CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Bose SoundTouch 30 series III
Bose SoundTouch 30 series III Bose SoundTouch 30 series III Bose SoundTouch 30 series III Bose SoundTouch 30 series III Bose SoundTouch 30 series III Bose SoundTouch 30 series III Bose SoundTouch 30 series III

Bose SoundTouch 30 series III

13 490 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

* Povinné pole

13 490 Kč

Popis

Reproduktor lze slyšet u nás ve studiu ve Zlíně, Na Slanici 444. Objednat se můžete na odkazu zde nebo na tel. čísle + 420 721 123 123.

 

Nejvýkonnější systém pro ozvučení velkých místností s bohatým dynamickým zvukem. Možností streamování hudby z počítače, NAS serveru nebo chytrého telefonu. Nabízí internetová radia, Deezer, Spotify®, iTunes. Streamujte hudbu pouhým stiskem tlačítka jedné z šesti předvoleb. Nově doplněná technologie Bluetooth pro bezdrátový streming hudby. SoundTouch aplikace pro jednoduché ovládání přes počítač, telefon nebo tablet. Připojení pomocí LAN nebo bezdrátově po Wi-Fi.

 

  •  Bezdrátové připojení přes Vaší domácí Wi-Fi síť
  • Užijte si hudební služby jako Deezer, Spotify, iTunes
  • Bluetooth technologie pro bezdrátový streaming hudby
  • Šest předvoleb Vaší oblíbené muziky pomocí stisku jediného tlačítka
  • Bohatý a mohutný zvuk ozvučí i velkou místnost
  • SoundTouch aplikace poskytuje snadné ovládání s vašim chytrým telefonem, tabletem nebo počítačem
  • MultiRoom ozvučení - můžete mít libovolný počet SoundTouch systému ve vašem domě, můžete přehrávat stejnou hudbu nebo poslouchat různou muziku v různých místnostech
  • Na výběr jsou k dispozici dvě barevné provedení v černé nebo bílé barvěPřekvapí svým výkonem a konektivitou

 

Silný zvuk a snadné připojení k internetu

Chcete mít možnost okamžitého streamování nejnovějších skladeb od vašich oblíbených umělců a kapel? Díky novému SoundTouch 30 hudebnímu systému třetí generace je to velice snadné. Tento kompaktní hudební systém svým výkonem s přehledem zaplní i tu velkou místnost čistým a bohatým zvukem. Bezdrátově se připojí k vaší domácí síti a tím okamžitě získáte přístup k dvaceti tisícům rozhlasových stanic z celého světa, můžete sdílet svou hudební knihovnu nebo využívat hudebních služeb jako jsou Deezer, Spotify nebo iTunes.

 

Bose SoundTouch 30 III je nejlepší hudební systém ve své kategorii.

Kompaktní systém SoundTouch 30 serie III daleko přesahuje své rozměry prostorovou reprodukcí hudby s až překvapivě čistými středy a výškami, včetně hlubokých a plných basů, které zaplní zcela rovnoměrně celý prostor. Digitální zpracování signálu dokáže zajistit čistý a jasný zvuk i při nízké hlasitosti. Nově je systém vybaven bluetooth technologií pro bezdrátový streaming hudby.

 

Vítejte do světa streamování hudby

Volně stažitelná aplikace SoundTouch umožňuje zcela nové možnosti v rámci sdílení vaší oblíbené hudby, nebo rádia a ovládání samotného zařízení z vašeho chytrého telefonu, tabletu nebo počítače. Je to jednodušší, než si dokážete představit. V rámci SoundTouch aplikace lze stremovat vaše internetová rádia nebo hudební služby jako je Deezer,  Spotify. Streamování za pomocí Wi-Fi se pro Vás stane novým standardem poslechu.

 

​Oblíbená hudba jedním dotykem

V rámci SoundTouch systému můžete využít i šest nastavitelných předvoleb pro vaše oblíbené skladby nebo rádia. Jak samotná aplikace, tak i dálkový ovladač má k dispozici 6 předvoleb, do kterých si můžete přidat oblíbené rádio nebo hudbu z knihovny. Kdykoliv si tak můžete pustit takto přednastavenou hudbu pouhým stisknutím jednoho tlačítka. Dále tento systém disponuje AUX vstupem pro hudbu z jiných zařízení, RJ-45 ethernetovým konektorem pro možnost kabelového připojení k datové síti LAN a USB vstupem pro propojení a aktualizaci systému s počítačem.

 

Multi room audio

Pokud opravdu milujete hudbu, určitě chcete, aby zněla úplně všude. A přesně tento způsob takzvaného multi roomového poslechu SoundTouch systém umožňuje. SoundTouch systém si můžete pořídit od malých a přenosných reproduktorů až po venkovní systémy nebo domácí kina. Systémy si můžete dokupovat a přidávat libovolně jak budete chtít. Multi-Room Audio s jedním systémem SoundTouch můžete přehrávat stejnou hudbu všude nebo poslouchat různou muziku v různých místnostech a to i na terase.

 

Rozbalení Bose SoundTouch 30 series III

 

Porovnání Bose celé série SoundtouchPoradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Dobrý den,když koupím soundtouch III umí posílat hudbu do soundlink revolve(ten už mám)?
2


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Bose SoundTouch 30 series III

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce BOSE
Počet reproduktorů 1
Vlastní baterie
Výdrž baterie (hod.)
Hlasový asistent
Síťové připojení Wi-Fi, Ethernet
Multiroom aplikace Bose
Internetové streamovací služby Internetové rádio, Deezer, Spotify, TIDAL
Lokální streamování AirPlay, Bluetooth, Síťové úložiště (UPnP, DLNA)
Nadstandardní BT kodek
Rádio
Mikrofon
NFC
Digitální vstup
Analogový vstup Jack (3,5 mm)
Analogový výstup
Nabíjení jiných zařízení
Podporované audio formáty FLAC, ALAC, WMA , MP3, AAC
DSD
Šířka (mm) 435
Výška (mm) 246
Hloubka (mm) 180
Hmotnost (kg) 8,4