Cambridge GO Radio - Bílá

SKU
5055300408877
3 990 Kč
Do 5 dnů

Není mnoho výrobků, které by zaujaly, byly svým uživatelům k užitku a zábavě, vypadaly skvěle a taktéž byly dostupné širokým uživatelským vrstvám. GO Radio napovídá, že k nám právě přichází invaze inovací v podobě maximálně pohodlného přenosného bezdrátového reproduktoru s kompaktním tělem, současným designem, korunovaným bílou či černou povrchovou úpravou. S integrovaným FM rádiem je tento model luxusním a žádoucím prvkem, který patří do moderního světa dnešní populace.

 

  • 2 x 50 mm (2 "), basové reproduktory
  • 2 x 19 mm (0,75 "), titanové výškové reproduktory
  • 1 x zadní bass radiator
  • Připojení: AptX Bluetooth s NFC, 3,5 mm JACK AUX, FM radio
  • USB nabíjení Port Dobíjecí lithium-iontová baterie
  • Vstupní napětí 100V - 240 V (50 / 60Hz)
  • Spotřeba v pohotovostním režimu <0,5 W
  • Rozměry (šxVxH): 237 x 123 x 60mm
  • Hmotnost 1,15 kg

 

Proč zrovna Cambridge Audio?

Cambridge není jenom anglické město s velkou historií a hlubokými kořeny, světově proslulá je také University of Cambridge, což nepotřebuje dalšího komentáře. Nejeden hifista a audiofil však zná i britskou společnost Cambridge Audio, která si po létech vydobyla své nezastupitelné místo na výsluní v oboru audio techniky. Počátky firmy směřují až k roku 1968, kdy se počala její dráha a snaha o výrobu kvalitní stereofonní projekce, která disponuje velmi dobrou cenou v poměru ke kvalitě výrobků.

 

Výlet do světa hudby

Co je to AptX Bluetooth a Near Field Communication (NFC) není již mnohým zkušeným znalcům tajemstvím. Napomáhá hlavně bohatému streamování, poslouchání FM rádia se třemi předvolbami je příjemným bonusem, přičemž hudbu lze přehrávat z telefonu, tabletu či PC. Jako nabíjecí port slouží USB vstup, k dlouhému výkonu přispívá samozřejmě i lithium-iontová baterie, která po jediném nabití dokáže poskytnout plných 18 hodin produkce. K vysokému výkonu slouží integrovaný zesilovač, a s pomocí dvou 50 mm duálních ovladačů, dvou 19 mm titanových tweeterů je základem skvělého poslechu. Detailní a podrobný zvuk v celé své kráse předpokládá také Auxiliary Bass Radiator, včetně patentovaných technologických vylepšení v podobě Digital Signal Porcessing. Na jeden nevelký, o to však výkonnější a zvukově kolosální reproduktor je to až až! A jak dopadne výlet za bránu hudebního světa? To závisí plně na každém jednotlivém posluchači a jeho požadavcích, potřebách a představách.

 

To je dobré vědět…

Koho zajímá velikost přístroje, pak rozměry 237 x 123 x 60 mm a hmotnost 1,1 kg jsou výmluvnými doklady kompaktního tvaru tohoto hudebního realizátora. O vstupním napětí je známa velikost rozmezí 150 – 240 V (50 – 60 Hz). V pohotovostním nasazení spotřebuje množství energie, která se rovná 0,5 W. Automatické vypnutí po 30 minutách nečinnosti je taktéž dobrou inovací. Rychlé, automatické párování NFC prostřednictvím Bluetooth proběhne během pár sekund. Ostatním zařízením bez možnosti propojení je určen 3,5 mm vstup. Netřeba dlouhého ověřování, vyhledávání a párování, Go Radio typ si hravě poradí a dokáže si zapamatovat až osm zařízení. Při naladění oblíbených stanic odpadá dlouhé vyhledávání, navíc se zobrazí na displeji, který je ukryt za přední mřížkou zařízení.

 

Kvalita odpovídající ceně

Vylepšená verze reproduktoru Go je díky integrovanému tuneru zajímavým a stále žádaným prvkem, jehož zvuk učaruje vnímavému posluchači a v klidu ho rozhodně nenechá. Jeho nadčasový stylový vzhled nelze přehlédnout, tvarová jednoduchost je více než sympatická a barevně odpovídá nárokům uživatelské většiny. Vyjímat se bude právě v takovém prostoru, který si v daném okamžiku zvolíte. Je totiž maximálně účelový, mobilní, adaptabilní a každým coulem zajímavý. Je libo hudbu, informace, přehled? Go, vejděte do světa Cambridge Audio Go Radio a nechte se hýčkat kdekoli a kdykoli, bez kompromisů.

 

Recenze Cambridge Audio GO Radio

Výrobce Cambridge Audio
Lokální streamování Bluetooth
NFC
Vlastní baterie
Barva Bílá
Šířka (mm) 237 mm
Výška (mm) 123 mm
Hloubka (mm) 60 mm
Hmotnost (kg) 1,15 kg
Vaše hodnocení