Bose Noise Cancelling Headphones 700 - Stříbrná

SKU
B 794297-0300
Hodnocení:
100%
Akční cena 8 659 Kč Běžná cena 9 990 Kč
Do 5 dnů

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Bezdrátová sluchátka | BOSE vs. SENNHEISERNoise cancelling sluchátka

  • Bluetooth
  • Bezkonkurenční mikrofonový systém
  • Ovladatelné potlačení hluku
  • Intuitivní dotykové ovládání
  • Výdrž baterie až do 20 hodin
  • Podpora Bose AR (Augmented Reality)

Když zvuk je uším příjemný…

Sluchátka s rozšířenými možnostmi již nejsou science fiction a některé modely přinášejí vše, co od nich očekáváme. Přemýšlet o nich jako o chytrých sluchátkách tak je docela reálné, protože například BOSE sluchátka nám umožní udržet si pozice se snadným přístupem k hlasovým asistentům. Kromě toho lze i zavolat s nejvýkonnějším mikrofonním systémem pro hlasové vyzvednutí. Bose AR, prvotřídní audio platforma rozšířené reality, umožňuje ohromující nové audio zážitky.

Sluchátková sada 700

Sluchátka této řady mají bezkonkurenční systém čtyř mikrofonů, který dokáže zachytit a izolovat hlas i s rušením a hlukem kolem nás. Slyšet je výborně i v hlučném prostředí. Jak je to možné? Odpovědí jsou nové technologie a malé výrobní tajemství. Google Analytics a Amazon Alexa navíc dovolují si v aplikaci Bose Music vybrat správnou službu pro aktivaci hlasového asistenta, stačí pouze stisknout tlačítko na pravém sluchátku.

Inovativní systém, nové vlastnosti

Je úplně úžasné slyšet svět kolem nás za každých podmínek. S Bose Headphones 700 je to ale ještě lepší. Nyní si lze přizpůsobit své prostředí pomocí 11 úrovní potlačení šumu. Jak se zvýší potlačení šumu, postupně se snižuje rozptylování, které je slyšet hlasitě. Také je možné nastavit snížení na místo, kde je slyšet vše, jako při poslechu bez aktivních sluchátek, která by rušila hluk. Pro rychlé přerušení pak postačí jediný stisk tlačítka pro režim konverzace, stejně jako pro přerušení hudby a ponechání okolního šumu. Vše je svižné, bezchybné, perfektně funkční.

Rozšířená realita

Jak využít smartphonu a přitom ho nechat v kapse? Bose AR je nová špičková platforma audio rozšířené reality, která umocňuje naše audio zážitky. Kombinace síly nositelných audio produktů, mobilních zařízení a integrovaných aplikací ovlivňuje Bose AR tak, že otvírá nový potenciál a nové zásadní způsoby, jak cestovat, cvičit, učit se, hrát tím, a rozšířit náš svět s obsahem pro naše uši místo očí. Bose AR funkce a jejich dostupnost se však mohou lišit.

Jak funguje BOSE AR?

Produkty obohacené Bose AR s vestavěným pohybovým senzorem umožňují detekci pohybu hlavy a těla při nošení. Aplikace Bose AR-enhanced mohou tyto informace spolu s údaji o poloze z osobního mobilního zařízení využít k tomu, aby nás informovaly o tom, co děláme. A přitom stále zní všudypřítomná hudba, sluchátka Bose 700 jako by tušila, kdy je na ni ten správný čas. Pohlcující zážitek z poslechu v jakékoli hlasitosti s podpisem EQ umí podat skvěle i s působivou basovou odezvou, ať už je poslech nízké hlasitosti, nebo je zesílený podle přání uživatele.

Technická upřesnění a parametry

Sluchátka jsou vybavena přenosným pouzdrem, audio kabelem a napájecím kabelem s USB. Výrobce využil Bluetooth verzi 5.0 s rozsahem až 10 m. Doba nabíjení baterie může trvat až 2,5 hodiny, doba rychlého nabíjení je 15 minut po dobu 3,5 hodiny. Baterie vydrží až 20 hodin provozu. Připojení je kompatibilní s USB typu C. Nechybí ani průvodce rychlým startem.

Aplikace usnadňující ovládání

Aplikace Bose Music nabízí od ovládání zvuku až po správu hudby ještě větší kontrolu a zajišťuje, že všechny inteligentní produkty Bose spolupracují na lepším poslechovém zážitku. BOSE se s radostí dělí o všechny zkušenosti z vývoje. Stejně jako u snadno ovladatelných dotykových ovládacích prvků a nastavení vlastního potlačení šumu využívá všechny výhody, včetně Bose AR.

Predstaveni sluchátek Bose Noise Cancelling Headphones 700

 

Podrobná recenze sluchátek (in English)

Výrobce BOSE
Typ sluchátek Kolem uší
Konstrukce Uzavřené
Měniče Dynamické
Hlasový asistent Amazon Alexa, Google Assistant
Aktivní potlačení hluku (ANC)
Bezdrátový přenos Bluetooth
Dosah signálu (m) 10
NFC
Vydrž baterie - ANC + Bluetooth (hod.) 20
Doba nabíjení (hod.) 2,5
Mikrofon Handsfree
Konektor USB-C
Barva Stříbrná
Příslušenství Audio kabel, USB-C kabel, Přenosné pouzdro
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (2)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)