Cambridge Audio TVB2 (v2)

SKU
5055300410450
13 990 Kč
Do 5 dnů

Novinkou mezi soundbary je tento bezdrátový model, který umí vyprodukovat perfektní akustický výkon. Středy jsou více detailní, výšky díky měničům BMR vylepšené ostrostí a basy mohutné. Velkou zásluhu na tom má bezdrátový subwoofer s integrovaným zesilovačem o výkonu 120 W. Není třeba nic ladit, hned po zapnutí soundbaru se spolu automaticky spárují. Vybavení a schopnosti jsou výborné, výrobce myslel na všechno.

 

  • Bluetooth a NFC zajišťují pohodlnou bezdrátovou konektivitu
  • Výběr z mnoha zdrojů (3 HDMI vstupy, 1 HDMI výstup, 1 optický vstup a 3,5 mm AUX vstup)
  • Podpora ARC u HDMI výstupu
  • Unikátní BMR měniče se starají o celé pásmo vysokých a středních frekvencí
  • 4 ekvalizační módy - TV, Music, Movie, Voice
  • Dálkové ovládání
  • Ovládání reproduktoru ovladačem vaší TV
  • Automatické zapnutí / vypnutí s vaším systémem

 

Hudba a filmy s novým zvukem

Fanouškové kvalitního poslechu si skutečně přijdou na své. Soundbar získává díky Bluetooth úplně nový potenciál, neporovnatelný se zvukovými lištami nižších tříd. Kromě efektů ve filmech poskytuje neuvěřitelné přehrávání hudby, a to zejména díky patentované technologii, kterou Cambridge Audio využívá ve svých nejlepších Hi-Fi reproduktorech. BMR neboli Balanced Mode Radiator technologie měničů je nastavena tak, aby rozptýlila zvuk ve 180° zvukových vlnách a zajistila tak všude v interiéru stále stejný zážitek.

 

Klady a přednosti

Funkční je především regulace hlasitosti a zapnutí přístroje přímo z televizního ovladače. TVB2 obsahuje vysoce digitální signální procesor s integrovaným ekvalizérem, k dispozici jsou hned čtyři ekvalizační režimy pro úpravu zvuku – TV, Hudba, Film, Hlas (vokál). Ideální jsou zejména pro dokonalejší zvuk audioknih, hudebních produkcí nebo každodenního využívání televize. Nastavitelná je též úroveň subwooferu, jenž je skvěle připraven na basy. Citlivý 165 mm subwoofer kódově odpovídá soundbaru, složité propojování odpadá. Stačí obě dvě zařízení zapnout a pak už jen pozorovat, jak jeden soundbar dokáže přinést čtvero zvukových zážitků.

 

Připojení, vstupy a výstupy

Rozhraní Bluetooth s podporou kodeku aptX, včetně technologie NFC je ideální pro přehrávání hudebního obsahu z chytrých telefonů, tabletu nebo PC. Streamování je proto tak snadné a dostupné, zvuk je výkonný a vyvážený. Konektivitu zajišťují 3 vstupy HDMI s průchodem 4K a 3D pass- through, digitální optický vstup, linkový a HDMI výstup s ARC.Připojit lze Blu-ray přehrávač, satelitní přijímač i herní konzole. Co se týká televizoru, je možné si vybrat mezi HDMI ARC, optickým digitálním vstupem TOSLINK a analogovým vstupem AUX.

 

Informace a specifika

Aby vše fungovalo a hrálo tak, jak očekává uživatel, je třeba vynikající funkčnosti řídících ovladačů. Dva 57 mm BMR měniče výškové a jeden 165 mm woofer jsou koncipovány právě pro tento účel. Vstupní napětí se dáno 100 V – 240 V (50/60Hz), spotřeba energie v pohotovostním režimu (StandBy) je menší, než 4 W. Parametry soundbaru udávají rozměry 880 x 75,5 x 46 mm a hmotnost 1,63 kg, subwoofer je vyroben o velikosti 180 x 364 x 278 mm, přičemž váží 4,9 kg.

 

Zapoj a hraj

Ovládání hlasitosti z dálkového ovladače domácího TV lze naučit a nakonfigurovat do soundbaru TVB2, systém se automaticky zapne a vypne s celým setem. Obsahem příslušenství jsou všechny potřebné kabely, nechybí ani kabely HDMI, optický kabel a AUX kabel. Přibalena je také speciální konzola, která může posloužit k diskrétnímu namontování zvukové lišty na stěnu nad nebo pod televizor, podle požadavků uživatele. Celý proces je možné skutečně snadno a rychle shrnout do motta Zapoj a hraj, protože při instalaci na nové majitele nečeká nic složitého, co by sami nezvládli. Cambridge Audio v reálu představuje značkové a špičkové výrobky, určené k okamžitému a spolehlivému užívání.

 

Recenze Cambridge TVB2

Výrobce Cambridge Audio
Typ soundbaru Aktivní
Basový modul součástí
Surround - objektové formáty
Surround - kodek
Výkon kontinuální (W) nespecifikováno
Výkon maximální (W) nespecifikováno
Měniče Vysoké a střední frekvence: 2 x 57 mm (BMR) / Nízké frekvence: 165 mm
Frekvenční odezva od (Hz) nespecifikováno
Frekvenční odezva do (Hz) nespecifikováno
Max. akustický tlak - SPL (dB) nespecifikováno
Analogový vstup Jack (3,5 mm)
Analogový výstup
Digitální vstup Optický
Digitální výstup Koaxiální 3,5 mm
Nadstandardní BT kodek
HDMI - funkce ARC
HDMI - video propustnost
HDMI - vstupy 3
HDMI - výstupy 1
Barva Černá
Šířka (mm) 725
Výška (mm) 100
Hloubka (mm) 340
Hmotnost (kg) 1,63 (soundbar) / 4,9 (subwoofer)
Vaše hodnocení