CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Bose Solo 5 TV
Bose Solo 5 TV Bose Solo 5 TV Bose Solo 5 TV Bose Solo 5 TV Bose Solo 5 TV Bose Solo 5 TV Bose Solo 5 TV Bose Solo 5 TV

Bose Solo 5 TV

5 890 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Popis

V poslední době soundbary hýbou světem. Tato kategorie se postupem času stala nejkompaktnějším systémem domácích kin, co se týká zvuku. Ten je totiž v podání soundbaru zpravidla těžko uvěřitelný, jisté ale je, že záleží na značce. Zvukový systém od BOSE nabízí dokonalou akustiku při sledování nejenom oblíbených televizních pořadů. Solo 5 TV disponuje vylepšeným akustickým audio systémem, díky němuž jsou zcela dokonalé i ty nejjemnější zvukové efekty. Televizor a tento systém, bingo!

 

Kde se vzal, tu se vzal – BOSE

Sídlí ve Framinghamu, stát Massachuttes, a výhradně se specializuje na produkci audio zařízení. Od dob svého založení (v r.1964 ji založil pan Dr. Amar G. Bose) se zaměřila na zvukové inženýrství, konkrétně na psychoakustiku, což je vlastně znakem této moderní soukromé americké společnosti. Do povědomí audio klientely vešla díky svým systémům domácích kin, reproduktorům, sluchátkům a inovaci automobilových zvukových systémů. Mimo jiné se Bose umí poprat také se zesilovači a reproduktorovým ozvučením pro komerční prostory (sály, divadla, kina, maloobchodní prostory, hotely, kanceláře, restaurace, stadiony).

 

Jednoduchý a jasný výběr

Snadno ho lze najít i v kupce sena, jednoduše si ho vybrat, nainstalovat, připojit, propojit. Co by jeden neudělal pro unikátně ozvučené televizní pořady, aniž by si zruinoval konto? Zcela jistě umí zaujmout, a to svým snadným připojením k TV. I tady platí – jeden televizor, jedno připojení. Kdo chce víc, využívá vestavěnou technologii Bluetooth. Ideální pro bezdrátové streamování hudby je ovládat vše přímo z mobilního telefonu či tabletu a užívat si tak špičkový zvuk systému. S univerzálním dálkovým ovladačem je zcela snadné ovládat nejen systém soudplate, ale také další různá zařízení, k nimž náleží třeba Blu-ray přehrávač.

 

Kvalita především

Zárukou kvality je inovativní přístup k hudbě jako takové, společnost BOSE přistupuje k hudbě se stoprocentní precizností. Díky vynikajícím výkonům navrch vyplynou také klíčová kriteria produktu – Solo 5 TV je především vynikající doplněk jakéhokoli televizoru, poskytující skvělé zážitky ze sledování. Režim zřetelných dialogů Dialoge mode, kdy každé slovo i detail je jasně slyšet, má jednoznačně navrch. Vítaným je taktéž snadné propojení s televizorem díky jednomu užitému kabelu. Konektivita je zajištěna optickým audio vstupem, koaxiálním vstupem a 3,5 mm audio vstupem.

 

Kam s ním?

Tento model je veskrze univerzální, jelikož reproduktor se dá umístit téměř kdekoliv, ať už je to v přední části před samotným televizorem nebo připevněním na zeď pod TV. Nebrání tomu ani jeho rozměry, které činí 548 x 70 x 86 mm, ani hmotnost. Váží 6,35 kg. Také ho lze jednoduše vložit do regálu TV stolku. Všemocná technologie Bluetooth a následné jednoduché propojení znamená, že je dovoleno přehrávat vlastní oblíbenou hudbu úplně snadno, bezdrátově z jakéhokoliv mobilního zařízení, příkladem je telefon, tablet nebo notebook. Dobrou zprávou je, že ovlivnit můžeme také sílu basů a to zejména všude tam, kde si chceme akustickou atmosféru lépe a více vychutnat. Úroveň basové relevance se dá nastavovat s pomocí jediného tlačítka na dálkovém ovládání s označením Bass.

 

Co vše je v příslušenství

Samozřejmostí je přibalený univerzální dálkový ovladač, napájecí kabel, optický digitální audio kabel i koaxiální digitální kabel. Udělejte si čas na rande se zvukovým systémem Bose Solo 5 TV, je elegantní a přesvědčivý.

 

Důležité informace:

 • Jediný soundbar Bose Solo 5 dokáže poskytnout lepší zvuk než vaše TV
 • Videostage a TrueSpace technologie poskytují mnoho z výhod 5.1 soustavy v jednom soundbaru
 • Dialogový mód nechá vyniknout každé slovo a každý detail
 • Připojí se jediným audio kabelem k vaší TV
 • Bluetooth konektivita pro bezdrátové streamování z jakéhokoliv vašeho zařízení
 • Soundbar lze připojit ke dvoum Bluetooth zařízením zaráz pro jednoduché přepínání
 • Univerzální ovladač pro kontrolu TV, basů, připojení Bluetooth a další...
 • Jeden fyzický port pro vaši TV

 

Konektivita:

 • 1x optický digitální vstup
 • 1x koaxiální digitální vstup
 • 1x 3,5 mm aux vstup

 

Obsah balení: 

 • 1x Bose Solo 5 TV sound system
 • 1x univerzální ovladač
 • 1x napájení a napájecí kabel
 • 1x optický digitální kabel
 • 1x koaxiální digitální kabel

 

Rozměry:

 • Šířka: 548,6 mm
 • Výška: 66 mm
 • Hloubka:  86,4 mm
 • Hmotnost: 1,7 kg

 

Reklama na Bose Solo 5 TV sound system:Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Zákaznické recenze

Steinmetz
04.03.2018

Ok

OK

Miloš
07.12.2017

super

Potřeboval jsem bluetooth reprák co bude neustále v síti (abych nemusel dobíjet) do obyváku, pro pouštění hudby z telefonu nebo notebooku při promítání filmů. Na to co to je, má fantastický zvuk, krásný jednoduchý design, skvělé ovládání. Pro nenáročné, doporučuji.

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Bose Solo 5 TV

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce BOSE
Typ soundbaru Aktivní
Barva Černá
Šířka (mm) 548,6
Výška (mm) 66
Hloubka (mm) 86,4
Hmotnost (kg) 1,7