DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

BOSE L1 Compact

SKU
B 318881-0101
19 990 Kč
Skladem

L1 kompaktní systém, doporučeno pro auditorium 100 lidí. Ideální pro hudební prezentace, mobilní DJe, obchodní prezentace a jiné akce

 

2ks obalu, váha jen 12,3 kg, snadná přeprava, frekvenční rozsah 50 Hz - 16 kHz. Bose L1 Compact kombinuje konvenční PA systém a zároveň odposlechový monitor v jednom kompaktním elegantním zařízení. Může být umístěn za nebo vedle hudebníků, DJs nebo moderátora. Je jedno, kdo se za něj postaví, jestli muzikant, DJ nebo moderátor, L1 Compact systém totiž přináší široký a rovnoměrný zvuk, který pokryje nejen pódium a sál s publikem, ale i schované zákoutí.

 

S celkovou hmotností nepřesahující 13,3kg se jedná o nejlehčí, nejsnáze a nejrychleji sestavitelný systém pro ozvučení větších a velkých prostor.Tenký sloupový reproduktor systému Compact s patentovanou BOSE Spatial Dispersio Technologií vyzařování je nečekaně výkonný, ale jeho projev je také skvěle srozumitelný a to i na velmi velkou vzdálenost. Toho je docíleno přesně vypočítaným a zkonstruovaným umístěním a vyosením jednotlivých měničů umístěných ve sloupu tohoto reproduktoru.

 

Oproti L1 systému model I nebo L1 model II není systém osazený tak výkonným zesilovačem a nepokrývá vertikálně celý prostor od země. Hlavní devizou tohoto systému je jeho jednoduchost, nemusíte s sebou dále vláčet další basové reproduktory, mixážní pulty nebo zesilovače. Vestavěný mix se čtyřmi vstupy a dvěma výstupy v dané situaci výborně poslouží.

 

Set obsahuje

  • 1x integrovaný basový reproduktor s vestavěným zesilovačem/mixér
  • 2 díly nádstavce
  • 1x díl - (6 - reproduktorů Articulated line Arrays s použitou technologií Bose Spatial Dispersion - prostorového rozptýlení zvuku)
  • 2x ToneMatch kanály s fixovaným přednastavením pro ruční mikrofon a akustickou kytaru

 

Ukázka systému BOSE - L1 Compact

Výrobce BOSE
Barva Černá
Vaše hodnocení