DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Bose SoundLink Revolve+ - Černá

SKU
B 739617-2110
-29%
Hodnocení:
100%
Akční cena 5 690 Kč Běžná cena 7 990 Kč
Skladem

Bluetooth reproduktor od Bose, který šíří zvuk 360° kolem dokola. Jeho dosah v rámci připojení je až 9m a doba výdrže baterie při přehrávání je až 16 hodin. Disponuje navíc jedním AUX vstupem 3,5mm, vestavěným mikrofonem pro handsfree hovory a je odolný proti vodě.   

 

 • Hluboký, hlasitý, úžasný zvuk s 360 stupňovým pokrytím
 • Flexibilní tkané držadlo
 • Souvislé hliníkové tělo odolné vůči vnějším vlivům včetně vody
 • Zážitek až 16 hodin poslechu díky nabíjecí lithium-ionové baterie
 • Bezdrátové Bluetooth párování s hlasovými příkazy - jednoduché přijmutí hovoru a přistup k Siri nebo Google Now
 • Párování dvou Bose SoundLink Revolve pro stereo nebo party mode reprodukci
 • Spodní nasazení na téměř jakýkoliv tripod

 

ZVUK, KTERÝ SE ŠÍŘÍ VŠEMI SMĚRY

Bose SoundLink Revolve se řadí mezi nejsilněji hrající Bluetooth reproduktory, který nemá žádné vpředu nebo vzadu. Jeho zvukové pole se šíří 360° kolem dokola a tím získává naprosto rovnoměrné zvukové pokrytí. Postavte jej doprostřed místnosti nebo ke zdi a Revolve nabídne všem stejný zážitek. Zvuk bude všude stejný, čistý, a když budete chtít, tak i neuvěřitelně hlasitý.

 

ÚŽASNĚ HLASITÝ. ÚŽASNĚ KOMPAKTNÍ

Nenechte se zmást jeho velikostí, protože je nabitý technologiemi, které nejsou na první pohled vidět. Konstrukce využívá dvojice proti sobě pracujících pasivních měničů s výkonným mimořádně efektivním reproduktorem hrajícím dolů- to vše podpořeno patentovaným akustickým deflektorem. Díky „tlakové pasti“ zamezující zkreslení je výsledek velmi dynamický.Tlakové šíření zvuku do všech směrů navíc umožňuje realistickou reprodukci hudby, ze které vás bude mrazit.

 

ŠPIČKOVÝ ZVUK I ZA DEŠTĚ

Trocha vody nikomu neuškodí. Což platí i u SoundLink Revolve reproduktoru. Díky svým vodoodpudivým materiálům můžete umístit a poslouchat SL Revolve prakticky kdekoliv. Například u bazénu, vedle dřezu nebo na zahradě a nemusíte se bát, že bude mokrý.

 

OTŘESY MU NEVADÍ

Nikdo nemá nic pod kontrolou. Tím pádem se nebojte, že v případě nešikovné manipulace vám reproduktor přistane na tvrdém povrchu. Nic se mu totiž nestane. Speciálně použité materiály zajistí měkký dopad.

 

BEZ SPÁR A SPOJŮ

Všimli jste si, že je zvuková mřížka zcela hladká? Protože nejprve vznikla kompletní eletro-akustická sestava, která byla následně implementována do těla reproduktoru tvořeného jediným kusem hliníku. Výsledkem je dokonalá elegance.

 

PŘIBLIŽTE SE HUDBĚ A UŽÍVEJTE SI JÍ

Pokud jste na cestách, vše řešíte za pochodu. Proto je SoundLink Revolve zcela kompaktní, snadno ovladatelný a jeho designový koncept je vyjádřen měkkými ovládacími prvky na vrchní části. Tím pádem je každý dotyk zcela přirozený a ihned interaktivní.

 

SPOUSTA VÝKONU

Přenosné bluetooth reproduktory potřebují impozantně výkonné baterie. Integrovaná lithium-iontová baterie, kterou SoundLink Revolve disponuje, má výdrž na jedno nabití až 16 hodin při stálém poslechu. Někdo by mohl říci, že jsou reproduktory, které hrají déle, ale u nich nezískáte naprosto nekompromisní hluboké a silné basy jako u SL Revolve.

 

NECHTE TELEFON BEZ POVŠIMNUTÍ.

Zrovna nemáte svůj telefon po ruce? Nevadí. Stále si můžete rezervovat místo ve své oblíbené restauraci nebo poslat sms zprávu. Jednoduše stiskněte a podržte multifunkční tlačítko pro zvolení hlasového ovládání Siri nebo Google Now a problém máte vyřešený.

 

UŽITEČNÁ APLIKACE.

Aplikace Bose Connect umožňuje snadno a rychle se připojit a automaticky přepínat mezi Bluetooth zařízeními. Tím pádem mohou vaši přátele kdykoliv převzít roli DJe, aniž by se cokoliv přerušilo. V případě, že jeden SL nebude dostatečně výkonný, použijte aplikaci pro spojení dvou libovolných SL v režimu párty. Nebo si vychutnejte jasné rozlišení pravé a levé strany v režimu stereo.

Odkazy na stažení aplikace Bose Connect pro Apple a Android:
Stažení aplikace pro Apple
Stažení aplikace pro Android

 

VŽDY PŘIPRAVEN PRO PŘEHRÁVÁNÍ.

Díky volitelnému příslušenství ve formě dokovací stanice, bude váš SoundLink Revolve vždy nabitý a připravený k použití. Navíc dokovací stanice umožňuje přehrávání hudby i při nabíjení. 

Dokovací stanice není součástí balení. Můžete zakoupit jako volitelné příslušenství ZDE.

 

Technické údaje:

 • 3,5 mm AUX vstup
 • Micro-B USB port
 • Bluetooth
 • Dosah Bluetooth: 9 m
 • Výdrž baterie: až 16 h
 • Rozměry (š x v x h): 10,5 x 18,4 x 10,5 cm
 • Hmotnost: 0,9 kg
 • Balení: SoundLink Revolve, USB kabel, USB napájení, AC napájecí adaptér

 

Výrobce BOSE
Lokální streamování Bluetooth
Nadstandardní BT kodek
Rádio
Mikrofon
NFC
Odolnost vůči vnějším vlivům Voděodolnost IPX4
Hlasový asistent
Digitální vstup
Analogový vstup Jack (3,5 mm)
Analogový výstup
Vlastní baterie
Výdrž baterie (hod.) 16
Nabíjení jiných zařízení
Síťové připojení
Multiroom aplikace
Barva Černá
Šířka (mm) 105
Výška (mm) 184
Hloubka (mm) 105
Hmotnost (kg) 900
Vaše hodnocení