DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Cambridge Air 100 - Černá

SKU
5055300408969
-25%
Akční cena 8 990 Kč Běžná cena 11 990 Kč
Skladem

Atraktivní řešení s všestrannými možnostmi, širokou škálou funkcí, poutavým a elegantním designem, laskavým, poutavým a vyváženějším zvukem. Jazzová či klasická hudební dílka dělají z malého bezdrátového reproduktoru velký vzrušující nosič akustického proudu, který je třeba vnímat nezaujatě. Je vybaven Bluetooth, AirPlay a možností užívat si internetová rádia. Intuice napovídá, že bude patřit mezi žádanější, poptávané inteligentní zboží, které ví, co se od něj čeká.

 

  • 2x100mm měniče,
  • pasivní BMR radiator
  • Výstupní výkon: 100W
  • Napětí: 100V - 240 V (50 / 60Hz)
  • Spotřeba v pohotovostním režimu: <0,5 W
  • Nastavitelné automatické vypnutí (APD) od 15 minut do 23 hodin 45 minut,
  • možnost i vypnutí Wi-Fi IEEE 802.11 b / g (šifrování WEP, WPA, WPA2)
  • Ethernet IEEE 802.3 Rozměry (šxVxH) 354 x 182 x 118 mm
  • Hmotnost 4,1 kg
  • AirPlay kompatibilní s iPhone, iPad a iPod touch vybavené OS iOS 4.3.3 nebo nově Cambridge Audio Air 100 [STORE VIEW] Popisjší, Mac OS X Mountain Lion a Mac a PC s iTunes 10.2.2 nebo novější.

 

Žádný laciný řečník

Ve své podstatě je Air 100 velmi výkonným flexibilním umělcem, který nám, obyčejným smrtelníkům, způsobí úžasný zážitek. Plných 45 let se domovská společnost Cambridge Audio snaží o modernizaci a inovování audio technického zázemí. Se svými odborníky a letitou praxí, podepřenou mnoha zkušenostmi, novými technologiemi a potažmo řadou nových produktů, se bez okolků vrhla na změny, které svět audiofilů vítá. Pokročilé kompaktní reproduktory z řady Air 100 nejsou jen tak obyčejnými reproduktory, nýbrž nositeli bezprecedentního zvuku, na jehož kvalitě se podepsala celá škála faktorů. Rozhodně ale nejsou žádným zbožím „z laciného kraje". Chtějí ozvučit i několik místností u vás doma, nejenom ševelit do ouška…

 

Po bezdrátové cestě

Mezi klíčové vlastnosti špičkového a všestranného streaming partnera náleží Bluetooth i AirPlay, phono a linkové vstupy, ovladače. Air 100 je nositelem a kompenzátorem více druhů bezdrátového propojení – integrované WiFi připojení k internetu je ideální pro streamování hudby od stovek jiných zařízení. Vytvořit vlastní bezdrátovou síť a zabezpečit ji klíčem? Maličkost. Přepínání mezi funkcemi za pomocí tlačítek je naprosto bezproblémové, na horní straně přístroje lze ovládat hlasitost, napájení i internetové rádio. Aktivní měnič s obrovským výkonem 100 W umí také pracovat s aplikacemi Spotify a Napster.

 

Designové prémiové prvky

Reproduktor, vážící něco přes 4 kg, disponuje rozměry 354 x 182 x 118 mm a elegantním, propracovanými designem, pro který se v bílém i černém provedení líbí mnoha svým příznivcům. S vysoce kvalitním zesilovačem třídy D to má všechno pěkně pevně v rukou. Dokonalá konstrukce, žádné vibrace, žádné zkreslení, jenom plný, prostorový, živý a autentický zvukový proud, který si to chrlí pěkně do éteru.

 

Ze světa technických specifikací

Patentované pasivní zářiče BMR, LAN ethernet, Aux vstup RCA a 3,5 mm, pokročilé digitální zpracování signálu (DSP), co více si ještě přát? Basy jsou regulovatelné, napájení ze sítě a dálkové ovládání, při jehož modifikaci mysleli profesionálové na všechno. Svět techniky je ale mnohem obsáhlejší a problematika přeměny zvukového signálu na hotovou zvukovou produkci mnohem širší. Se všemi implementovanými funkcemi se ve finále jedná o opravdu univerzální přenos zvuku a ve všech místnostech u vás doma si je můžete velmi realisticky, pohodlně a nerušeně vychutnat.

 

Proč si tedy pořídit právě Air 100?

Odpověď je zcela jednoduchá a jasná. Pro jeho pevný, silný zvuk, živost rytmického zázemí, pro vynikající konektivitu, pořádně vybarvené basy, smysl pro detail a kouzlo internetových rádií. Pro ty, kterým nestačí výčet kladů, výhod, vychytávek, je tu jedna jediná dobrá rada. Přijďte na návštěvu za Cambridge Audio Air 100, uvidíte a uslyšíte, co jste ještě neviděli a neslyšeli. Můžete pobýt a potěšit se jedinečnou hudební příjemně laděnou, novou a moderní produkcí, zve k relaxaci, odpočinku a harmonickému prožitku.

 

Rozbalení Cambridge Audio Air 100

 

Recenze Cambridge Audio Air 100

Výrobce Cambridge Audio
Počet reproduktorů 1
Výkon (W) 100
Měniče 2 x 100 mm (BMR)
Vlastní baterie
Výdrž baterie (hod.)
Hlasový asistent
Síťové připojení Wi-Fi, Ethernet
Multiroom aplikace
Internetové streamovací služby Internetové rádio, Deezer, Spotify, TIDAL
Lokální streamování AirPlay, Bluetooth, Síťové úložiště (UPnP, DLNA)
Nadstandardní BT kodek aptX™
Rádio
Mikrofon
NFC
Digitální vstup
Analogový vstup RCA, Jack (3,5 mm)
Analogový výstup
Nabíjení jiných zařízení
Barva Černá
Šířka (mm) 354
Výška (mm) 182
Hloubka (mm) 118
Hmotnost (kg) 4,1
Vaše hodnocení