BOSE Smart Soundbar 300

SKU
B 843299-2100
10 450 Kč
Skladem

K dobrému obrazu patří dobrý zvuk

S nástupem nejnovější generace televizních přijímačů se nabízí odpovídající úroveň obrazu. BOSE však myslel také na dobrý zvuk. Na starost jej dostaly moderní inovativní zvukové lišty, které jsou nazývány jinak také soundbary. Výrobce představuje jako novinku praktický designový chytrý model, který má více funkcí, než stávající Bose TV Speaker.

Na pohled i na poslech je to sympaťák

Po stránce designu i zvuku je model Smart Soundbar 300 totožný se stávajícím Bose TV Speakerem a zároveň je i levnější alternativou k modelům Smart Soundbar 500 a 700. Výrobce potvrdil, že se novinka dostane kromě distribuce po USA také do evropského audio sektoru.

Smart neboli „chytré“ zařízení

Pohledná novinka obsahuje integrované duální mikrofony a komunikuje s digitálními asistenty typu Amazon Alexa a Google Assistant. Bravurně zajistí prostorný zvuk a čisté dialogy, včetně bohaté basové sekce pro vybrané filmy, hudbu, anebo hry. Soundbar je elegantní díky promyšlené akustické architektuře podle speciálního návrhu, pozornost věnoval také vestavěným hlasovým asistentům a exkluzivní technologii Bose Voice4Video. Postačí využít jednoduchého hlasového příkazu a provést obvykle jen několik málo kroků. Toto rychlé, jednoduché a poměrně snadné ovládání zajistí kvalitní, pohodlný zvukový zážitek.

Rozšířené hlasové schopnosti

Alexa není jenom ženské jméno, ale v audio světě je již známým pojmem. Funkce volání je k dispozici pouze u služby Alexa. Chce-li uživatel volat, měly by obě strany nastavit tuto funkci a být připojeny k Wi-Fi. Kromě ovládání Bose Smart Soundbaru 300 lze ovládat televizi a kabelový nebo satelitní box pouhým hlasem, bez nutnosti použít dálkové ovládání. Nabízí se snadná a rychlá cesta - zapnout televizi a přeskočit na zvolenou stanici s jediným, jednoduchým dotazem na Alexu. Stačí oslovit Alexu, která splní každé vyřčené přání. Jde o velmi svižný způsob, jak sledovat nebo poslouchat vše, co má kterýkoli uživatel v oblibě. Může dokonce volat nebo přijímat hovory.

Hudba vždy po ruce

Streamovat hudbu je tak snadné a to navíc zcela bez kabelů přes rozhraní Apple AirPlay 2, nebo díky Wi-Fi přes Spotify Connect, Amazon Music, Deezer a jim podobné služby. K dálkovému ovládání je možné využít mobilní aplikaci Bose Music. Nyní je volně dostupná pro Android a iOS.

Konstrukční charakter

Smart Soundbar 300 je produktem s nenápadným designem, jeho velmi malé tělo má rozměrově pouhých 56 x 695 x 103 mm a váží jen 3,6 kg. Model je vhodný pro použití s menšími úhlopříčkami televizorů, které lze umístit jak na televizní stolek nebo je zavěsit na stěnu. K tomu je potřeba dokoupit instalační vybavení. Uvnitř zvukové lišty jsou integrovány čtyři širokopásmové reproduktory po stranách, přičemž uprostřed je osazen výškový reproduktor, který má zajistit jasnější dialogy. Pro fajnšmekry chtivé prostorového zvuku 5.1 se nabízí možnost připojit bezdrátový subwoofer a zadní reproduktory. Vybrané reproduktory, včetně sluchátek, lze připojit přes funkci SimpleSync s využitím Bluetooth. Výrobce také počítá s možností integrovat soundbar do domácího multiroom systému, a to za pomocí konektoru HDMI s podporou ARC a optického vstupu. V zákaznickém balení nechybí ani dálkové ovládání.

Vlastnosti a funkce:

  • Komunikuje s digitálními asistenty typu Amazon Alexa a Google Assistant
  • Soundbar je elegantní díky promyšlené akustické architektuře podle speciálního návrhu, pozornost věnoval také vestavěným hlasovým asistentům a exkluzivní technologii Bose Voice4Video
  • K dálkovému ovládání je možné využít mobilní aplikaci Bose Music. Nyní je volně dostupná pro Android a iOS

Video ukázka:

Výrobce BOSE
Typ soundbaru Aktivní
Surround - kodek Dolby Digital
Digitální vstup Optický, HDMI
Digitální výstup HDMI (ARC)
Síťové připojení Wi-Fi
Multiroom aplikace Bose
Internetové streamovací služby Deezer, Spotify
Lokální streamování AirPlay 2, Bluetooth
HDMI - funkce ARC
Barva Černá
Šířka (mm) 695
Výška (mm) 56
Hloubka (mm) 103
Hmotnost (kg) 3,6
Příslušenství Ovladač, napájecí kabel, optický kabel
Vaše hodnocení