Bose Sport Earbuds - Černá

SKU
805746-0010
5 490 Kč
Do 5 dní
Dostupné od 5. října 2020
Lepší zvuk začíná lepším tichem. Proto jsou tato elegantní nová bezdrátová sluchátka navržena s průlomovými akustickými inovacemi a nejúčinnějším potlačením hluku na světě.

Společně vytvářejí ostrý, čistý zvuk a bohaté hluboké basy ve virtuálním tichu - takže můžete slyšet všechny druhy detailů, které se obvykle ztratí, jako například zpěvák dýchající mezi slovy nebo lusknutí prstů z hloubky publika.

Ve skutečnosti věříme, že na žádném jiném bezdrátovém sluchátku nedosáhnete přesvědčivějšího poslechu, ať už jde o hudbu, podcasty, videa nebo hovory.

Nejúčinnější sluchátka s potlačením hluku na světě

Díky kombinaci patentovaných inovací v oblasti aktivního a pasivního potlačení hluku nabízejí sluchátka Bose QuietComfort® veškerý výkon potlačení hluku našich nejlepších sluchátek.

AKTIVNÍ ZRUŠENÍ HLUKU

Interní a externí mikrofony monitorují zvuky ve vašem prostředí a ve zvukovodu a - za zlomek milisekundy - produkují opačný signál, který ruší nežádoucí šum. Zbývá vám jen to, co chcete slyšet.

PASIVNÍ ZRUŠENÍ HLUKU

Měkká tryska do uší je navržena tak, aby zcela odpovídala konturám vašeho ucha a vytvářela jemné utěsnění. Čím je vzduchotěsnější těsnění, tím méně vniká venkovní hluk a tím více si můžete svůj obsah užívat. Dobrá pečeť je také kriticky důležitá pro hluboké tóny, protože dodávají vaší hudbě a videím větší dopad a emoce.

Přizpůsobte si svůj poslech díky nastavitelnému potlačení šumu

Virtuální ticho je skvělé pro poslech hudby, ale jsou chvíle, kdy potřebujete slyšet i vnější svět. Jako když jdete po rušné ulici. Nebo poslouchejte oznámení o nalodění. Sluchátka Bose QuietComfort® Earbuds, která si uvědomují, že různé situace vyžadují různou úroveň povědomí, vám jedinečně umožňují vybrat si svůj poslechový zážitek. To vám umožní úplně eliminovat rozptýlení, minimalizovat potlačení šumu nebo cokoli mezi tím.

Pro rychlé konverzace vyberte možnost úplné průstupnosti. Tato praktická funkce vám připadá, jako byste vůbec neměli sluchátka - ideální pro objednání kávy nebo malý rozhovor se spolupracovníky.

Věříme, že nenajdete lépe znějící bezdrátová sluchátka do uší

Akustický balíček uvnitř těchto sluchátek je schopen produkovat hluboké nízké tóny a vzrušující, realistický zvuk bez ohledu na to, jak hlasitě (nebo tlumeně) chcete poslouchat.

A to není maličkost. Protože když snížíte hlasitost na většině sluchátek, basy mají tendenci mizet, takže vaše hudba zní ztrnule a maličko. Problém jsme vyřešili naší technologií Active EQ optimalizovanou pro objem. Tato inovace automaticky zvyšuje hloubky a výšky, takže hudba, videa a hlasy, které posloucháte, zůstanou trvale vyvážené - i při změně hlasitosti.

ŽIVOTNOST BATERIE

  • Sluchátka Bose QuietComfort® vám na jedno nabití poskytnou až 6 hodin výdrže baterie.
  • Až o 12 hodin delší doba přehrávání s nabíjecím pouzdrem
  • Získejte další dvě plná nabití uložením sluchátek do bezdrátového nabíjecího pouzdra.
  • 15 minut = 2 hodiny
  • Zcela bez energie? Rychlé 15minutové nabíjení vám poskytne výdrž baterie až 2 hodiny.
  • Nabíjejte bezdrátově
  • Pouzdro pro bezdrátové nabíjení je kompatibilní s jakoukoli bezdrátovou nabíjecí podložkou s certifikací Qi.
  • Sluchátka Bose QuietComfort® jsou optimalizována pro Bluetooth 5.1 a jsou navržena tak, aby se rychle spárovala s vaším zařízením - a zůstala tak. Silné a trvale spolehlivé připojení si můžete užít, pokud jste do 30 stop od spárovaného zařízení.
Výrobce BOSE
Typ sluchátek Do uší
Aktivní potlačení hluku (ANC)
Bezdrátový přenos Bluetooth
Dosah signálu (m) 30
NFC
Odolnost vůči vnějším vlivům Odolnost vůči potu
Výdrž baterie (hod.) 6 + 12 díky pouzdru
Doba nabíjení (hod.) 2 (3 v pouzdře)
Mikrofon
Konektor USB-C
Barva Černá
Příslušenství Ušní koncovky, Rychlý start, Napájecí kabel, Pouzdro
Vaše hodnocení