímečná impulsní přesnost
 • Prodyšné, jemné polštářky s pěnou s "pamětí" 
 • Prvotřídní koženkový sluchátkový oblouk
 • Ručně vyráběno v Německu
 • Součástí je luxusní tvrdý obal

 

Vybavení a podpora

Kmitočtový rozsah, který uživatele zajímá nejprve se pohybuje v pásmu 5 – 50 000 Hz, impedanční hodnota činí 600 Ohm a nominální akustický tlak 102 dB. Zvuk dosahuje zkreslení THD ˂ 0,05%. Odpojitelný je kabel s konektory – 3,5 mm Jack a dvakrát 3,5 mm Jack je symetricky stavěný s textilní opletenou korekcí. Hmotnost produktu bez kabelu je pouze 360 g. Jako příslušenství lze započítat šroubovací adaptér Jack 6,3 mm a pevné, stabilní transportní pouzdro.

 

Kvalita značky „Made in Germany“

Model T1 2g nabízí ve svém podání velmi přesné zpracování těch nejvytříbenějších materiálů, které jsou vybrány k výrobě. Díky všem svým přednostem se stává vlajkovým prémiovým modelem společnosti, která využívá unikátních technologií značky Tesla. Zvuk je perfektně jasný a čistý, bez jakýchkoli nepřesností, impulzně věrný, rozsáhlý, silný a prostorový. Harmonické naladění a transparentnost produkce slibuje úžasný hudební zážitek pro všechny zájemce, dokonce i pro nejnáročnější posluchačské publikum.

 

Pro milovníky plných basů

Dnešní generace nepohrdne ničím bezchybným a přednost dává renomované značce. Opřít se o precizně vyladěné basy, ultra přesné ovládání, teplejší charakter zvuku a intenzivnější projev je nejenom dovoleno, ale přímo to čiší z každého projevu zvolené produkce. Basový rámec je znakem moderní současné hudby, proč se tedy bránit nízkofrekvenčním náladám? Tesla je známou technologickou lahůdkou s inovovanými převodníky (více než 1 T – měrná jednotka indukce). Sluchátka disponují prakticky dvojnásobným objemem, než je tomu u ostatních typů a jsou tedy i více efektivní. Elektrický signál se proměňuje na zvukovou vibraci s bezztrátovým výkonem, je vytvořena rezerva výkonu pro dynamický akustický plynulý projev.

 

Elegán každým coulem

Vizuální stránka produktu T1 má jemné technicky vyspělé konstrukční zázemí, dotažena je bezesporu až do nejmenších detailů. Mušle jsou otevřené a pokryté jemně kovovým povrchem. Oceněn byl dokonce i mezinárodní cenou za design "Red Dot Design Award". Elegantní jsou především velurové náušníky vyrobené z dutého vlákna, což je  charakteristickým znakem a příslibem kvality pro novodobou generaci. Tato sluchátka dále dokáží transportovat teplo a vlhkost od hlavy pryč, což posluchače přivádí k ​​poslechu hudby po dobu libovolně dlouhou bez nepříjemných pocitů zvyšujícího se tepla. Svoji nezastupitelnou roli nese paměťová pěna, pod kterou je výjimečné opevnění účelovou záležitostí. Pouzdro s pevným víkem je adekvátní pro přepravu sluchátek. O dokonale efektivním i efektním výkonu netřeba jenom snít, působivé elementy  jsou na světě. Impulsní věrnost i transparentní podání dává modelu charisma, proč tedy nevybrat právě tento typ? Odpovědět snadno a jednoduše nelze, protože výčet předností a kladů nebere konce, vysoká impedanční hodnota 600 Ohm a 3 m odpojitelný kabel, měděné vodiče a screwd-on adaptér s Jackem 6,35 mm k nim bezpodmínečně náleží také. Luxusní není jenom T1 2g, ale jeho veškeré používání a každý nepřekonatelný prožitek s tímto vyladěným sluchátkovým setem. Ruční práce a pětiletá záruka jsou už pouze třešničkou na dortu kvality z dílny mistrů německé společnosti Beyerdynamic.

 

Technické parametry:

 • Konstrukce: Polootevřená
 • Frekvenční odezva: 5 - 50.000 Hz
 • Impedance: 600 Ω
 • Citlivost: 102 dB
 • Délka kabelu: 3 m
 • Hmotnost: 360 g
 • Kabel: odpojitelný, s textilním opletením
 • Konektor: 6,3 mm jack
 • Harmonické zkreslení (THD): <0,05% (1 mW/500 Hz)

 

Recenze Beyerdynamic T1 2G:Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Dobrý den, jaký DAC / AMP doporučujete k těmto sluchátkům?
Děkuji za odpověď.
-2


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Beyerdynamic T1 2G

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Beyerdynamic
Frekvenční odezva od (Hz) 5
Frekvenční odezva do (Hz) 50 000
Impedance (Ω) 600
Citlivost (dB) 102
Délka kabelu (m) 3
Barva Černá

Dokumentace

Produktový list

Doporučujeme