Bose SoundTouch 20 series III - Bílá

SKU
B 738063-2210
9 990 Kč
Skladem

Kompaktní systém třetí generace určený pro ozvučení středně velkých místností. Nabízející možností streamování hudby z počítače nebo NAS serveru nebo chytrého telefonu. Nabízí internetová rádia, Deezer, Spotify®, iTunes. Streamujte hudbu pouhým stiskem tlačítka jedné z šesti předvoleb. Nově doplněná technologie Bluetooth pro bezdrátový streaming hudby. SoundTouch aplikace pro jednoduché ovládání přes počítač, telefon nebo tablet. Připojení přes LAN nebo bezdrátové Wi-Fi připojení.

 

  • Bezdrátové připojení přes Vaší domácí Wi-Fi síť
  • Užijte si hudební služby jako Deezer, Spotify, iTunes
  • Bluetooth technologie pro bezdrátový streaming hudby
  • Šest předvoleb Vaší oblíbené muziky pomocí stisku jediného tlačítka
  • Bohatý zvukový, který dokáže ozvučit středně velkou místnost
  • SoundTouch aplikace poskytuje snadné ovládání s Vaším chytrým telefonem, tabletem nebo počítačem
  • MultiRoom ozvučení
  • můžete mít libovolný počet SoundTouch systému ve vašem domě, můžete přehrávat stejnou hudbu nebo poslouchat různou muziku v různých místnostech
  • Na výběr jsou k dispozici dvě barevné provedení v černé nebo bílé barvěPřekvapí svým výkonem a konektivitou

 

Objevte nekonečnou rozmanitost hudby

Bezdrátový SoundTouch 20 vám nabízí jednoduchý způsob jak přehrávat hudbu kdekoliv ve vašem bytě nebo domu. Stačí ho připojit do vaší domácí skrze Wi-Fi nebo do LAN sítě a můžete poslouchat. Stačí stisknout jedno tlačítko z šesti nastavitelných předvoleb a to jak přímo na reproduktoru, tak dálkovém ovladači. Vychutnejte si špičkový výkon, který zaplní celý pokoj bohatým zvukem. SoundTouch 20 je novou součástí celé modelové série Bose bezdrátových systémů SoundTouch, které přináší jiný druh zvuku charakteristický pro Bose reproduktory. Po připojení okamžitě získáte přístup k dvaceti tisícům rozhlasových stanic z celého světa, můžete sdílet svou hudební knihovnu nebo využívat hudebních služeb jako jsou Deezer, Spotify nebo iTunes.

 

Kompaktní systém

Bose SoundTouch 20 III je kompaktní hudební systém který svým výkonem je určený pro ozvučení středně velkých místností. Kompaktní systém SoundTouch 20 serie III daleko přesahuje své rozměry prostorovou reprodukcí hudby s až překvapivě čistými středy a výškami, včetně hlubokých a plných basů, které zaplní zcela rovnoměrně celý prostor. Digitální zpracování signálu dokáže zajistit čistý a jasný zvuk i při nízké hlasitosti. Nově je systém vybaven bluetooth technologií pro bezdrátový streaming hudby.

 

 Vítejte do světa streamování hudby

Volně stažitelná aplikace SoundTouch umožňuje zcela nové možnosti v rámci sdílení vaší oblíbené hudby, nebo rádia a ovládání samotného zařízení díky domácí síti Wi-Fi z vašeho chytrého telefonu, tabletu nebo počítače. Je to jednodušší, než si dokážete představit. V rámci SoundTouch aplikace lze stremovat vaše oblíbené internetová rádia nebo hudební služby jako je Deezer,  Spotify. Streamování skrze Wi-Fi se pro vás stane novým standardem poslechu.

 

 Oblíbená hudba jedním dotykem

V rámci SoundTouch systému můžete využít aý šest nastavitelných předvoleb pro vaši oblíbenou hudbu nebo rádia. Jak samotná aplikace, tak i dálkový ovladač má k dispozici 6 předvoleb, do kterých si můžete přidat oblíbené rádio nebo hudbu z vaší knihovny. Kdykoliv si tak můžete pustit takto přednastavenou hudbu pouhým stisknutím jednoho tlačítka. Dále tento systém disponuje AUX vstupem pro hudbu z jiných zařízení, RJ-45 ethernetovým konektorem pro možnost kabelového připojení k datové síti LAN a USB vstupem pro propojení a aktualizaci systému s počítačem.

 

 Multiroom audio

Pokud opravdu milujete hudbu, určitě chcete, aby hrála úplně všude. A přesně tento způsob takzvaného multi roomového poslechu SoundTouch systém umožňuje. SoundTouch systém si můžete pořídit od malých a přenosných reproduktorů až po venkovní systémy nebo domácí kina. Systémy si můžete dokupovat nebo přidávat libovolně jak budete chtít. Multi-Room Audio s jedním systémem SoundTouch můžete přehrávat stejnou hudbu všude nebo poslouchat různou muziku v různých místnostech a to i na terase.

 

Ukázka Bose SoundTouch 20

Výrobce BOSE
Počet reproduktorů 1
Vlastní baterie
Výdrž baterie (hod.)
Hlasový asistent
Síťové připojení Wi-Fi, Ethernet
Multiroom aplikace Bose
Internetové streamovací služby Internetové rádio, Deezer, Spotify, TIDAL
Lokální streamování AirPlay, Bluetooth, Síťové úložiště (UPnP, DLNA)
Nadstandardní BT kodek
Rádio
Mikrofon
NFC
Digitální vstup
Analogový vstup Jack (3,5 mm)
Analogový výstup
Nabíjení jiných zařízení
Podporované audio formáty FLAC, ALAC, WMA , MP3, AAC
DSD
Barva Bílá
Šířka (mm) 314
Výška (mm) 188
Hloubka (mm) 104
Hmotnost (kg) 3,2
Vaše hodnocení