DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
BOSE SoundSport Pulse Wireless
BOSE SoundSport Pulse Wireless BOSE SoundSport Pulse Wireless BOSE SoundSport Pulse Wireless BOSE SoundSport Pulse Wireless BOSE SoundSport Pulse Wireless BOSE SoundSport Pulse Wireless BOSE SoundSport Pulse Wireless BOSE SoundSport Pulse Wireless BOSE SoundSport Pulse Wireless

BOSE SoundSport Pulse Wireless

Běžná cena: 6 290 Kč

Special Price 4 690 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Popis

Sluchátková mánie nekončí, ale zdá se, že zažívá boom. Explozivní moderní řešení soukromého poslechu, který super kvalitou připomíná mnohem větší audio produkty, je tady. Na výsluní se momentálně vyhřívají sluchátka bezdrátová, která uvítají především sportovní nadšenci. Při svých aktivitách mohou využít kvalit sluchátkového modelu SoundSport Pulse Wireless, který toho ale umí mnohem více. Běhat, posilovat, trénovat a zároveň si měřit tep není již zdaleka utopie…

 

Pohodlná, praktická, vybavená

Měřit si puls není však konečným smyslem tohoto sluchátkového modelu, protože údaje z měření pulsu mohou být navíc využity. Díky moderním aplikacím pro smartphony (Mapmyrun, Runtastic, Nike+, Runkeeper) jsou získané informace pečlivě vyhodnocovány. Sluchátka Bose SoundSport Pulse Wireless disponují zvláštním uzamykatelným systémem StayHere+ tips, proto se také udrží na uších při jakékoli rušné pohybové aktivitě. Při tom všem poskytují komfort, o jakém se nikomu ani nesnilo. Protože jsou sluchátka vyrobena ze speciálně odlehčeného materiálu a obsahují také uhlíková vlákna, nosí se příjemně a nepřekážejí, ani neunavují. Nevadí jim voda či pot, jelikož reproduktorové membrány jsou vodu odpuzující - takže takové podzimní nebo jarní běhání v dešti se klidně může uskutečnit.

 

Bose je vždy nad věcí

Bose Corporation zní americky. A nejen to. Americká soukromá společnost Bose je skutečná a má své kořeny ve Framinghamu, stát Massachuttes, sahají až k roku 1964. V hledáčku svých aktivit má již pěknou řádku let nejrůznější audio zařízení, vybavení a jejich vylepšování, na trhu s tímto sortimentem zboží není rozhodně žádným nováčkem. Jejími specifiky je produkce domácích kin, reproduktorů, zesilovačů, akustických systémů pro komerční prostory i do automobilů a v neposlední řadě také sluchátek. Taková Bose sluchátka s potlačením okolního hluku, to je ale věc!

 

Geniální společník i pomocník

Bose sluchátka dokáží s pomocí integrovaného čidla měřit puls, zvládnou také velice přesně určit a zaznamenat srdeční aktivitu. Přenos zvuku ze zařízení je uskutečněno za pomoci Bluetooth, díky tomu lze propojit telefon rovnou se dvěma zařízeními. Připojení i ovládání je možné s aplikací Bose Connect. Integrován je také mikrofon. Proto není zapotřebí přerušovat trénink, když je nutné vzít hovor nebo si zesílit zvuk. In-line mikrofon tak umožní přijmout, ukončit i přehrát telefonní hovor. Tímto způsobem jde také využít pauzu ve skladbě či upravit si hlasitost tak, aby nebylo nutné manuálně použít telefon. Vítanou je rovněž doba provozní aktivity, která činí až 5 hodin při jednom nabití, k tomu slouží dobíjecí lithium-iontová baterie. Mile působí jak moderní design, zpracování, tak i vyvedení sluchátek v krásné červené barvě, takhle opravdu neuniknou pohledům zvídavých audiofilů.

 

Co není překvapením

Při hodnocení těchto sluchátek je zřejmé, že na prvním místě bude hned za vzhledem a designovým provedením zvuková kvalita, která je bezkonkurenční. Fakt, že model je odolný a vyniká snadností použití i jednoduchým ovládáním, je též neměnný. Komfort, který využívá bezhlučnosti sluchátek jim laťku staví poměrně vysoko, přestože cena není taková, že by uživatele porazila. Sluchátka s inovovaným designem a mnoha vylepšeními, modifikovanými technologiemi pro potlačení hluku, s exkluzivním vybavením i příslušenstvím jsou tím, co právě potřebuje, hledá a ocení nejenom mladší klientela. Dopřejte si proto při jakékoli aktivitě dostatečné pohodlí, odpovídající atmosféru a vychutnejte si příchuť nové generace sluchátek.

 

Technické parametry:

 • Rozměry Sluchátka: 2,8 x 2,3 x 3,0 cm (V x Š x H)
 • Obal: 8,9 x 8,9 x 3,6 cm (V x Š x H)
 • Klip na oblečení: 2,5 x 0,8 x 1,3 cm (V x Š x H)
 • USB kabel: 30,5 cm
 • Kabel: 53,3 cm
 • Hmotnost: Sluchátka: 63,8 g
 • Připojení: Bezdrátový dosah až 9 m

 

Obsah balení:

 • BOSE SoundSport Pulse Wireless Power Redd
 • Ochranné pouzdro
 • Klip na oblečení
 • Nabíjecí kabel USB
 • Audio kabel

 

Ukázka použití sluchátek a měření tepuPoradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: BOSE SoundSport Pulse Wireless

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce BOSE
Barva Červená