DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Cambridge YOYO S
Cambridge YOYO S Cambridge YOYO S Cambridge YOYO S Cambridge YOYO S Cambridge YOYO S Cambridge YOYO S Cambridge YOYO S Cambridge YOYO S Cambridge YOYO S Cambridge YOYO S Cambridge YOYO S

Cambridge YOYO S

Běžná cena: 4 990 Kč

Special Price 3 690 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

* Povinné pole

Běžná cena: 4 990 Kč

Special Price 3 690 Kč

Popis

Seznamte se s tímto malým bezdrátovým aktivním reproduktorovým systémem, který oceníte především, avšak nejenom, na cestách. Jeho součástí jsou dva širokopásmové měniče, jimž společnost dělá vestavěný kompaktní subwoofer s pasivním zářičem, umístěným v zadní části. Tento přenosný Bluetooth reproduktor vyniká kompaktností, vysokým výkonem, kvalitou užitých komponentů, vyrábí se v různých barevných nuancích.

 

 • Silný zvuk v kompaktní formě
 • Tlačítko na zjištění výdrže baterie (celkem max. 14 h)
 • Bluetooth a NFC
 • Synchronizovaná kontrola hlasitosti s Bluetooth zařízením
 • Vysoce kvalitní mikrofon
 • Funkce Gesture Control (ovládání gestem)
 • Tkanina Marton Mills je akusticky transparentní a ošetřena pro odpuzování špíny, vody a je odolná vůči natržení

 

Malý přítel s velkou výdrží

Zajímavou informací je, že jednou nabitá baterie vydrží až 14-hodinový provoz. Bezdrátové připojení Bluetooth a technologii NFC (Near Field Communication), určenou k rychlejšímu spárování a bezdrátové komunikaci mezi elektronickými zařízeními na krátkou vzdálenost, audiofilové vítají. Dále model disponuje analogovým vstupem s 3,5 mm Jackem a USB portem.

 

Pro dokonalejší vzhled

Britský zvuk zvučně okoření unikátní vzhled modelu, a to díky speciální tkanině vyrobené v kooperaci s Yorkshire tkalci z Marton Mills. Z části zděděnou a z části inovovanou tradici rodinná tkalcovna využívá k produkci kvalitních tkanin a působí jako největší dodavatel látek a textilií ve Velké Británii. Od roku 1931 se tak podílí i na 100% obalu reproduktorů – dokonale průzvučné tkaniny – z česané vlny. Z příjemných barevných odstínů, které jsou k potažení dodávány, je možné vybrat čtyři varianty povrchových úprav - Light Grey, Dark Grey, Blue, Green. Tkanina je navíc akusticky transparentní a zpracována je tak, že odpuzuje špínu, vodu a zabraňuje zbytečnému opotřebení.

 

Gesto Control

Ovládat přehrávání pouhým pohybem ruky – přetažením přes ovládací panel, je tím nejjednodušším a na modelu nejpřitažlivějším. Citlivý dotek znamená účinně ovládat funkci haptickým gestem. Přetažení přes panel zleva doprava je totéž, co Play, zprava doleva pak pozastavení produkce, aniž je potřeba stisknout patřičné tlačítko. Další klíčovou výhodou je integrovaný mikrofon, který dovoluje volat a přijímat hovory s pomocí reproduktoru. Lze tak využívat např. skupinový chat a mít přitom volné ruce.

 

Specifické údaje

Spolu s dalšími drobnostmi je třeba kvitovat všechny klíčové vlastnosti, např. synchronní ovládání a kontrolu hlasitosti reproduktorů, sladit ji s užívaným smartphonem je maličkost. Vestavěný nabíjecí USB port zvládá připojit a nabíjet smartphone či další MP3 přístroj i při odpojeném reproduktoru. WORLD TRAVELLER značí UK, EU a USA adaptéry, jenž dovolují cestovat po světě bez omezování. Důležité při používání jsou také rozměry přístroje – výška činí 128 mm, hloubka 67 mm, šířka 246 mm, při kompletní hmotnosti 1,2 kg. 

 

Co víme o Cambridge Audio

Cambridge znají mnozí jako britské město s univerzitou a bohatou historií, tradicí, hlubokými kořeny. Renomovaná společnost Cambridge Audio datuje své počátky též do éry dávno minulé – k roku 1968, kdy nastoupila na dráhu coby výrobce kvalitních stereofonních produktů (zesilovače, přehrávače, reproduktory, sound bary a další technika). V současné době je autorem řady progresivních technologií, potažmo i výrobků, systémů, komponentů, jejichž cílem je dosáhnout dokonalé hudební produkce a propagace velkého britského zvuku za velmi přijatelnou cenu. Dlužno už jenom podotknout, že se to celému firemnímu týmu se vším respektem a úctou k jejich filozofii, strategii, hodnotám a metám daří na výbornou. Důkazem je fakt, že v krátké době dosáhli hned na několik prestižních ocenění. Cambridge Audio tak zaujímá čelní místo mezi výrobci kvalitní hi-fi techniky, kteří působí na momentálním trhu spotřební elektroniky.

 

Technické údaje:

 • Reproduktorový systém: 2x celofrekvenční měnič, subwoofer a pasivní basový zářič
 • Bluetooth
 • NFC
 • 1x 3,5 mm AUX
 • 1x USB port pro napájení
 • Hmotnost: 1,2 kg
 • Rozměry (Š x V x H): 246 mm x 128 mm x 67 mm
 • Výdrž baterie: 14 hodin

 

Představení Cambridge Audio YOYO S



Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zajímalo by mě porovnání s homepod
-2


Recenze

Zákaznické recenze

Lukáš Morávek
15.05.2018

Výborné přenosné audio

1) Neotřelý design
2) Dostatečný výkon pro místnost 15 - 20 m2
3) Kvalita hudby porovnání s JBL Extreme: není tak "prostorová jako u JBL" Avšak poradí se lépe se celým spektrem.
4) Spokojenost komunikace / dodání.

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Cambridge YOYO S

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Cambridge Audio
NFC
Vlastní baterie
Výdrž baterie (hod.) 14
Šířka (mm) 246
Výška (mm) 128
Hloubka (mm) 67
Hmotnost (kg) 1,2