DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Bose SoundTouch Wireless Link adapter
Bose SoundTouch Wireless Link adapter Bose SoundTouch Wireless Link adapter Bose SoundTouch Wireless Link adapter Bose SoundTouch Wireless Link adapter Bose SoundTouch Wireless Link adapter

Bose SoundTouch Wireless Link adapter

4 890 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

Pokud reproduktorovou sestavu nelze připojit k internetu, přehrávání oblíbených skladeb bez drátů se nekoná. Problém to ale není v případě propojení se SoundTouch Wireless Link adaptérem, potom je přehrávání hudby a streamování díky Wi-Fi nebo Bluetooth a SoundTouch aplikaci jednodušší, než by se zdálo. Sestava nebo domácí kino funguje právě s tímto modulem, navíc vše jde zařídit pouze jedním dotykem z telefonu, tabletu nebo počítače. Pro rozšíření kvalitní hudební reprodukce po celém domě je dobré přidat další SoundTouch systémy.

 

Privilegované vlastnosti

O klíčových schopnostech SoundTouch adaptéru netřeba vést dlouhé polemiky. Snadný přístup k bezdrátovému poslouchání i s dosavadním stávajícím hi-fi systémem či dokovací stanicí se snadným přístupem díky síti Wi-Fi a Bluetooth je jen jednou z nich. Zajímavostí je, že lze vytvořit další zóny tak, že připojíme SoundTouch Wireless Link i k dalším repro zařízením, která jsou v blízkosti. Komplexní nastavení i propojení je jednoduché, kabely jsou součástí příslušenství. Co je ovšem nejvíc ceněné, pak absolutní kontrola nad veškerou hudbou, kterou lze ovládat z telefonu či tabletu.

 

Konektivita bez hranic

Adaptér disponuje jedním společným vstupem, vyhovujícím hned třem typům konektorů – optickému, cinch (RCA) a 3,5 mm konektoru AUX. To znamená, že se k němu mohou připojit přístroje s podporou jednoho z těchto možných konektivních alternativ. Výhodou je, že větší část reproduktorových setů s tímto adaptérem bez potíží komunikuje, a všechny takové tedy k němu můžeme připojit. I produkty staršího data, jako CineMate, Wave, SoundLink, SoundDock jsou s adaptérem v plné kompatibilitě a jejich souhře nic nestojí v cestě.

 

Stále dostupnější streamování

Poslech oblíbených hudebních žánrů nejrůznějšího původu a zdroje není ničím neobvyklým, ba je čím dál dostupnější službou. Internet je fenomén bez drátů a s ním jsou miliony skladeb z rozhlasových stanic na dosah – Deezer, Spotify, Pandora a podobné hudební servery zná již velká skupina stávajících uživatelů. Ovládnout jediným stiskem svého favorita a uložit si ho na kterékoli ze šesti míst v paměti přístroje je velmi snadné, a později lehce využitelné. Rozšíření systému znamená dostat oblíbenou hudbu do pokoje, kuchyně nebo do ložnice, všude stejnou nebo v každé místnosti jinou, dle přání jejich obyvatelů. Faktem je, že kvalitní zvuk může být všude, kde se nám jen zlíbí.

 

Líbivý model

Tvarově pravidelná krabice o rozměrech 25 x 88 x 88 mm s hmotností pouhých 0,1 kg je oblečena do elegantního černého hávu, upoutá 9 m dosahem Bluetooth připojení. Možnosti připojení zajišťují analog 3,5 mm kombinovaný s TosLinkem – optický, 3,5 mm AUX kombinovaný s cinch (RCA) a mikro-USB výstup, určený pro instalaci. K příslušenství náleží kromě adaptéru samotného nezbytný kabel napájecí, analogový kabel kombinovaný s TosLinkem a AUX kabel kombinovaný s cinch –RCA.

 

Příznivá hodnocení skutečných uživatelů

Není nepatrný ani postradatelný, naopak adaptér od BOSE je hodnocen veřejností od kvality zvuku, vzhledu, designu přes odolnost, snadné použití i nastavení a kompatibilitu velmi kladným renomé. Inspirujte se a rozšiřte svůj hi-fi park o nového koně. Společnost BOSE má na kontě již mnoho úspěšných vynikajících produktů, které světový trh výrazně oživily, tedy ani SoundTouch Wireless Link adaptér není výjimkou.

 

Důležité informace:

 • Umožňuje jednoduchý bezdrátový přístup k vaší hudbě pomocí vašich reproduktorů
 • Využívá Wi-Fi domácí síť nebo jiná Bluetooth zařízení pro jednoduchý přístup k vaší oblíbené hudbě
 • Jednodušše rozšířitelný o jiné SoundTouch reproduktory pro streamování hudby
 • Jednoduchá instalace a všechny nutné kabely jsou poskytnuty
 • SoundTouch aplikace vás postaví do plné kontroly hudby skrz váš telefon či tablet
 • Podpora Spotify, Deezer a Internetových rádií

 

Konektivita:

 • 1x audio výstup (digitální optický nebo analogový)
 • 1x 3,5 mm aux vstup
 • 1x Micro-USB port (pro instalaci)

 

Obsah balení:

 • 1x SoundTouch Wireless Link Adapter
 • 1x napájení
 • 1x 3,5 mm stereo kabel
 • 1x kabel - z 3,5 mm female do RCA 
 • 1x kabel - z optického do mini-optického

 

Rozměry:

 • Výška: 25,4 mm
 • Šířka: 86,3 mm
 • Hloubka: 86,3 mm
 • Hmotnost: 100 g

 Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Bose SoundTouch Wireless Link adapter

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce BOSE
Analogový audio výstup Ano
AUX vstup (Jack 3,5mm) Ano
Internetová rádia Ano
Bluetooth
Podpora Spotify Ano
Micro USB vstup Ano
Barva Černá
Šířka (mm) 86,3
Výška (mm) 25,4
Hloubka (mm) 86,3
Hmotnost (kg) 100