DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Beyerdynamic T5p 2G
Beyerdynamic T5p 2G Beyerdynamic T5p 2G Beyerdynamic T5p 2G Beyerdynamic T5p 2G Beyerdynamic T5p 2G Beyerdynamic T5p 2G Beyerdynamic T5p 2G Beyerdynamic T5p 2G Beyerdynamic T5p 2G Beyerdynamic T5p 2G Beyerdynamic T5p 2G Beyerdynamic T5p 2G

Beyerdynamic T5p 2G

Běžná cena: 31 990 Kč

Special Price 22 490 Kč

Dostupnost: Skladem

Máme odzkoušeno.
Spolu to funguje... a mnohem levněji

22 490 Kč 21 364 Kč
10 000 Kč 9 499 Kč
5%
Cena při zakoupení samostatně: 32 490 Kč
Takže ušetříme: 1 628 Kč
30 862 Kč
22 490 Kč 21 364 Kč
35 000 Kč 33 247 Kč
5%
Cena při zakoupení samostatně: 57 490 Kč
Takže ušetříme: 2 880 Kč
54 610 Kč
22 490 Kč 22 039 Kč
2%
Cena při zakoupení samostatně: 26 380 Kč
Takže ušetříme: 530 Kč
25 850 Kč

Popis

Na luxusní a drahá sluchátka nemusí být zatíženi jenom profesionálové, co je potřebují k práci. Tak například rodina Beyerdynamic se rozrůstá o velice vzhledné uzavřené modely, které svým designem umějí doslova omráčit.  Novinkou na trhu je bezkonkurenční model T5p, jehož hlavním tahákem je firemní měnič Tesla – špičková technologie, která funguje i se slabšími sluchátkovými zesilovači, stejně tak jako s mobilními přehrávači.

 

 • Technologie Tesla pro maximální efektivnost
 • Impedance 32 ohmů umožňuje využití s přenostnými zařízeními
 • Uzavřený design pro perfektní umlčení okolního hluku
 • Oboustranný, odjímatelný kabel
 • Audiofilský, textilově opletený kabel s vodičem vytvořeným z OCC 7N mědi
 • Luxusní tvrdé přenosné pouzdro

 

Skvělý model s nižším zkreslením

Na trh přichází modifikace vlajkové lodi sluchátek, která stojí rozhodně za povšimnutí. Obstojně vydařená proměna spočívá v lepší geometrii a skladbě citlivého dynamického měniče, jenž je výchozím bodem unikátního zvuku s minimálním zkreslením. Německá společnost Beyerdynamic se také v tomto případě netajila vylepšením akustického charakteru sluchátkových mušlí a zdokonalením ozvučnice, jenž je prosta jakýchkoli rezonancí -  zkušenosti načerpala u předchozích modelů. Středové pásmo je vyrovnané, kdežto nejnižší frekvence jsou naléhavě důrazné, pevné v kramflecích, ale především mnohem čistější.

 

Prémiové vychytávky

Zvučné jméno výrobní společnosti, vztahující se k tomuto zboží, však může zastínit o hodně dokonalejší zvuková scéna, která konkuruje zvučným značkám a nadupaným modelům. Uživatelé jistě ocení 140 cm dlouhý, vyměnitelný kabel z čisté mědi (OCC – Ohno Countinous Casting neboli plynulé odlévání) s konektorem typu mini Jack. Kabeláž s velmi dobrým stíněním má za úkol eliminovat rádiové a elektromagnetické rušivé elementy. K dispozici je též propojení za pomoci kabelu s dvěma různými koncovkami – 6,3 mm Jack a 4pin XLR konektor na straně zesilovače. Vynikající kvalita přenosu značí zcela ideálně zlatý standard každé High-end sekce.

 

Dokonalé odpoutání

Tato uzavřená sluchátka jsou naprosto odlišná od otevřených typů, pro někoho je strašákem přílišné sepjetí, což však v opačném případě znamená výhodu. Schopnost odizolovat zvuk od okolí a okolí zase odpoutat od poslechu není k zahození. Od skutečnosti není značným odpoutáním ani cena, která adekvátně odpovídá špičkovému uchopení a vyhledávané kvalitě. Německá pečlivost, handmade a precizní zpracování dodává zvuku těchto sluchátek úplně nový rozměr. Vhodným partnerem přenosných audio zařízení se stávají díky 32 ohmovému odporu.

 

Příjemná elegance není na škodu

Opomeneme-li využití vysoce kvalitních materiálů a komponent, nelze vynechat pohodlné a komfortní používání, kterému nevadí ani několikahodinové aktivity. Povrch ušních pohárů je hladký jako hedvábí samo, vlastnosti paměťové pěny v jejich interiéru zase umějí dokonale obejmout vše, co je právě nablízku. Povrch ušních pohárů i čelenky je možné přirovnat ke druhé kůži, která dovoluje pohodlné držení, a nemění se ani stylový vizuální dojem. Malým bonusem je odolnost, nový vzhled sluchátkům vydrží velice dlouho.

 

Co je ještě v nabídce?

Tkaninový pevný luxusní designový kufřík v Black dekoru poskytuje setu bezpečí a prostor, což je pro mobilitu samozřejmě prioritní. Uložen v kompaktním prostředí a nikoli v nevzhledné krabici, pak může putovat se svým majitelem, kde se mu jen zlíbí. Lehký moderní sluchátkový set pod taktovkou designérských řešení je kompaktním modelem, který slibuje vše – komfort, skvělý poslech, bezproblémové používání, výjimečný, neutrální přenos zvuku s nejvyšší možnou účinností a nízkou impedancí. Co imponuje potencionálnímu uživateli hned vedle všech těchto kladů a přínosných momentů dále? Na ručně vyrobený model je navíc exkluzivně poskytována také pětiletá záruční lhůta, čímž jsou všechny další možné obavy zcela liché.

 

 Technické údaje:

 • Sluchátková konstrukce: Uzavřená
 • Celkové harmonické rozstření (THD): <0,05% (1 mW / 500 Hz)
 • Citlivost: 102 dB
 • Maximální citlivost: 126 dB
 • Impedance: 32 Ohmů
 • Frekvenční rozsah: 5 - 50 000 Hz
 • Citlivost: 102 dB
 • Typ sluchátek: Kolem uší
 • Hmotnost: 350g
 • Kabel 1,4 m OCC 7N měď s textilovým opletem, 3,5 mm jack s 6,3 mm adaptérem

 

Recenze Beyerdynamic T5p druhé generace:Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Řadit podle ASC
Dobrý den,
dá se koupit i delší kabel, měl bych zájem až o 4m. Není li to možné, jak utrpí kvalita zvuku při koupení kabelu od jiné značky. Děkuji.
S pozdravem M.H.
12
Dobrý den, do mého užšího výběru se dostala tato sluchátka, ale netroufnu si v této cenové kategorii koupit je bez poslechu. Je u vás možnost nějakého "zapůjčení"? Pochopitelně proti zástavě plné ceny? Dotazuji se takto u více prodejců. Děkuji.
1


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Beyerdynamic T5p 2G

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Beyerdynamic
Frekvenční odezva od (Hz) 5
Frekvenční odezva do (Hz) 50 000
Impedance (Ω) 32
Citlivost (dB) 102
Délka kabelu (m) 1,4

Dokumentace

Produktový list

Doporučujeme