CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
BOSE L1 Compact
BOSE L1 Compact BOSE L1 Compact BOSE L1 Compact BOSE L1 Compact BOSE L1 Compact BOSE L1 Compact BOSE L1 Compact BOSE L1 Compact BOSE L1 Compact

BOSE L1 Compact

Běžná cena: 28 890,00 Kč

Special Price 25 490,00 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Popis

L1 kompaktní systém, doporučeno pro auditorium 100 lidí. Ideální pro hudební prezentace, mobilní DJe, obchodní prezentace a jiné akce

 

2ks obalu, váha jen 12,3 kg, snadná přeprava, frekvenční rozsah 50 Hz - 16 kHz. Bose L1 Compact kombinuje konvenční PA systém a zároveň odposlechový monitor v jednom kompaktním elegantním zařízení. Může být umístěn za nebo vedle hudebníků, DJs nebo moderátora. Je jedno, kdo se za něj postaví, jestli muzikant, DJ nebo moderátor, L1 Compact systém totiž přináší široký a rovnoměrný zvuk, který pokryje nejen pódium a sál s publikem, ale i schované zákoutí.

 

S celkovou hmotností nepřesahující 13,3kg se jedná o nejlehčí, nejsnáze a nejrychleji sestavitelný systém pro ozvučení větších a velkých prostor.Tenký sloupový reproduktor systému Compact s patentovanou BOSE Spatial Dispersio Technologií vyzařování je nečekaně výkonný, ale jeho projev je také skvěle srozumitelný a to i na velmi velkou vzdálenost. Toho je docíleno přesně vypočítaným a zkonstruovaným umístěním a vyosením jednotlivých měničů umístěných ve sloupu tohoto reproduktoru.

 

Oproti L1 systému model I nebo L1 model II není systém osazený tak výkonným zesilovačem a nepokrývá vertikálně celý prostor od země. Hlavní devizou tohoto systému je jeho jednoduchost, nemusíte s sebou dále vláčet další basové reproduktory, mixážní pulty nebo zesilovače. Vestavěný mix se čtyřmi vstupy a dvěma výstupy v dané situaci výborně poslouží.

 

Set obsahuje

  • 1x integrovaný basový reproduktor s vestavěným zesilovačem/mixér
  • 2 díly nádstavce
  • 1x díl - (6 - reproduktorů Articulated line Arrays s použitou technologií Bose Spatial Dispersion - prostorového rozptýlení zvuku)
  • 2x ToneMatch kanály s fixovaným přednastavením pro ruční mikrofon a akustickou kytaru

 

Ukázka systému BOSE - L1 CompactPoradna (2)


Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?


Položte dotaz našim profíkům.

  • * Veškeré osobní údaje jsou neveřejné a v dotazu se nezobrazují.


Hezký den, Jak velký prostor (jak dlouhou vzdálenost od reproduktoru) je schopen L1 Compact ozvučit? Pokud se použijí např. dva, jak se propojují? Mohou být každý v jiném místě, aby pokryly prostor restaurace? Je možné umístit, pro běžné denní ozvučení restaurace s výškou stropů téměř 6m, ve výšce cca 2,3 m nad podlahou (mohu zaslat obrázek prostor)
7. února 2017
O:
Dobrý den, prostor kolem 50 - 60 m2 nebude pro Bose L1 Compact žádný problém. Týká se to i momentu, kdy v místnosti bude kolem 50 až 60 lidí zároveň. Reproduktory se bohužel nedají mezi sebou propojovat. S pozdravem Jakub Schüller.
Jakub Schüller odpověděl 8. února 2017
Zdravím, Bose L-1 compakt.... ozvučí včetně kvalitních basů večírek,firemní zábavu a pod?? Dá se použít i venku ??? 1Kus
16. srpna 2017
O:
Dobrý den, ano, tento sytém je vhodný pro firemní akce a velké auditorium, kde je až 100 lidí. Venkovní použití je možné, ale upozorňuji, že systém není odolný vůči vlhkosti. S pozdravem Jakub Schüller
Luxusní elektronika odpověděl 17. srpna 2017


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: BOSE L1 Compact

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce BOSE
Barva Černá
Hmotnost (kg) 13,3 kg