Beyerdynamic T51i

SKU
BD 715603
Hodnocení:
100%
Akční cena 5 677 Kč Běžná cena 5 900 Kč
Skladem
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (1)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Nic neříkající čísla, písmena, údaje nám toho nikdy neposkytnou dost k tomu, abychom pochopili, o jaký produkt zůstáváme ochuzeni či na jaký jsme dosud zatím ani nepomysleli. Mohou být jen dalším typem v blíže nespecifikované řadě modulů, které se objevují pod značkou Beyerdynamic. O tom, že jsou to sluchátka praktická, s uzavřenou konstrukcí, dynamická a moderní, přesvědčí svého klienta až samotnou funkčností, osaháním, tedy spíše odposloucháním.

 

  • Vyvážený, silný a kvalitní zvuk se skvělou reprodukcí výšek i hlubokých bas
  • Technologie Tesla pro maximální efektivnost
  • Verze pro iOS
  • 3 tlačítkový Apple ovladač
  • Materiál: kov, koženka
  • Příslušenství: pevné pouzdro, adaptér do letadla
  • Kabel s 3,5 mm plugem a 6,3 mm redukcí 

 

Kompatibilita s chytrými zařízeními

Sluchátkový model vynikající kvalitou High-Fidelity, ovládáním pro Hi-Fi sluchátka s certifikátem pro smartphony Apple a mikrofonem disponuje vysoce vyváženým a silným zvukem s unikátními výškami i hluboce oslnivými basy. Technologii TESLA budiž požehnáno, s dobrou přichází též vynikající izolace od okolí, otočné náušníky, nastavitelné do 90 °. Po technické stránce je nutno vyzdvihnout frekvenční odezvu v šíři 10 – 23 000 Hz, impedanční hodnotu 32 Ohm a akustickou citlivost, která je na úrovni 111 dB.

 

Další specifikace

Supraaurální náušníky disponují schopností ležet přímo na uchu posluchače. Nevadí jim svým tvarem a jsou dostatečně pohodlné také díky syntetické kůži. Právě supra-aurálně pojatá konstrukce se využívá hlavně u přenosných modelů. Praktickému užívání napomáhá také 1,2 m oboustranný kabel. Konektivita je podpořena 3,5 mm mini Jack konektorem. Příslušenství dále obnáší 6,35 mm Jack adaptér, adaptér pro zařízení jiných značek než Apple a prakticky využitelný obal. Hmotnost sluchátek je pouhých 174 g.

 

Pohodlné cestování

Kdo by se neradoval, když objeví nadmíru komfortní a skladná sluchátka. Vycestovat a na cestách nějaký čas pobýt už nemusí být noční můrou. Spolehlivá sluchátka suplují dokonalého společníka, který se nevnucuje, k ničemu nás nenutí a nenásilně obohacuje naše vědomí i cit pro estetično. Otáčet si mušlemi nebo je kompaktně vyklopit, složit do malého praktického kufříku není pro tento typ žádný problém. Členitě komponovaný nylonový obal činí sluchátka nezničitelnými, tedy minimálně při manipulaci a pohybu s nimi. K cestování je důležitý také adaptér do letadla, i tam se lze bavit a netrpět žádným omezením či strachem.

 

Ovládání na výbornou

Dálkové ovládání se třemi tlačítky a mikrofon pro telefonování i přehrávání médií je již jakýmsi standardem (s Apple kompatibilní). Do karet dokonalejší reprodukci hraje vyvýšená basová složka a výkon s jedinečnými výškami, jejich soulad, souhra a vzájemné souznění. Všechny tyto aspekty pohromadě znamenají výbornou produkci dobře zpracovanou, modulovanou a těžko nahraditelnou.

 

Proč si vybrat sluchátka Beyerdynamic

Světově proslulá značka s počátky sahajícími až k roku 1924 a spojená se jménem zakladatele Eugena Beyera má zvuk světového specialisty, který trh obohatil úžasným množstvím rozmanitých sluchátek a mikrofonů. Původním záměrem profesionálního týmu v čele se svým tvůrcem bylo vyrábět ozvučení kin. Díky pevně stanoveným cílům a ctižádostivé práci lidí ve společnosti však mnohanásobně překročila tato německá společnost svůj stín. Do světa jde s nálepkou špičkového odborníka, který se nespokojí s kompromisem. Právě z tohoto důvodu se osvědčila strategie, kdy hlavním mottem je být nejlepší, být viděn a být slyšen. Komfortní sluchátkový model jde do světa a nachází mnoho nadšených příznivců, včetně milovníků dobrého poslechu. To je opravdu obdivuhodné a plně dostačující renomé.

 

Poslech, který se neomrzí

Pěkný dárek pro vlastní nebo i pro uši cizí, kterými se potěší i náš zrak máme po ruce. Všemi smysly vnímané akustické pole nenechá nikoho na pochybách, že by snad vítězila kvantita nad kvalitou. Odpovídající cena je puncem, který udává hodnoty, spokojenost a trend. 

 

Recenze Beyerdynamic T51i:

Výrobce Beyerdynamic
Frekvenční odezva od (Hz) 10
Frekvenční odezva do (Hz) 23 000
Impedance (Ω) 32
Citlivost (dB) 111
Délka kabelu (m) 1,2
Barva Stříbrná