DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Bose Wave SoundTouch Music System IV - bílá
Bose Wave SoundTouch Music System IV - bílá Bose Wave SoundTouch Music System IV - bílá Bose Wave SoundTouch Music System IV - bílá

Bose Wave SoundTouch Music System IV - bílá

Běžná cena: 21 990 Kč

Special Price 17 980 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

Inovovaný hudební systém Wave doplněný o DAB tuner a bluetooth technologií. Samozřejmostí je bezdrátový streaming hudby, Spotify, Deezer, poslech internetových rádií z celého světa. Budete překvapení jak mohutné basy a čisté výšky dokáže tento systém zahrát. Systém nabízí vysoký výkon pro ozvučení středně velkých místností. Vestavěný CD/MP3 přehrávač, digitální FM tuner s RDS a předvolbami.

Hlavní přednosti:

- Jednoduchá intuitivní obsluha

- Vestavěný CD přehrávač

- FM tuner s RDS systémem, možnost uložení 6 stanic

- DAB/DAB+ tuner

- Možnost bezdrátového stremingu hudbu z počítače nebo NAS serveru díky Wi-Fi

- Bluetooth technologií pro bezdrátový streaming

- Internetové rádia z celého světa

- Možnost využívat služby Spotify, Deezer

- Originální jednoduchý design

- vhodný do každého interiéru

- Externí vstup pro rychlé připojení MP3 přehrávače, iPod, smart telefonu nebo tabletu

- Výstup pro sluchátka

- Součástí systému dálkové ovládání

- Bose®link pro připojení k vašemu Lifestyle systému

BOSE Wave SoundTouch Music system

Nabízí nejširší možnosti přehrávání vaší oblíbené hudby. Máte možnost si pustit klasické rádio, digitální DAB rádio, CD, internetové rádia z celého světa, Spotify, Deezer. Navíc můžete bezdrátově streamovat vaši hudbu ulouženou v PC, mobilu nebo NAS serveru za pomocí bluetooth nebo wi-fi. Díky vestavěné technologii Waveguide budete překvapeni opravdu silným a čistým zvukem, který běžně nabízí mnohem větší reproduktory. Wave SoundTouche Music systém disponuje špičkovou kvalitou reprodukce s maximální jasností a čistotou zvuku. Při instalaci oceníte jednoduché a rychlé zprovoznění, které vám zabere pouze pár minut, díky elegantnímu designu nebudete mít problém se začleněním do vašeho interiéru. Systém nabízí možnost duálního pozvolného buzení, kdy budící signál pozvolna narůstá až po nastavenou úroveň. Systém je možné použít pro dva rozdílné časy buzení, kdy si můžete nastavit i jeho případné odložení díky funkci Snooze.

Manipulace a obsluha s ním je velice jednoduchá i díky srozumitelnému a čitelnému displeji, který je umístněný na předním panelu. Informace o stanici, času nebo přehrávané hudbě máte zobrazené na velkém displeji s nastavitelným jasem, který má i funkci automatické noční stmívání tak aby v noci nerušil. Pohodlné infračervené dálkové ovládání vám umožní ovládat váš systém přes celou místnost. Nedílnou součástí systému je propojení Boselink.

SoundTouch technologie – umožňuje bezdrátové připojení prostřednictvím Wi-Fi sítě

SoundTouch nabízí bezdrátový streaming pro přehrávání vaší oblíbené hudby z tabletu, smart telefonu, NAS nebo počítače a to vše díky domácí Wi-Fi síti. SoundTouch je možné pohodlně ovládat přes SmartTouch aplikací, která je dostupná jak pro zařízení IOS tak Android díky které můžete poslouchat tisíce internetových stanic z celého světa. Můžete si jednoduše nastavit v systému až šest různých předvoleb s vaší oblíbenou hudbou. Jedním stisknutím tlačítka může být vaše oblíbená hudba okamžitě přístupná a lze ji libovolně měnit přímo v systému.

Snadné ovládání pomocí smartphonu nebo tabletu

Aplikace SmartTouch v plné české lokalizaci byla navržena speciálně pro tablety, kde se na jejich velké obrazovce zobrazí všechny údaje daleko přehledněji a tím se stává jejich ovládání i uživatelsky jednodušší a příjemnější. Zobrazený obsah reaguje na otočení tabletu, díky širokému displeji umožňuje aplikace zobrazit ve dvou sloupcích dvojnásobné množství informací a umožňuje jednoduše volit různé provozní režimy, přehrávání skladeb atd. Technologie SmartTouche umožňuje zapínání/vypínání, nastavení hlasitosti, přepínání vstupů, ovládání streamovaného obsahu, přepínání internetových rádií atd.

Parametry a specifikace:

Rozhraní:

 • 1x AUX vstup
 • 1x výstup na sluchátka
 • 1x vstup na anténu
 • 1x Bose link
 • 1x LAN
 • 1x USB Bluetooth

Podporované formáty: MP3, WMA, AAC

Rozměry: (v x š x h): 14,2 x 36,8 x 22,1 cm

Hmotnost: 4,5 kg

Dodávané příslušenství:

 • 1x BOSE Wave SoundTouch Music system IV
 • 1x dálkové ovládání
 • 1x FM anténa
 • 1x napájecí kabel 230V
 • 1x USB kabel

Představení systému Bose Wave SoundTocuh Music System IVPoradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Bose Wave SoundTouch Music System IV - bílá

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce BOSE
Barva Bílá