CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Bose Soundbar 700 + Bass Module 700 + Surround Speakers - Černá
Bose Soundbar 700 + Bass Module 700 + Surround Speakers - Černá Bose Soundbar 700 + Bass Module 700 + Surround Speakers - Černá Bose Soundbar 700 + Bass Module 700 + Surround Speakers - Černá Bose Soundbar 700 + Bass Module 700 + Surround Speakers - Černá

Bose Soundbar 700 + Bass Module 700 + Surround Speakers - Černá

Dostupnost: Skladem


Cena při zakoupení samostatně: 51 070 Kč
Ušetříte: 80 Kč (0%)
50 990 Kč 51 070 Kč

Cenový rozsah: 50 990 Kč

Bose Soundbar 700 - Černá   +0 Kč
Bose Bass Module 700 - Černá   +0 Kč
Bose Surround Speakers - Černá   +0 Kč

* Povinné pole

Cenový rozsah: 50 990 Kč

Popis

Domácí kino skládající se ze soundbaru Bose Soundbar 700, subwooferu Bose Bass Module 700 a bezdrátových zadních reproduktorů Bose Surround Speakers

Bose Soundbar 700 - výkonný soundbar

 • Tenký design a velký zvuk
 • Integrovaná Amazon Alexa
 • Mikrofon skvěle funguje i při hlasité hudbě
 • Ovládání hlasem, ovladačem nebo aplikací
 • AdaptiQ audio kalibrace
 • Personalizovaná Bose aplikace
 • Wi-Fi a Bluetooth
 • HDMI s ARC
 • Možnost připojení subwooferu a zadních reproduktorů pro kompletní domácí kino

Co má smysl

Slyšet filmy, hudbu a televizi v lepší kvalitě nemusí být jenom přáním, ale skutečností. Kdo chce více zvuku, který se opírá o opravdovost, poctivost a zkušenosti, pak je na správné adrese. BOSE navrhuje ve své třídě nejlepší zvuk na světě a Soundbar 700 ho úspěšně realizuje. Díky této jedinečné kombinaci sofistikovaného designu a výjimečného potenciálu je štíhlý zvuk nabitý technologiemi, které jsou příslibem plného výkonu v každém okamžiku domácí zábavy.

Zkušenostmi podepřený zvuk

Nejlepší je slyšet ho na vlastní uši, vnímat zabudované ovládání hlasu a udělat si úsudek. Projekt Amazon Alexa vestavěný přímo do Bose Soundbar 700 dává průchod hudebním službám, zprávám a předpovědi počasí bez jakékoli větší snahy.

Zvuková lišta není jenom módní záležitostí

Soundbar je krásným a sofistikovaným doplňkem libovolného interiéru a také skvěle vybaveným zvukovým modelem. Amazon Alexa například dovoluje snadné a jednoduché vyzvednutí hovoru z vlastního osmi-článkového mikrofonu, přičemž bude hlas slyšet bez ohledu na to, jak hlasitá je právě spuštěná hudba. Geniální světelný panel také vizuálně ukazuje, kdy Alexa naslouchá, přemýšlí nebo mluví. Je stále dokonalejší hlavně díky budoucím aktualizacím softwaru, což představuje nové funkce (např. pomocník Google, který se má objevit počátkem roku 2019).

Vizáž versus klíčové vlastnosti

Je lepší ho poslouchat nebo vnímat očima? Vypadá skutečně dobře a stejně tak i zní – z materiálů je upřednostněno tvrzené sklo, obroušená kovová mřížka, čisté linie a estetické úpravy vzhledu. Bose Soundbar 700 je krásný nejenom zvenčí, ale i zevnitř. Zvukovou lištu lze umístit na stojan televizoru nebo ji elegantně připevnit na stěnu.

Ovládat věci dálkově? Žádný problém.

Jedno dálkové ovládání pro všechno je to, čím disponuje právě tento model. Bylo navrženo vzdálené ovládání, které lze skutečně použít. Univerzální dálkový ovladač Bose Soundbar 700 je součástí balení zvukové lišty a umožňuje ovládat veškerou zábavu jediným stisknutím tlačítka. Obsahem je šest předvoleb – rozsvítí se pouze ta tlačítka, kterých je třeba v okamžiku, kdy hledáme oblíbené položky.

Široké spektrum možností

Ten, kdo vlastní zvukovou lištu Soundbar 700, může přehrávat své oblíbené hudební služby prostřednictvím domácí Wi-Fi sítě, a využívat tak Spotify nebo Amazon Music, stisknutím tlačítka. Nebo lze využít spojení Bluetooth pro přehrávání libovolného obsahu z telefonu či tabletu a převzít tak kontrolu nad vybraným poslechem. Díky aplikaci Bose Music je také snadné procházet veškerou hudbu na jednom místě, bez problémů přeskakovat mezi stanicemi, seznamy videí nebo službami. Tak jednoduše lze ovládat Bose Soundbar 700, nastavovat předvolby a mít po ruce oblíbenou hudbu. Mnoho uživatelů může navíc své zkušenosti a obsah přizpůsobit. Aplikace je jednoduchá a provází uživatele krok za krokem.

Chcete ještě víc?

Stačí přidat bezdrátový modul Bose Bass 700 a malý zázrak je na světě. Je jím rozdíl mezi sluchovým hlukem a skutečným hlukem. Ještě je to málo? Nabízí se možnost kombinovat dvojici s reproduktory Bose Surround pro plný prostorový zvuk. Dokonalá souhra, skvělý divadelní a ponořující zvuk, možnost bezdrátového připojení pro snadnější umístění – v pokoji to může jiskřit díky tomuto odpovídajícímu kompaktnímu systému. K dispozici je HDMI výstup s ARC, eARC, Consumer Electronics Control (CEC), optický TOSLink, vstup pro napájení a USB.

Bose Bass Module 700

 • Tichá portová technologie dodává čistý hluboký bas v kompaktní formě
 • Designováno pro bezdrátové spojení se Soundbar 500/700 pro celkový zážitek
 • Bezdrátové připojení pro maximální komfort

Pocit jako hrom

Žádné obavy, bezdrátové propojení dokáže zajistit dosah kolem 9 m. Rozměrově 30,5 x 38,1 x 30,5 cm velký modul, který připomíná spíše módní interiérový doplněk, dokáže z výkonu domácího kina dostat i veškerou sílu mocných basů. V pokoji ladí skvěle, jelikož je vyroben ve velmi tvárném a nadčasovém designu. Charismatická černá graduje s top prémiovým leštěným sklem, což povrchové úpravě dodává exkluzivní nádech. Tento sofistikovaný vzhled jistě zaujme i ty nejnáročnější milovníky dobrého zvuku. Rozsah basů tohoto nově navrženého subwooferu je dramatický a dynamický zároveň. Mocný reproduktor a patentovaná technologie QuietPort eliminuje zkreslení na úplné minimum.

Postavení Bass Module 700

Tento modul se více než osamocen vyjímá ve spolupráci se svými kolegy z BOSE, rozhodně s nimi tvoří ucelený set, jehož kolektivní souhra je ve svém výsledku doslova ohromující. Soundbar 700/500 a prakticky neviditelné bezdrátové Surround Speakers mají s basovou složkou hodně společného, jednoduše řečeno patří k sobě. Dokonce se hodí použít onu mušketýrskou formuli Jeden za všechny, všichni za jednoho. Vizuální dojem je dokonalý, společnost BOSE může být na své dílo pyšná.

Poznatky z praxe

K basovému modulu už náleží v příslušenství pouze napájecí kabel, ale je-li v akci, je ho všude plno – je slyšet, vidět i cítit. Dvouvrstvé basy v prostoru s kalibrací ADAPTiQ, sloužící k úpravě basů, jsou silným motorem na cestě za lepším, plnohodnotným a mocným zvukem. Hodnotit kvality mohou uživatelé, z jejichž reakcí vyplývá, že nejlépe ceněný je design, vzhled, kompatibilita, snadnost nastavení a použití, odolnost a trvanlivost, konečně i celková kvalita výrobku díky využití všech nejnovějších top technologií.

Vybrané technologické velké maličkosti

K těm nejdůležitějším technologickým funkcím a schopnostem je nutné přiřadit především ADAPTiQ audio kalibraci, která dokáže měřit zvukovou charakteristiku místnosti a určit optimální kvalitu zvuku. Konečnou úpravu basů lze zase modelovat s pomocí systémové aplikace SoundTouch nebo dálkovým ovládáním – stačí pouhé stisknutí tlačítka Bass.

Značka BOSE

Stejnojmenná společnost se sídlem ve Framinghamu státu Massachuttes byla založena v roce 1964 Dr. Amarem G. Bose. Od těch dob je specialistou na audio zařízení, její produkty se vyznačují fantasticky čistým zvukem, jenž je absolutně vyvážený. Precizní zpracování a špičková kvalita využitých elementů a komponentů je jedním ze stěžejních cílů filozofie, a potažmo i strategie této americké soukromé firmy. Audiofilové a znalci zvukové techniky fandí BOSE systémům domácích kin, reproduktorům, znají jejich sluchátka a zajisté i inovativní záměry použité při výrobě automobilových zvukových systémů. Kromě toho Bose pracuje na zesilovačích a reproduktorovém ozvučení komerčních prostor, jako jsou sály, divadla, kina, maloobchodní prostory, hotely, kanceláře, restaurace a stadiony. Jejich záměr i záběr je, jak v praxi vidno, široký a odpovídá poptávce společnosti třetí generace. Šanci mít doma podobně vyladěné akustické klima je čistě v rukou každého potencionálního uživatele.

Bose Surround Speakers

Zadní bezdrátové reproduktory určené pro rozšíření prostorového zvuku. Bose Surround Speaker bezdrátové reproduktory se přidávají k Soundbar 500 a Soundbar 700 pro získání opravdového prostorového zvuku.

Malé reproduktory a velký prostorový zvuk

Chcete zřetelně slyšet letící helikoptéru a výbuchy aut? Chcete si vychutnat kytarová sóla a atmosféru živého koncertu? Pokud se opravdu chcete cítit uprostřed všeho dění a zažít každou akci, tak Bose Surround Speaker jsou přesně pro vás. Tyto nenápadné zadní prostorové reproduktory jsou kompatibilní pouze se systémy domácího kina Bose Soundbar 500 a Bose Soundbar 700.

Jednoduché nastavení

Když přidáte zadní reproduktory v rámci systému domácího kina, tak chcete, aby zvuk z těchto reproduktorů byl zřetelný a vynikal. S reproduktory Surround Speaker, které jsou téměř neviditelné, protože jsou necelých 10 cm vysoké, toho snadno dosáhnete. Navíc zcela bezdrátově. Reproduktory jsou speciálně vyrobeny a kompatibilní se Soundbar 500 a Soundbar 700. Tímto rozšířením a připojením získáte opravdový prostor, kdy zvuk vašich oblíbených sportovních pořadů nebo filmů zcela ožije.

Další možné rozšíření

Chtěli byste získat více z vašeho systému? S basovým modulem Bose Bass Module 500 nebo Bose Bass Module 700 získáte ještě větší zážitek se silnými a hlubokými basy. Oba basové moduly mají bezdrátový dosah až 9 metrů a dokonale se hodí do jakékoliv místnosti. Zažijte opravdu silné basy, které opravdu můžete nejen slyšet, ale i cítit.Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Dobrý den,

mám dotaz ohledně zadních reproduktorů. Rád bych je přidělal na zeď. Můžete mě prosím poradit držák? Děkuji
5


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Bose Soundbar 700 + Bass Module 700 + Surround Speakers - Černá

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce BOSE
Počet kanálů 5.1
Typ domácího kina Audio
Blu-ray mechanika
Digitální vstup Optický
Digitální výstup Koaxiální 3,5 mm
Síťové připojení Wi-Fi, Ethernet
Internetové streamovací služby Internetové rádio, Deezer, Spotify
Lokální streamování AirPlay, AirPlay 2, Bluetooth
Nadstandardní BT kodek
Multiroom aplikace Bose
Hlasový asistent Amazon Alexa
Rádio
Surround - kodek Dolby Digital, DTS Digital Surround
HDMI - funkce ARC, eARC, CEC
HDMI - vstupy
HDMI - výstupy 1
Barva Černá