DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Cambridge Azur 851C Stříbrný

SKU
5055300405234
43 990 Kč
Skladem

CD přehrávač a DAC společnosti Cambridge Audio

Model Azur 851C využívá rozsáhlé digitální znalosti k tomu, aby se staly základním kamenem vašeho digitálního rozbočovače. Nezáleží na zdroji vaší digitální hudby, dvojice DAC v duálním diferenciálem režimu a Adaptive Time filtrování druhé generace vytvářejí hudební zvuk jak to původně umělec zamýšlel - výjimečný.

Zvuková bezchybnost

Model 851C využívá komponenty audiofilní jakosti a zahrnuje nejmodernější technologie, které zajišťují perfektní přehrávání hudby. Vaše disky se točí na vlastním audio transportu společnosti Cambridge Audio a spolu s vlastním servem S3 poskytují bezchybné získávání dat a minimalizaci jitter. Ultra tuhá kovová konstrukce CD přehrávače zajišťuje, že jsou komponenty izolované a bez vibrací.


Veškerá data jsou pak přenášena Adaptive Time filtrováním druhé generace, které převede vše na hi-res kvalitu 24bit/384kHz, bez ohledu na původní zdroj. Vzniklá hudba pak prochází dvojitými analogovými zařízeními DAC (velmi špičkovými digitálními/analogovými převodníky), které jsou implementovány v duální diferenciální konfiguraci, což znamená, že každý kanál má svůj vlastní DAC pro zpracování dat. Výsledkem je skutečné stereofonní zobrazování, kde je možné slyšet nástroje v konkrétních částech vašeho pokoje s neobvyklou přesností.

Digitální předzesilovač

S výstupy XLR a RCA můžete připojit 851C k dokonale kompatibilnímu integrovanému zesilovači 851A s jinými zdroji. Model 851C má rovněž zabudovaný digitální stupeň hlasitosti, aby mohl být použit jako čistý předzesilovač - stačí ho připojit přímo do výkonového zesilovače 851W nebo do dvojice aktivních reproduktorů pro další zvukové výhody.

Digitální filtry

851C je postavem se třemi volitelnými filtry, lineárním, minimálním a strmým, což vám umožňuje zvolit typ zvuku, který vyhovuje vašim ideálním poslechovým požadavkům.

Připojení a flexibilita

Model 851C není určen pouze pro přehrávání CD disků. Je to také kompletní digitální rozbočovač, který se může připojit k téměř jakémukoli digitálnímu zařízení. Má optické a koaxiální digitální vstupy a výstupy plus asynchronní USB audio vstup. Takže můžete připojit televizory, streamery, počítače, MAC a další a vše bude vzorkováno na úžasnou hi-res kvalitu. 

 

 

Technické parametry

Výrobce Cambridge Audio
Frekvenční odezva od (Hz) 20
Frekvenční odezva do (Hz) 20000
Odstup signál / šum (dB) 113
THD (%) 0.0004
Digitální vstup Koaxiální RCA, Optický, USB-B
Digitální výstup Koaxiální RCA, Optický
D/A převodník Dual Analog Devices AD1955 24-bit DAC
PCM - vzorkování (kHz) až 192
PCM - kvantování (bit) až 24
Analogový vstup
Analogový výstup RCA (Pre-out), XLR (Pre-out)
Digitální vstupy (kHz / bit) 2x optický (16-24 bit, 32-96kHz), USB 2.0 (16-24 bit, 32-192kHz), 2x koaxiální
Síťové funkce
Síťové připojení
Barva Stříbrná
Šířka (mm) 430
Výška (mm) 115
Hloubka (mm) 360
Hmotnost (kg) 10
Vaše hodnocení