CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Cambridge Aeromax 6
Cambridge Aeromax 6 Cambridge Aeromax 6 Cambridge Aeromax 6 Cambridge Aeromax 6 Cambridge Aeromax 6 Cambridge Aeromax 6 Cambridge Aeromax 6 Cambridge Aeromax 6 Cambridge Aeromax 6 Cambridge Aeromax 6 Cambridge Aeromax 6

Cambridge Aeromax 6

Běžná cena: 34 990 Kč

Special Price 19 990 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

* Povinné pole

Běžná cena: 34 990 Kč

Special Price 19 990 Kč

Popis

Aero reproduktory postoupily o level výš a staly se vlajkovou lodí Cambridge Audio. Designově i technicky se jeví jako jasný vítěz, jsou naladěny na maximum a znějí fantasticky. Speciálně navrženy s novou konstrukcí a špičkovou povrchovou úpravou dovolují uživatelům ponořit se do zvukového prostoru stylově, pohodlně a s grácií. Zvuk značky Cambridge má zelenou, je průzračný a svým stereofonním výkonem jednoznačně nejlepší.

 

  • Zbrusu nový BMR® měnič 4. generace
  • Vylepšená výhybka z prvotřídního materiálu
  • Audiofilní terminály
  • OFC interní kabely
  • Cena za pár

 

Vzhled přitahuje pozornost

Tento téměř metr vysoký reproduktorový set má našlápnuto do světa stereo a zábavy s obdivem. K dispozici je široké veřejnosti v přepychových, moderních reproduktorových bednách s vysokým leskem a výsostným zvukem. Aeromax 6 je inovativní, stylový a hodí se všude tam, kde mají rádi exkluzivitu i vynikající stereo výkon.

 

Balanced Mode Radiator

Inovovaný výškový měnič byl nahrazen BMR tweeterem, čímž je aktuálně zlepšena zvuková kvalita, zvláště v porovnání s konkurenčními výrobky. S technologií Balanced Mode Radiator jsou nastartovány změny, posouvá se křížový bod mezi výškovým a basovým měničem mimo obvyklou hranici 3 kHz (což je velmi citlivé místo pro lidské ucho) do méně problematické frekvence 250 Hz. To vše se děje za účelem získání přirozenějšího systémového zvuku. Konstruktivní změny řidičů této generace poskytují dostatečně velký prostor pro naplnění interiéru, k čemuž slouží pomocné horizontální vibrační režimy. Široký prostorový zvuk je pánem v každém moderním bytě či domě, kdekoliv může být volně uspořádán pro plně stereofonní a 3D efekty.

 

Co je dobré vědět

Pro lepší pochopení těchto sloupových soustav v akci slouží údaje o tom, jak všechno funguje. Rozsah frekvenčního pásma je ohraničen 30 - 22 000 Hz, dělící frekvence je 250 Hz. Akustická citlivost činí 90 dB a impedance má hodnotu 8 Ohm. Každý kabinet je 980 mm vysoký, 240 mm široký, 344 mm hluboký a váží 17 kg. Kromě 46 mm BMR výškového měniče funkci zajišťuje 165 mm duální vysokovýkonný subwoofer a zvyšuje tak efektivně výkon basů, proto je zvuk na špičce bezkonkurenční. Na spodním konci se o vše starají ovladače Conom Aeromax, subwoofery jsou speciálně navrženy tak, aby doplňovaly řidiče BMR. Společně pak produkují kinematograficky dokonalý zvuk s mocnými a přesnými basy. A protože jsou řidiče dva, dokážou basy rozvibrovat zvuk pěkně od podlahy.

 

Bratři jak se patří

Modely Cambridge Audio Aeromax 2 a Aeromax 6 představují zbrusu nový bratrský čtyřmístný řidič BMR, který vyniká výjimečným vysokofrekvenčním rozšířením. Díky této modifikaci je horní konec detailní a ostrý. Mezi přednosti obou patří také vylepšený přechod - ten mají za úkol zařídit vysoce kvalitní crossover komponenty, jejichž cílem je přinést maximum detailů a průhledný akustický projev. Chvályhodné je mechanické zdvojení skříně, jelikož je rozsáhlého charakteru a má kladný vliv na funkci pohonných jednotek i strukturu skříně, proto je registrováno nižší zbarvení a čistější dynamika. Skvěle vypracovaný systém Aeromax svými vysoce výkonnými subwoofery a důkladným zpevněním skříně znamená trefu do černého. Významnou podporou v komplexním hodnocení produktu jsou inovované terminály reproduktorů (pozlacené sloupky reproduktorů audiofilní třídy), bez kterých by byl výkon mnohem nižší. Stejně důležitou roli hraje i vnitřní kabeláž bez kyslíku (OFC), pro nejčistší dráhu signálu je totiž ideální. Všechny vylepšené parametry a funkce společně dokážou uspokojit především klientelu s vyššími audiofilskými nároky.Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Řadit podle ASC
Dobrý den, mám přání, jak dalece jsou tyto reprosoustavy vhodné k receiveru Onkyo TX-SR507,
když ne ,tak prosím jaké. Neposlouchám dechovku ,metal, a již nyní hodně málo klasiku.
Děkuji za brzkou odpověď.
Mějte se příjemně.
J.K.
124
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli by se tyto repro hodily k Yamaha RX-V483?
Děkuji
-6


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Cambridge Aeromax 6

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Cambridge Audio
Počet pásem 2
Měniče Vysoké a střední frekvence: 46 mm (BMR) / Nízké frekvence: 2 x 165 mm
Typ reproduktoru Přední bass reflex
Bi-wire / bi-amp možnost
Frekvenční odezva od (Hz) 30
Frekvenční odezva do (Hz) 22000
Dělící frekvence (Hz) 250
Impedance (Ω) 8
Citlivost (dB) 90
Minimální vstupní výkon (W) 25
Nominální vstupní výkon (W) nespecifikováno
Maximální vstupní výkon (W) 125
Maximální výkon - SPL (dB) nespecifikováno
Šířka (mm) 240
Výška (mm) 980
Hloubka (mm) 344
Hmotnost (kg) 17