DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Beyerdynamic Xelento Wireless

SKU
BD 717959
28 000 Kč
Do 5 dnů

Novinkou na trhu jsou audiofilské bezdrátové high-end špunty – prémiová sluchátka do uší s vysoce účinnými měniči, vybavenými technologií Tesla a špičkovým připojením Bluetooth (Qualcomm aptX, HD a AAC). Skutečná hodnota tohoto setu spočívá ve vysoce efektivních miniaturizovaných ovladačích, které jsou nositeli zvuku s vysokým rozlišením pro plnohodnotný životní styl na cestách.

 

  • Prvotřídní Bluetooth připojení Qualcomm® aptX™ HD a AAC
  • Vysoce efektivní měniče s technologií Tesla
  • Zvuk s vysokým rozlišením pro audiofily v pohybu
  • Ergonomicky 
  • Exklusivní materiály jako stříbrem plátované kabely, hliníkový prostor pro baterie a vyryté čelní destičky
  • Ručně vyráběno v Německu

 

Specifická výbava

Moderní a elegantní sluchátka nabízejí frekvenční rozsah 8 – 48 000 Hz, impedanci 16 Ohm a dokonalý komfort při poslechu. Pohodlně je nosit umožňuje ergonomicky tvarované pouzdro spolu s perfektně tvarovanými ušními moduly, které se vyrábějí v 10 velikostech. Exkluzivitu podpořil pečlivě vybraný materiál – postříbřené kabely, pouzdro z hliníku a ryté čelní sklo. Tento model je ručně vyráběn v renomované německé firmě.

 

Wireless varianta pro hudbu na cestách

Výrobní tým překvapil právě touto verzí s bezdrátovou technologií, kde hlavní roli hrají kvalitní kodeky aptX HD (Qualcomm) a AAC. Samozřejmostí je fakt, že na jedno nabití sluchátka vydrží až 5,5 hodiny provozu. Dispozice doplňuje na kabelu připojená trojice ovládacích tlačítek a nechybí ani mikrofon. Tak sluchátka hlásají svobodu bez kabelu a přesto s velkolepou kvalitou zvuku. Bezdrátová technologie Xelento potenciálním zájemcům přináší potěšení z hudebních produkcí bez zatížení kabeláží. Společně s pohodlím a komfortem při nošení je toto bezdrátové zařízení Xelento Wireless tím pravým výběrem pro oblíbený zvukový styl.

 

Dálkové ovládání

Díky vestavnému dálkovému ovládání a handsfree mikrofonu je tento set velmi flexibilní, uzpůsoben náročnému stylu a potřebám. S životností baterie až pět a půl hodiny se hodí skutečně pro nejrůznější příležitosti a potěší kohokoliv i jako krásný, hodnotný dárek. Přenos první třídy je dílem Bluetooth, takže vynikající zvuk bez zamotaných a spletených kabelů není nijak zvláště překvapivý. I nemožné je možné. Variantou je, že s konektory MMCX je kabel Bluetooth bezdrátové sítě Xelento odpojitelný a může být vyměněn za kabel s dálkovým ovládáním, který je součástí dodání. Tímto způsobem lze snadno bezdrátovou technologii téměř okamžitě zaměnit za kabelový model. K dispozici je tedy volba možností podle momentálních osobních preferencí uživatele.

 

Hi-Res Audio podpora

Hi-Res Audio už není na poli hudby ničím výjimečným, ba naopak mnohdy je již u pokročilých produktů a technologií samozřejmostí. Také model Xelento Wireless je certifikován Hi-Res Audio a dokáže ovládnout zvuk ve vysokém rozlišení. Projevuje se tak, že při přehrávání těchto zvukových souborů jsou uchovány všechny původní akustické detaily. Pro Hi-Res Audio s bezdrátovou technologií Xelento je však nutné kabelové připojení.

 

Inovativní miniaturizovaná verze ovladačů

Nikola Tesla je původcem mnoha nových počinů, technologií a výrobků. Technologie Tesla byla vyvinuta speciálně pro řadu Xelento a s ní je bezdrátová technologie Xelento ověnčena mnohostranností, špičkovou kvalitou mezi modely do ucha a tím nejlepším možným komfortem.
Každý detail technologie je navržen s ohledem na optimální a harmonické nošení. Celý design konstrukce i vizáže podtrhuje ergonomicky tvarovaný obal, moduly se bez námahy přizpůsobují tvaru ucha a zajišťují eliminaci okolního hluku. Díky kabelu, který je veden za uchem, dochází k dokonalému vyvážení připojovacího kabelu a přídavných podpěrných klipů, což je zárukou nejlepší možné nosnosti. Se značkou Beyerdyamic na trh přichází nová, spolehlivá a zajímavá zařízení, která klientelu neodradí ani svou vyšší cenou.

Výrobce Beyerdynamic
Typ sluchátek Do uší
Konstrukce Uzavřené
Měniče Dynamické
Frekvenční odezva od (Hz) 8
Frekvenční odezva do (Hz) 48000
THD (%) 0,2
Impedance (Ω) 16
Citlivost (dB) 110
Hlasový asistent
Aktivní potlačení hluku (ANC)
Bezdrátový přenos Bluetooth
Nadstandardní BT kodek AAC, aptX™, aptX™ HD
Dosah signálu (m) 10
NFC
Výdrž baterie (hod.) 5,5
Vydrž baterie - ANC + Bluetooth (hod.)
Výdrž baterie - ANC + drátový přenos (hod.)
Mikrofon Handsfree
Konektor Jack (3,5 mm)
Barva Černá
Hmotnost (g) 7
Příslušenství 2x kabely (1 s mikrofonem a ovládáním), 3x pár Comply™ pěnových ušních špuntů velikost S/M/L, 7x pár silikonových špuntů velikostí XS/S/M/L/XL/XXL/3XL, sponka, 1x pár náhradních ochranných mřížek, obal
Vaše hodnocení