DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Cambridge GO - Bílá

SKU
5055300409003
3 490 Kč
Skladem

Reproduktor lze slyšet u nás ve studiu ve Zlíně, Na Slanici 444. Objednat se můžete na odkazu zde nebo na tel. čísle + 420 721 123 123.

 

Zábavou a skvělou novinkou je mít svoji oblíbenou hudbu po ruce, kdekoli je libo. Není to žádná iluze, ale férová nabídka od firmy Cambridge Audio. Model GO není nic jiného, než úžasný přenosný bezdrátový reproduktor, který vyniká skvěle vypracovaným tělem, moderním designem a vynikající povrchovou úpravou. Výkon na jedničku a cena ještě úchvatnější – s Bluetooth technologií umí zajistit pořádný rozruch!

 

  • 2 x 50 mm (2 "), basové reproduktory
  • 2 x 19 mm (0,75 "), titanové výškové reproduktory
  • 1 x zadní bass radiator
  • Připojení: AptX Bluetooth s NFC, 3,5 mm JACK AUX
  • USB nabíjení Port Dobíjecí lithium-iontová baterie
  • Vstupní napětí 100V - 240 V (50 / 60Hz)
  • Spotřeba v pohotovostním režimu <0,5 W
  • Rozměry (šxVxH): 237 x 123 x 60mm
  • Hmotnost 1,1 kg

 

Znáte se?

Když se řekne Cambridge, na mysli každému vytane starobylé anglické město, ale hlavně jeho světově proslulá instituce – Univerzita v Cambridgi. Cambridge Audio však nabízí také jednu ze špiček a to unikátní zvuk, který si v Hi-fi světě našel již to správné místo. Britská společnost již od roku 1968 se svými výrobky umí probouzet zájem o kvalitní stereofonní poslech díky svým modifikovaným zesilovačům a CD přehrávačům. Všichni audiofilové vědí o bezkonkurenčních produktech, které si taktéž získávají světový věhlas – praktické zpracování kvalitních audio komponentů v jednom celku jim dává jistotu, že vše bude znít vážně dobře.

 

Zvukový zážitek, Go!

AptX Bluetooth s Near Field Communication (NFC), párování a streaming, USB konektor (nabíjecí port) pro on-the-Go nabíjení, lithium-iontová baterie a po jednom nabití výdrž hudebního proudu až 18 hodin, vysoce výkonný zesilovač, dva 50 mm duální ovladače a dva 19 mm titanové tweetery, zadní Auxiliary Bass Radiator a originální technologie Digital Signal Porcessing pro více detailů a podrobností, to už je pěkná konstelace na jeden malý, avšak výkonem a zvukem velký reproduktor. Pozvěte zážitek do svého pokoje nebo na zahradu či piknik v trávě, nic není nemožné. Zvuk půjde ochotně s vámi. Go!

 

Co ještě je potřeba vědět

Tento skvěle zpracovaný designový modul oplývá také mnohými dalšími unikátními vlastnostmi a schopnostmi, jenž je třeba zažít, vyzkoušet. Velikostně hovoříme o produktu s rozměry 237 x 123 x 60 mm, vážícím pouze 1,1 kg, jehož vstupní napětí se pohybuje v rozmezí 150 – 240 V (50 – 60 Hz). Pokud je tento krasavec v pohotovostním režimu, spotřebuje množství energie v podobě 0,5 W. Automaticky se vypne po 30 minutách nečinnosti. S technickou podporou v několika jazycích není co řešit, inteligentní ovládání je pouhou třešničkou na dortu plném nových technologických výdobytků výzkumu, díky kterému si dnes můžeme dovolit téměř cokoli.

 

S jednoduchou konstrukcí i ovládáním

Kromě vynikajících konektivních vlastností a záměrně vyladěnému akustickému výstupu disponuje první generace novodobého modelu plastovým rámem se základními, viditelnými a užitečnými tlačítky k ovládání přístroje (výkon, zvýšení nebo snížení hlasitosti, Bluetooth Synching a přechod na Aux). S přidáním funkce NFC je možné kompatibilní smartphone hravě spárovat a vytvořit spojení, tato výhoda je příjemná. V zadním díle je příkon, 3,5 mm jack pro přímou linku, pomocný vstup, a USB port.

 

Garance dobré ceny a odpovídající kvality

V tomto nově oděném reproduktoru, který s námi půjde, kam budeme chtít, je ukryto kouzlo zvuku, pořídit jej lze jednoduše uvedením do chodu. Kontrolou poznamenaný má však navrch před ostatními reproduktory, protože je oceněn pro svůj ideální a pragmatický, přesto však stylový vzhled. Ještě vám neříká pane? Nelze jinak, než to urychleně napravit. Vyjímat se bude v každém prostoru, pokud se nebude chtít podívat trochu do světa. I na to je konstruován, přenositelnost a mobilita je jeho stěžejními vlastnostmi.

Výrobce Cambridge Audio
Lokální streamování Bluetooth
Nadstandardní BT kodek aptX™
Rádio
Mikrofon
NFC
Hlasový asistent
Digitální vstup
Analogový vstup Jack (3,5 mm)
Analogový výstup
Vlastní baterie
Výdrž baterie (hod.) 18
Nabíjení jiných zařízení
Síťové připojení
Multiroom aplikace
Barva Bílá
Šířka (mm) 237
Výška (mm) 123
Hloubka (mm) 60
Hmotnost (kg) 1,1
Vaše hodnocení