Bose QuietConfrot Earbuds - Bílá

SKU
831262-0020
7 690 Kč
Do 5 dní
K dispozici od 5. října 2020

Nejúčinnější sluchátka s potlačením hluku na světě

Díky kombinaci patentovaných inovací v oblasti aktivního a pasivního potlačení šumu obsahují sluchátka Bose QuietComfort® veškerý výkon potlačení hluku našich nejlepších sluchátek přes uši - od kompaktních, skutečně bezdrátových sluchátek.

AKTIVNÍ ZRUŠENÍ HLUKU

Interní a externí mikrofony monitorují zvuky ve vašem prostředí a ve zvukovodu a - za zlomek milisekundy - produkují opačný signál, který ruší nežádoucí šum. Zbývá vám jen to, co chcete slyšet.

PASIVNÍ ZRUŠENÍ HLUKU

Měkká tryska do uší je navržena tak, aby zcela odpovídala konturám vašeho ucha a vytvářela jemné utěsnění. Čím je vzduchotěsnější těsnění, tím méně hluku se dostane dovnitř a tím více si můžete svůj obsah vychutnat. Dobrá pečeť je také kriticky důležitá pro hluboké noty, protože dodávají vaší hudbě a videím větší dopad a emoce.

Přizpůsobte si svůj poslech díky nastavitelnému potlačení šumu

Virtuální ticho je skvělé pro poslech hudby, ale jsou chvíle, kdy potřebujete slyšet i vnější svět. Jako když jdete po rušné ulici. Nebo poslouchejte oznámení o nalodění. Sluchátka Bose QuietComfort® Earbuds, která vědí, že různé situace vyžadují různou úroveň povědomí, vám jedinečně umožní vybrat si svůj poslechový zážitek. To vám umožní úplně eliminovat rozptýlení, minimalizovat potlačení šumu nebo cokoli mezi tím.

Pro rychlé konverzace vyberte možnost úplné průhlednosti. Tato praktická funkce vám připadá, jako byste vůbec neměli sluchátka - ideální pro objednání kávy nebo malý rozhovor se spolupracovníky.

Věříme, že nenajdete lépe znějící bezdrátová sluchátka

Akustický balíček uvnitř těchto sluchátek je schopen produkovat hluboké nízké tóny a vzrušující, realistický zvuk bez ohledu na to, jak hlasitě (nebo tlumeně) chcete poslouchat.

A to není maličkost. Protože když snížíte hlasitost na většině sluchátek, basy mají tendenci mizet a vaše hudba zní plechově a maličko. Problém jsme vyřešili naší technologií Active EQ optimalizovanou pro objem. Tato inovace automaticky zvyšuje hloubky a výšky, takže hudba, videa a hlasy, které posloucháte, zůstanou trvale vyvážené - i při změně hlasitosti.

Vy běžte kamkoliv, ony nikam nepůjdou. 

Naši inženýři se stali průkopníky patentované technologie koncovek za těmito sluchátky téměř před deseti lety - a od té doby zdokonalují inovace.

Díky našemu novému designu špičky StayHear® Max je každý povrch, který se dotýká vašeho ucha, vyroben z měkkého silikonu - ne z tvrdého plastu -, takže jsou špunty dostatečně pohodlné na to, abyste je mohli nosit po celý den.

Lidé uslyší váš hlas - ne hluk kolem vás

Na pravém sluchátku speciálně navržené mikrofonní pole snímá zvuk vašeho hlasu a potlačuje většinu okolního hluku. Výsledkem je, že ať už telefonujete, nebo používáte svého virtuálního asistenta, váš hlas se soustředí.

Vaše oblíbené funkce. Na dosah ruky.

Namísto tlačítek mají tato skutečná bezdrátová sluchátka do uší intuitivní dotykové rozhraní. Umožňuje vám ovládat svůj obsah pomocí řady jednoduchých gest.

Ve svém živlu.V jakémkoli prvku.

Nebojte se je použít při cvičení. Je v pořádku nosit je v dešti, sněhu, plískanici nebo krupobití. Tato sluchátka do uší s hodnocením IPX4 budou i nadále pumpovat skvěle znějící hudbu.

Až 6 hodin nepřetržité radosti

  • Sluchátka Bose QuietComfort® vám na jedno nabití poskytnou až 6 hodin výdrže baterie.
  • Až o 12 hodin delší doba přehrávání s nabíjecím pouzdrem
  • Získejte další dvě plná nabití uložením sluchátek do bezdrátového nabíjecího pouzdra.
  • 15 minut = 2 hodiny
  • Zcela bez energie? Rychlé 15minutové nabíjení vám poskytne výdrž baterie až 2 hodiny.

Nabíjejte bezdrátově

Pouzdro pro bezdrátové nabíjení je kompatibilní s jakoukoli bezdrátovou nabíjecí podložkou certifikovanou Qi.

Sluchátka Bose QuietComfort® jsou optimalizována pro Bluetooth 5.1 a jsou navržena tak, aby se rychle spárovala s vaším zařízením - a zůstala tak. Silné a trvale spolehlivé připojení si můžete užít, pokud jste do 30 stop od spárovaného zařízení.

Jak se to všechno spojuje
Špičkové řešení potlačení hluku na světě a uznávaný a realistický zvuk - z kompaktního, skutečného bezdrátového sluchátka, které sedí blízko ucha.
Výrobce BOSE
Typ sluchátek Do uší
Aktivní potlačení hluku (ANC)
Bezdrátový přenos Bluetooth
Nadstandardní BT kodek AAC
Dosah signálu (m) 30
Výdrž baterie (hod.) 6
Doba nabíjení (hod.) 2
Mikrofon
Barva Bílá
Příslušenství Ušní koncovky, Rychlý start, Nabíjecí kabel, Sluchátka, Dobíjecí krabička
Vaše hodnocení