BOSE Systém L1® MODEL II set s jedním basovým modulem B1 + T1 ToneMatch®

SKU
17817426664
82 980 Kč
Do 5 dní

BOSE - Systém L1® MODEL II set s jedním basovým modulem B1 + T1 ToneMatch®

Systém L1 model II set s T1 a jedním basovým modulem. Díky svému tvaru produkuje systém L1 zvukové vlny, které se šíří dopředu a do stran a pouze velmi málo směrem nahoru a dolů. Zvuk se tak rozptýlí po jevišti a hledišti stejnoměrněji a úroveň hlasitosti klesá mnohem pomaleji než v případě běžných reproduktorů.

Přelomový model reproduktoru Cylindrical Radiator® vytváří široké, rovnoměrné zvukové pokrytí - jak na scéně, tak napříč hledištěm pro několik stovek diváků - s pouze malým úbytkem hlasitosti a kvality tónu. Nově přichází spolu se systémem Model II technologie Articulated Array®, pomocí které dosáhnete vyváženějšího zvuku. Reproduktor obsahuje 24 vertikálně spojených měničů, které jsou přesně nasměrovány tak, aby produkovaly čistější vysoké kmitočty a rovnoměrnější zvuk v prostoru. I posluchači stojící na stranách si tak mohou vychutnat vyváženy zvuk včetně všech detailů.

Přednosti výrobku

-Systémy L1 Model II jsou naše dosud nejlehčí a nejkompaktnější systémy pro hudebníky vůbec. Čtyři vysunovací nohy umožňují snadné sestavení a složení napájecí soupravy. Systémy mají zjednodušenou ovládací sekci; jediný linkový vstup lze použít pro nástroje, mikrofony, mixéry, laptopy, MP3 přehrávače či DVD systémy. Tyto lehčí systémy byly vytvořeny tak, aby dobře snášely přepravu po silnici.

-Reproduktor má pevnou vyztuženou mříž a každý z balíčků obsahuje čalouněné přepravní tašky pro hlavní komponenty.

-Jeho složení a rozložení trvá pouze minuty, nikoli hodiny.

-Kombinací zařízení T1 ToneMatch se systémem L1 získáte výjimečné možnosti úpravy zesíleného zvuku. Toto kompaktní vícekanálové zařízení nabízí přístup k největší knihovně předvoleb ToneMatch™ doslova pomocí ťuknutí prstu. Stisknutím tlačítka lze provést stovky jemných úprav zvuku nástrojů a mikrofonů. Součástí zařízení je také sada studiových reverb efektů, přídavných efektů a možností dynamického zpracování. Lze jej připojit k systému L1 Model II pomocí jediného digitálního kabelu a snadno nakonfigurovat.

-Vytváří široké, rovnoměrné zvukové pokrytí

- jak na scéně, tak napříč hledištěm pro několik stovek diváků

- s pouze malým úbytkem hlasitosti a kvality tónu.

-Systém L1 Model II posunul stejnoměrné pokrytí ještě dále pomocí vlastní technologie Bose® Articulated Array®. Jednotlivé měniče v uskupení line array jsou střídavě mírně natočeny do stran, aby bylo jejich pokrytí co možná nejhladší a nejrovnoměrnější. I diváci na stranách si tak mohou užít čistého zvuku včetně všech jeho detailů.

-Redukuje nežádoucí dozvuky v místnosti.

-Odstraňuje nutnost použít běžné odposlechy, mixéry a zesilovače. -

-Basový modul B1 je o poznání lehčí a menší než klasické basové aparáty, které jsou potřeba pro dosažení stejného výkonu. Na jednu napájecí soupravu lze připojit až dva basové moduly. Další dva pak lze do systému připojit volitelně pomocí rozšiřujícího basového balíčku PackLite®.

Technické parametry

L1 Model II Cylindrical Radiator® loudspeaker top

Rozměry 110.5 cm x 9 cm x 10.5 cm

Hmotnost 7.4 kg

L1 Model II Cylindrical Radiator loudspeak. bottom

Rozměry 110.5 cm x 9 cm x 10.5 cm

Hmotnost 7.9 kg L1

Model II power stand

Rozměry 12.8 cm x 26.2 cm x 69.2 cm

Hmotnost 10.7 kg

B1 bass module

Rozměry 38 cm x 26 cm x 45 cm

Hmotnost 11.4 kg

Představení Bose L1 Model 1S, B1 Bass Module, and ToneMatch System

Výrobce BOSE
Barva Černá
Vaše hodnocení