Bose QUIETCOMFORT Earbuds - Černá

SKU
831262-0010
Hodnocení:
100%
6 655 Kč
Skladem

Bezdrátová sluchátka typu True Wireless s nastavitelným potlačením okolního hluku

  • Nastavitelné potlačení okolního hluku ANC v několika úrovních
  • Zvýšená odolnost proti vodě a potu IPX4
  • Dotekové ovládání
  • Přehrávání na jedno nabití až 6hodin
  • Technologie StayHear pro maximální komfort při nošení
  • Vestavěné mikrofony pro telefonní hovory
  • Nabíjecí pouzdro USB-C
  • Podporuje také standard bezdrátového nabíjení Qi


Dopřejte si to nejlepší

Kompletní sortiment produktů BOSE za účasti odborníků je v prodeji a definuje jej to nejdůležitější - nadčasový design, osvobozující poslech a revoluční technologie. Skutečně platí, že lepší zvuk začíná lepším tichem. Právě proto jsou mnohá elegantní bezdrátová sluchátka do uší navržena s průlomovými akustickými inovacemi a vysoce účinným potlačením hluku.

 

Co udělat pro ostrý a čistý zvuk?

Společně vytvořit ostrý, čistý zvuk a bohaté hluboké basy ve virtuálním tichu umí sluchátkový model Quiet Comfort Earbuds. Slyšitelné jsou všechny druhy detailů, které lze obvykle přeslechnout. Ze kterého bezdrátového sluchátka je možné mít ještě více přesvědčivější zážitek z poslechu, ať už jde o hudbu, podcasty, videa nebo hovory, je otázkou.

Hluk je v pasti

Dala by se zařadit mezi nejúčinnější sluchátka s potlačením hluku na světě. Opravdu je tento model díky kombinaci patentovaných inovací v sekci aktivního a pasivního potlačení hluku účinný a spolehlivý. Plný výkon s potlačením hluku z nich činí skvělá kompaktní sluchátka přes uši, do kterých se vyplatí investovat. Interní a externí mikrofony monitorují zvuky v okolí posluchače, včetně zvukovodu a téměř okamžitě produkují opačný signál, eliminující nechtěný šum. Aktivním potlačením hluku zůstane jen to, co chce majitel sluchátek slyšet.  Masivní potlačení hluku má mimo jiné i  konstrukce ušních trysek, jež zcela odpovídá konturám lidského ucha a vytváří tak velmi jemné utěsnění. Vzduchotěsnější těsnění zaručuje méně hluku, který se dostane dovnitř.

Specifika nastavení

Je také možné přizpůsobit si vlastní poslech díky nastavitelnému potlačení šumu do ideální podoby. I na rušné ulici lze zajistit komfortní poslech bez nepříjemných okolních vlivů. Sluchátka Bose Quiet Comfort Earbuds si uvědomují různou úroveň situací a umožňují vybrat si odpovídající poslechový zážitek. Výrobci se tak podařilo v nich úplně eliminovat rozptýlení, minimalizovat potlačení šumu a neakceptovat cokoli mezi tím. Při způsobu rychlé konverzace je nabídnuta možnost úplné průhlednosti, což je praktická funkce, při které má uživatel pocit, jako by vůbec neměl na uších sluchátka. Tento způsob se zdá být ideálním například při objednání kávy či krátkém, rychlém rozhovoru s kolegy. 

Realistický zvuk s novými technologiemi

I při snížené hlasitosti se basy ztrácejí, výrobce však problém vyřešil s firemní technologií Active EQ. Tato inovativní metoda automaticky zvyšuje hloubky a výšky, hudba, videa a hlasy tak zůstávají trvale vyvážené i při změně hlasitosti. Patentovaná technologie ušních koncovek vznikla díky novému designu špiček StayHear Max - tedy povrchu, který se dotýká ucha a je z měkkého silikonu. Tyto špunty jsou pohodlné a ideálně se hodí k dlouhodobému využití.
 

Další přednosti

Uživatel vítá jednoduché ovládání a oblíbené funkce. Místo tlačítek je u sluchátek nastaveno intuitivní dotykové rozhraní, díky kterému je možné ovládat obsah pomocí řady jednoduchých gest. Sluchátkům nevadí ani vodní živel – dají se nosit za deště, sněhu, plískanic nebo krupobití, protože mají hodnocení IPX4. Vydrží hrát na jedno nabití plných 6 hodin a o 12 hodin delší je přehrávání s nabíjecím pouzdrem. Rychlé 15- minutové nabití poskytne další 2 hodiny provozu. Díky pouzdru pro bezdrátové nabíjení je set kompatibilní s jakoukoli bezdrátovou nabíjecí podložkou s certifikací Qi. Robustní pouzdro je navrženo s cílem zvládnout mobilitu na výbornou. Jeho magnetizovaný vnitřek udržuje bezdrátová sluchátka bezpečně na místě během nabíjení. Vnější LED diody dokladují stav baterie nabíjecího pouzdra. Při vyjmutí sluchátek z pouzdra se začnou párovat s potřebným zařízením. Unikátní ovládání navíc podporuje dosažitelná aplikace Bose Music, která udržuje aktuální software a v budoucnu dokonce odemkne nové funkce.


Ukázka

Výrobce BOSE
Typ sluchátek Do uší
Aktivní potlačení hluku (ANC)
Bezdrátový přenos Bluetooth
Nadstandardní BT kodek AAC
Dosah signálu (m) 30
Výdrž baterie (hod.) 6
Doba nabíjení (hod.) 2
Mikrofon
Barva Černá
Příslušenství Ušní koncovky, Rychlý start, Nabíjecí kabel, Sluchátka, Dobíjecí krabička
Vaše hodnocení