DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Cambridge YOYO M
Cambridge YOYO M Cambridge YOYO M Cambridge YOYO M Cambridge YOYO M Cambridge YOYO M Cambridge YOYO M Cambridge YOYO M Cambridge YOYO M Cambridge YOYO M Cambridge YOYO M Cambridge YOYO M Cambridge YOYO M Cambridge YOYO M Cambridge YOYO M

Cambridge YOYO M

Běžná cena: 9 990 Kč

Special Price 7 490 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

* Povinné pole

Běžná cena: 9 990 Kč

Special Price 7 490 Kč

Popis

Co je nového? Není nutné dělat žádné kompromisy. Vynikající zvuk nových reprosoustav vydrží plných 24 hodin díky integrovaným dobíjecím bateriím, přičemž jejich kapacita dovoluje nabíjení přes micro-USB port v mobilu. Kvalitní stereo poslech potřebuje tedy reproduktory dva – L+R kanál, nepostradatelný ve světě přenosných reproduktorů, korunovaný technologií Bluetooth. Světlo světa právě spatřil tento set bezdrátových aktivních reprosoustav. V každé soustavě je navíc adaptován malý subwoofer.

 

 • Bezdrátový stereo zvuk
 • Výdrž baterie 24 hodin
 • USB port pro nabíjení jiných zařízení
 • Bluetooth
 • Synchronizovaná kontrola hlasitosti s Bluetooth zařízením
 • Vysoce kvalitní mikrofon
 • Funkce Gesture Control (ovládání gestem)
 • Tkanina Marton Mills je akusticky transparentní a ošetřena pro odpuzování špíny, vody a je odolná vůči natržení
 • Uvedená cena za dva kusy

 

Bluetooth a další vymoženosti

Jednoduché bezdrátové připojení jakéhokoliv zařízení umožňuje technologie Bluetooth. Zajímavým faktem je také intuitivní ovládání za pomoci podsvícených dotykových senzorů, které jsou umístěny podél horních hran. Gesto Control dovoluje ovládat přehrávání jednoduchým pohybem ruky - po přetažení přes ovládací panel zleva doprava se spustí Play, zprava doleva je pak pozastavena produkce a není třeba mačkat žádné tlačítko. S příslušným vestavěným mikrofonem je možné volat a přijímat hovory díky reproduktoru. Není problém využívat skupinový chat, aniž bychom jakkoli zaměstnali ruce.

 

Tenhle malý elegán něco vydrží

Skvělá baterie s dlouhodobou výdrží, linkový vstup s 3,5 mm Jackem a USB portem, atraktivní potah v podobě stylové hrubé, průzvučné tkaniny, která je dílem tkalcovských mistrů ze závodu Marton Mills v Yorkshiru jsou skvěle mířené benefity. Povrch má exkluzivní vizáž od světle šedé, přes tmavě šedou až k modré barvě (Light Grey, Dark Grey, Blue). Tento lepší vzhled zajišťuje speciální tkanina jedné z největší továren na dodávky látek a textilií ve Velké Británii. Od roku 1931 je zárukou 100% kvalitního obalu reproduktorů právě tato akusticky transparentní tkanina z česané vlny, jejíž předností je též odolnost vůči vodě a špíně. Tak zabraňuje nadbytečnému opotřebení.

 

Klíčové vlastnosti

Vítané synchronní ovládání a kontrola hlasitosti reproduktorů může být kompatibilní s užívaným smartphonem. Integrovaný nabíjecí USB port dovoluje připojit a nabíjet smartphone i jiná MP3 zařízení i při odpojení reproduktoru. Další třešničkou je WORLD TRAVELLER - UK, EU, USA adaptéry a neomezené cestování po světě. Funguje také hlasitý odposlech telefonu. Každý modul disponuje kompaktními rozměry – 125 x 204 x 125 mm a 1,5 kg hmotností.

 

Jak se dělá zvuk

Ryzí a čistý zvuk z reproduktorů umí dostat Cambridge Audio společnost jednoduchým způsobem. Od roku 1968 má její výrobní tým jediný cíl – vyrábět taková zařízení, která znějí přirozeně, nefiltrovaně a jejich zvuková produkce je v dokonalé harmonii i rovnováze. Ve výrobě kvalitních stereofonních produktů, jako jsou zesilovače, přehrávače, reproduktory a další, jsou bezkonkurenční špičkou na momentální tržní scéně. V područí nových technologií modifikovaných výrobků a systémů dosahuje firma nedostižných výsledků, které bývají přirovnávány k velkému britskému zvuku.

 

Kvalita pro širokou veřejnost

Co je na tomto setu nejzajímavější? S největší pravděpodobností jeho cenové ohodnocení. I přes četná prestižní ocenění výrobků Cambridge Audio jsou produkty této renomované francouzské společnosti dostupné široké klientele, poměr ceny k výkonu je příjemně překvapivý. Základ celého úspěchu spočívá ve filozofii a následně i strategii celého návrhářského a realizačního týmu, ve finále je korunován užitím specifických materiálů, prvotřídních technologických postupů a zcela jistě také skvěle načasovaným i precizně vyvedeným designem. Nadčasové nevelké reproduktory se časem stanou pro svého uživatele nepostradatelným každodenním setem, který je vždycky po ruce a nikdy nezklame.

 

Technické údaje:

 • Reproduktorový systém: stereo, celofrekvenční měnič a subwoofer v každem reproduktoru
 • Bluetooth
 • 1x 3,5 mm AUX
 • 1x USB port pro nabíjení jiných zařízení
 • Hmotnost: 3 kg (2x 1,5 kg)
 • Rozměry (Š x V x H): 125 mm x 204 mm x 125 mm
 • Výdrž baterie: 24 hodin

 

 Recenze L-E.cz - Cambridge Audio YOYO (M)

Představení Cambridge Audio YOYO MPoradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Zákaznické recenze

Petr
19.08.2019

skvělé stereo, jednoznačně doporučuji

původně jsem hledal nějaký "lepší" 360 BT repráček na stůl okolo 3 tisíc, když jsem náhodou objevil tyto od mé oblíbené značky, šel jsem do nich a rozhodně nelituji. plnotučné stereo, dobrá výdrž baterie, ovládání gesty je skvělá vychytávka, luxusní provedení - vypadají fakt dobře! jinak neuvěřitelné dospělý zvuk vzhledem k dané cenové kategorii a velikosti repráčků, redaktoři z WhatHiFi (opět) nelhali :)

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Cambridge YOYO M

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Cambridge Audio
Vlastní baterie
Výdrž baterie (hod.) 24
Nabíjení jiných zařízení
Šířka (mm) 125
Výška (mm) 204
Hloubka (mm) 125
Hmotnost (kg) 1,5