Cambridge Audio Edge NQ

SKU
edgenq
144 990 Kč
Skladem
Produkt si můžete poslechnout a "osahat" v našem studiu ve Zlíně. V případě zájmu je nutná předchozí domluva (ať můžeme vše připravit :-)) a to na tel. čísle 227 272 707 nebo prostřednictvím e-mailu info@l-e.cz.

Impozantní streamer s funkcí předzesilovače

  • Neuvěřitelně čistý signál z revoluční obvodové desky
  • Široká konektivita - Chromecast, Spotify Connect, AirPlay, Bluetooth aptX HD
  • Digitální vstupy - HDMI ARC, USB-A, USB-B, optický, koaxiální
  • 32bit/384kHz a DSD256
  • Audio výstupy do koncového i integrovaného zesilovač
  • XLR a RCA
  • Edge App pro Android i iOS
  • Skvělý partner pro Cambridge Edge W

 

Zážitek z poslechu zvyšuje kvalitní technika

Každý akustický dojem může být umocněn tímto novým předzesilovačem se síťovým přehrávačem, který působivě odhalí všechny taje zvukového světa. Díky revoluční desce s předzesilovačem, jenž snižuje rušení a zajišťuje neuvěřitelně čistou cestu signálu, model Edge NQ přehrává nejenom oblíbenou hudbu, ale je bohatší o mnohem větší hloubku.

 

Streamujte, zapojte se, hrajte

Buďte každý den v perfektním souladu se zvukovou jasností – to je vzkaz anglické společnosti Cambridge Audio. Jejímu týmu profesionálů z oboru se podařilo upřednostnit novou exkluzivní řadu komponentů, kterou nyní odhaluje veřejnosti. S novou sérií přichází modernější, stylovější a hlavně minimalistický design, který nezapomíná na prvky, jimiž se hlásí ke své letité tradici. Série avizuje malou oslavu 50. narozenin firmy.

 

Cambridge Edge Series

Tato řada je tvořena integrovaným zesilovačem Edge A, kombinujícím analogovou i digitální konektivitu (Bluetooth, HDMI, USB, PCM, DSD). Lze jej doplnit i dalším koncovým stupněm. Dalším modelem je předzesilovač Edge NQ.

 

Edge NQ a jeho výhody

Toto zařízení kombinuje klasický analogový předzesilovač s D/A převodníkem a streamerem, je vybaveno bohatou konektivitou a podporou PCM i DSD. Lze jej doplnit jak integrovanými prvky, tak pro preamp / streamer může být koncovým stupněm Edge W. V mohutném těle skrývá to nejlepší, co výrobce špičkové elektroniky kdy navrhl. Edge NQ tak umožňuje vychutnávat si hudbu z jakéhokoli zdroje. Stejně jako digitální koaxiální, HDMI, USB a S/PDIF připojení je vestavěn i Chromecast, Spotify Connect, AirPlay, Bluetooth aptX HD, Internet Radio a přehrávání UPnP. Skvělý předzesilovač zůstává věrný charakteru každého nástroje a odhaluje dosud neobjevenou muzikálnost.

 

Skvělé digitální detaily

Díky bohatým možnostem připojení firemní inženýři zajistili užívání toho nejlepšího z obou světů - odhalující zvuk se všemi detaily tónu, rytmickou jízdu a sonickou rovnováhu. Edge NQ je navržený s jedinečnou deskou plošných spojů, DC spojenou topologií a pevnou regulací hlasitosti. Výsledkem je čistá a dokonale vyvážená dráha signálu. Ocenění se dočkal také streamingový software. Edge systémy jsou uzpůsobeny k fungování v dokonalé synchronizaci. Stačí jen připojit Edge NQ k nejvýkonnějšímu výkonovému zesilovači Edge W, aby byl vytvořen hi-fi systém se špičkovým zvukem i vzhledem.

 

Specifika a technická data

Frekvenční odezva se ve funkčním režimu rozprostírá od 20 - 20 000 Hz s tolerancí +/- 0,1 dB, poměr S/N (výstup 1V) je 103 dB. Předzesilovač lze deaktivovat pomocí aplikace Edge, určené pro iOS a Android. V rámci aplikace stačí jednoduše vypnout režim "předzesilovač" v nastaveních a spustit linku přes XLR nebo RCA na integrovaný zesilovač. USB audio vstup Class 2.0 podporuje až 32 bit 384 kHz PCM nebo do DSD 256. Podporován je Bluetooth 4.1, připojení UPnP, Chromecast, vstup TOSLINK, S / PDIF vstup, Wi-Fi, Ethernet. Maximální spotřeba energie činí 100 W, spotřeba energie v pohotovostním režimu je jen 0,5 W. Rozměry přístroje jsou 120 x 460 x 405 mm a jeho hmotnost přesahuje 10 kg. Integrovaný Chromecast má ochrannou známku společnosti Google LLC. Příslušenství zahrnuje kromě Edge NQ Pre-amplifier síťového přehrávače také 1,5 m dlouhý napájecí kabel, dálkové ovládání, 3 baterie AAA, Bluetooth anténu, Wi-Fi dongle, originální Link kabel a uživatelskou příručku.

 

Představení streameru Edge NQ

Rozbalení streameru Cambridge Audio Edge NQ

 

Výrobce Cambridge Audio
Počet kanálů Stereo
Frekvenční odezva od (Hz) 20
Frekvenční odezva do (Hz) 20000
Odstup signál / šum (dB) 103
THD (%) 0,0008
Analogový vstup RCA, XLR
Analogový výstup RCA (Line), RCA (Pre-out), Jack (6,35 mm), XLR, XLR (Pre-out)
Pre-out 2 kanály
Typ Hybridní
Digitální vstup Koaxiální RCA, Optický, USB-A, USB-B
Digitální výstup HDMI (ARC)
Síťové připojení Wi-Fi, Ethernet
Internetové streamovací služby Internetové rádio, Spotify, TIDAL
Lokální streamování AirPlay, Bluetooth, Chromecast, Síťové úložiště (UPnP, DLNA)
Nadstandardní BT kodek AAC, aptX™, aptX™ HD
Rádio
PCM - vzorkování (kHz) až 384
PCM - kvantování (bit) až 32
Podporované audio formáty FLAC, WAV, ALAC, AIFF, WMA , MP3, AAC, OGG VORBIS, DFF, DSF
DSD až DSD256 (11,2 MHz)
HDMI - funkce ARC
Barva Stříbrná
Šířka (mm) 460
Výška (mm) 120
Hloubka (mm) 405
Hmotnost (kg) 10,2
Vaše hodnocení