DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Cambridge Air 200 - Černá

SKU
5055300408945
13 990 Kč
Skladem

Toužíte po něčem všestranném, co vyplní hluché místo na pozici reproduktoru? Bezdrátový reproduktor díky Bluetooth a Apple AirPlay nabízí vzrušující poslouchání, mezi high-end audio nadšenci má své podstatné místo, a to nejenom pro poslech internetových rádií. Ve své podstatě je tento zajímavý modul s 200 W zesilovačem, vestavěnou sub-basovou jednotkou a schopností zpracovat signál digitální formou, unikátním dílkem londýnské Cambridge Audio.

 

  • Apple AirPlay
  • LAN ethernet, Wi-fi
  • Bluetooth (kompatibilita aptX, AAC and SBC)
  • Internetová rádia - Aux vstup (RCA and 3.5mm)
  • Pokročilé digitální zpracování signálu (DSP)
  • Vysoce kvalitní zesilovač třídy D
  • Regulace basů
  • Napájení ze sítě

 

Moderní? Až příliš!

Možná, že to návrháři s prostoduchými liniemi a nadčasovým vzhledem trochu přehnali, avšak spolu s ostatním zařízením tento reproduktorový zázrak vypadá naprosto bombasticky. Nová verze Air 200 disponuje službou Spotify Connect pro neomezený poslech muziky, lepší výbavou, mnoha funkcemi, pokročilými technologiemi, a potažmo i lepším zvukem. Hudba, která jím prochází, zní opravdově a úžasně. Moderní je každým coulem a ve všech ohledech, i když na první pohled to tak mnohdy nemusí vypadat. Vnější tuhost, a to nejen vizuální, je právě předpokladem kvalitního zvuku, akusticky tlumená skříň je tomu dostatečně nápomocna a eliminuje zcela přesně zkreslení i vibrace. Více jak 45 let zkušeností je a musí být prostě znát.

 

Dunivá síla, objem i výkon

Integrovaný 6,5 palcový subwoofer a digitální 200 W zesilovač třídy D jsou důkazem vynikajícího výkonu, dunivých basů, bezkonkurenčních detailů a jedinečného komplexního souznění. S využitím AirPlay, kompatibilním s iPod, iPhone, iTunes a AptX Bluetooth je velmi snadný streaming, detailní ve všech ohledech i své hloubce. Spotify s dálkovým ovládáním a aplikacemi zase zařídí, že lze přijímat telefonní hovory i pracovat s dalšími aplikacemi v telefonu, aniž by se hudební produkce zastavila. APP playback a internetová rádia (možnost napojení až ke 20 000 rozhlasovým stanicím) jsou návodem, jak si je dokonce aktuálně přednastavit.

 

Věnujte pozornost kladným stránkám

Ve skóre je ohodnocení tohoto podařeného modelu na špici díky jeho výkonnosti a schopnosti totálně vyplnit každou skulinku v místnosti. Detailní zpracování a příznačný smysl pro drobnosti po stránce konstrukční, vzhledové i funkční ho činí velmi atraktivní a solidní aparaturou, jíž modeling problém nedělá. Bude Vás tak dlouho pronásledovat, provokovat a dráždit, až si ho prostě budete muset pořídit.

 

Co je v nabídce

Přes inovovaný bezdrátový reproduktor Minch a lepší, více rytmický a melodičtější zvuk je vidět unikátní prémiový výrobek ve světle, díky němuž se dalšími modifikacemi prokousal až k Air 200. Příslušné dálkové ovládání je stále menší a menší, tenké, plastové s šesti řadami plochých tlačítek po třech, ale vlastně se předpokládá hlavní ovládání spíše za pomocí tabletu, smartphonu nebo notebooku, v případě zájmu o streamování hudby, například. Zpracování není až tak dílenské, jako spíše precizní a čisté, vycházející z vybraných, testovaných a kvalitních materiálů. Tento silný a nadupaný krasavec se hlásí do služby, v ložnici, kuchyni, pokojích i kdekoli jinde umí tvrdit muziku tak, že poslech je přímo autoritativní a nedovolí nám nic jiného, než se soustředit na plnost zvuku.

 

Nadělte si dokonalost v lehkém kabátě

Nebojte se, že by se k vám domů atraktivní kousek z dílny Cambridge Audio nehodil. Hodí se všude tam, kde uživatelé potřebují univerzálně a přesto velmi soudobě zaplnit místo účelným, stylovým a spolehlivým pomocníkem. Zkuste s ním spolupracovat naplno, hudební plameny vyšlehnou, jen co si začnete užívat…

 

Připojení do sítě

Výrobce Cambridge Audio
Počet reproduktorů 1
Výkon (W) 200
Měniče 2 x 57mm (BMR) / 165 mm subwoofer
Vlastní baterie
Výdrž baterie (hod.)
Hlasový asistent
Síťové připojení Wi-Fi, Ethernet
Multiroom aplikace
Internetové streamovací služby Internetové rádio, Deezer, Spotify, TIDAL
Lokální streamování AirPlay, Bluetooth, Síťové úložiště (UPnP, DLNA)
Nadstandardní BT kodek aptX™
Rádio
Mikrofon
NFC
Digitální vstup
Analogový vstup RCA, Jack (3,5 mm)
Analogový výstup
Nabíjení jiných zařízení
Barva Černá
Šířka (mm) 450
Výška (mm) 220
Hloubka (mm) 174
Hmotnost (kg) 5,1
Vaše hodnocení