Bose Sport Earbuds - Modrá

SKU
B 805746-0020
-3%
Hodnocení:
100%
Akční cena 4 752 Kč Běžná cena 4 890 Kč
Skladem

Bezdrátová True Wireless sportovní sluchátka

  • Ideální pro sportovní aktivity
  • Zvýšená odolnost proti vodě a potu IPX4
  • Dotekové ovládání
  • Přehrávání na jedno nabití až 6hodin
  • Technologie StayHear pro maximální komfort při nošení
  • Dva vestavěné mikrofony pro telefonní hovory
  • Nabíjecí pouzdro USB-C


Dokonalý zvuk od Bose

Je-li potřeba mít ten nejlepší zvuk, který dá uším maximální pocit uspokojení, pak se nabízí sluchátka, navržená podle posledních průzkumů. Na trhu je několik povedených modelů, které dodají i při sportu svým uživatelům energii, díky skutečně realistickému zvuku a pohodlnému, bezpečnému uchycení. 

 

Moderní technologický základ

V důsledku nových proprietárních technologií bude hudba znít čistě a vyváženě, bez ohledu na to, jak je nastavena hlasitost. BOSE Sport sedí komfortně blízko uší, díky dobře propracovanému konstrukčnímu designu. Špičky do uší jsou šetrné a sluchu neublíží ani při dlouhém cvičení. Vydrží téměř vše bez ohledu na to, jak moc se jejich uživatel pohybuje. Tento model pomáhá překonávat osobní maximum, a to nejednou.

Motivace, která dobře zní

Tento originální sluchátkový set zní, jako by umělec účinkoval hned vedle posluchačů, a dokonce je tlačí stále kupředu. Bonusem výrobce je patentovaný firemní design akustického portu a prémiové, vysoce účinné ovladače. Potěšující je také aktivní ekvalizér, optimalizovaný pro hlasitost, který automaticky zvyšuje hloubky a výšky. Proto je hudba, video i sekce hlasů vyvážená na jakékoli poslechové úrovni. Navíc nové tipy StayHear Max znamenají těsné uzavření zvukovodu - kritické pro poslech hlubokých tónů. Hudba potřebuje sdílet vliv a emoce, produkce by také měla blokovat okolní hluk kolem dokola, aby se sportovec a uživatel v jednom mohl soustředit na svou hudbu i trénink.

Komfortně a v bezpečí

I při pohybu se sluchátka ani nepohnou. Tento model je dodáván se třemi velikostmi špiček. Každý jejich povrch je vyroben z měkkého silikonu, nikoli z tvrdého plastu - a rovnoměrným tlakem na sluchový aparát ušní špičky zabraňují  nepříjemnému tlačení na nejcitlivější části. Celý aparát je také postaven s cílem odolat negativním vlivům i při špatném počasí. Sluchátka Bose Sport tým navrhl tak, aby odolávala také vlhkosti z potu a proto procházejí náročným testováním kvality, vzhledem k odolnosti materiálů. Jsou také vybavena hodnocením IPX4 - elektronika uvnitř každého sluchátka je chráněna proti stříkající vodě. Jsou tedy použitelná i venku při dešti. Při přijetí telefonního hovoru stačí poklepat na  pravé sluchátko, nebo stiskem podržet pro odmítnutí. Pokud se uživatel rozhodne odpovědět, uslyší hovor jasně v obou uších.

Ovládání už nemůže být snazší

Sluchátkům napomáhá k bezchybnosti snadné ovládání, vnější povrch každého sluchátka funguje jako touchpad. Akčně se nechová jen pravé sluchátko, jež dvojitým klepnutím přehrává nebo pozastaví hudbu a přijímá hovory. Naopak, na levém sluchátku lze dvojitým klepnutím spustit funkce  podle osobního výběru, jako např. kontrolu stavu baterie (lze nastavit v aplikaci Bose Music). Skutečné bezdrátové připojení dodává úplnou uživatelskou svobodu pohybu. Až do vzdálenosti 9 m od zařízení je slyšet vše, co hraje. Díky speciálně navržené anténě umístěné na vnější straně každého sluchátka uživatel zůstane připojen.

Jak je to s nabíjením

Na jedno nabití sluchátek je aktivováno až pět hodin provozu. Postačí umístit set do přiloženého nabíjecího pouzdra. Vše funguje tak, že nabité pouzdro automaticky nabije sluchátka. Po úplném nabití pouzdro poskytne dvě plná nabití až po dobu dalších 10 hodin používání. V akutním případě baterie na cestách po 15- minutovém rychlém nabíjení vydrží až dvě hodiny přehrávání. K dokonalosti se snaží sluchátka přivést i bezplatná aplikace Bose Music, umožňující nastavení ovládacích prvků dle osobních potřeb. Dále lze uplatnit aktualizaci softwaru, včetně nových funkcí. Sluchátka Sport se středními náušníky jsou dodávána s nabíjecím pouzdrem, malými i velkými ušními koncovkami a nabíjecím kabelem USB-C.

Ukázka

Výrobce BOSE
Typ sluchátek Do uší
Konstrukce Uzavřené
Aktivní potlačení hluku (ANC)
Bezdrátový přenos Bluetooth
Dosah signálu (m) 30
NFC
Odolnost vůči vnějším vlivům Odolnost vůči potu, Voděodolnost IPX4
Výdrž baterie (hod.) 6 + 12 díky pouzdru
Doba nabíjení (hod.) 2 (3 v pouzdře)
Mikrofon
Konektor USB-C
Barva Modrá
Příslušenství Ušní koncovky, Rychlý start, Napájecí kabel, Pouzdro
Vaše hodnocení