Cambridge Audio G5 - Stříbrná

SKU
5055300408884
4 990 Kč
Skladem

Pro zájemce o inteligentní bezdrátový reprosystém s vestavěným akumulátorem, opatřeným kompatibilním komunikačním protokolem Bluetooth je tu dobrá zpráva od britské společnosti Cambridge Audio. Signalizuje nejenom dobrý zvuk, ale také řadu uspokojujících klientských zkušeností a to za velmi příjemnou cenu. Moderní, nadčasový přenosný reproduktor oceníte na chalupě, na dovolené nebo klidně i v zaměstnání. Stručně řečeno: komfort především.

 

  • Vstupy: Bluetooth (podpora aptX, SBC, NFC)
  • AUX vstup Jack 3,5mm
  • Výstupy: Linkový analogvý USB pro nabíjení telefonu
  • Baterie: Dobíjecí s výdrží 14 hodin
  • Rozměry (š x V x H): 270 x 121 x 55 mm
  • Hmotnost: 1,3 kg

 

Kvalitní zvuk podtrhuje jedinečný design

Tento výjimečný produkt se na trhu zviditelňuje čím dál více, a to zejména díky ohromujícím jemným tvarovým liniím, jeho image pozvedne interiér na zcela jinou úroveň. Díky úžasné kultuře a estetické vyváženosti je velmi atraktivní pro každého, jakkoli náročného uživatele. Model G5 je na špičce hi-fi produktů, protože vývojoví inženýři neopomenuli při jeho konstrukci ani jeden sebemenší detail – vyspělé zvukové technologie podporují skvělé a vyvážené basy, bohatost a plnost vokálů, nebesky čisté výšky, v komplexním měřítku pak celý akustický projev v dokonalém přednesu a mimořádné kvalitě.

 

Cesta vzniku a vlastnosti

Model G5 prošel náročnou cestou modifikací, než našel stálou image v podobě luxusně tvarovaného reproduktoru. Minimalizovaný s maximální přesností, je vyroben z inertního plastu a se skříní z hliníku, která podporuje zvukové vlastnosti. Dále disponuje vlastnostmi tlumení, nízkou hmotností a cenovou nenáročností. Otázka obsluhování hovoří o nenáročnosti a jednoduchosti, provoz je dokonalejší díky výdrži na jedno nabití integrovaného akumulátoru.

 

Libovolný zdroj

Při použití jakéhokoli zařízení s podporou Bluetooth lze jenom bezdrátově zapojit a hudební proud si již najde svoji cestu, přístroje nepodporující Bluetooth mohou využít 3,5 mm vstup aux a připojit se přímo. Pro využití ve dvou různých prostorách je možno aktuálně využít Mode G5 Party a ozvučit tak zároveň bytový interiér i exteriér. Při setkání s přáteli se hudba bude linout nejenom uvnitř domu, ale i v zahradě či na terase. Takto ozvučené domácí pikniky nebudou mít chybu!

 

Několik technických detailů

Bluetooth Audio s aptX a AAC slibuje pohodlí, nezávislé na tom, odkud je nahrávka čerpána a z čeho je přehrávána, zda je zdrojem tablet, telefon či streamovací služba. Kompaktnost podporují rozměry zařízení – 121 x 270 x 55 mm, dále je osazen dvojicí 30 mm středovýškových měničů a jedním nízkofrekvenčním 60 mm měničem s dvěma pasivními membránami. Výdrž párty produkce je až 14 hodin na jedno nabití, s nižší hlasitostí až 20 hodin. NFC párování zajišťuje pak jedním stiskem tlačítka připojení zdroje a spárování druhého G5 reprosystému.

 

Vyberte si ze dvou provedení ​

Naprosto unikátní vzhled nabízí provedení s povrchovou úpravou ve zlatavém odstínu kombinovaným s imitací bílé kůže. Pro nadšence a milovníky tmavšího dezénu je v nabídce provedení v kombinaci titanového vzhledu v kombinaci s imitací černé kůže. Exkluzivní vzhled se vyjímá v každém moderním interiéru, spokojení budou všichni, kteří rádi sázejí nejenom na kvalitu výrobků, ale také na novodobou image a nadčasový design, což model G5 od Cambridge Audio zcela jistě splňuje. Co naplat, váhání už není na místě, stačí jen se rozhodnout pro jeden z nich, reference a recenze jsou na straně zákazníka, což je snadno ověřitelná formule. Vyzkoušet zvuk na vlastní uši není zas tak náročný úkol a zvládne ho každý, byť by nebyl zkušeným audiofilem. Udělejte si radost – právě teď!

 

Ukázka použití Cambridge Audio G5

Výrobce Cambridge Audio
NFC
Nabíjení jiných zařízení
Barva Stříbrná
Šířka (mm) 270 mm
Výška (mm) 121 mm
Hloubka (mm) 55 mm
Hmotnost (kg) 1,3 kg
Vaše hodnocení