CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Canton Atelier 900 - Bílá
Canton Atelier 900 - Bílá Canton Atelier 900 - Bílá Canton Atelier 900 - Bílá Canton Atelier 900 - Bílá Canton Atelier 900 - Bílá

Canton Atelier 900 - Bílá

17 990 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Krátký popis

Cena za kus

Popis

3-pásmový In-Wall / On-Wall reproduktor

  • Elegantní řešení na zeď (viditelná hloubka ne více než 10 cm)
  • Jednoduchá instalace na zeď pomocí integrovaného držáku (klíčová dírka)
  • Součástí je i instalační sada pro umístění do zdi (viditelná hloubka jen 2 cm)
  • Středo-basový systém s technologií Wave-surround
  • Hliníko-manganový tweeter systém je ultra lehký a zaručí křišťálově čisté výšky
  • Vysoce kvalitní přední tkané masky
  • Cena za kus

Jak přirozeně rozeznít interiér?

Výrobní audio společnost CANTON překvapuje uživatele novinkou v podobě vysokých instalačních reproduktorů Atelier s tenkým tělem. Na první pohled připomínají plochý obraz. Jejich instalace je však mnohem jednodušší - pro náročnější klientelu je ideální zabudovat reproduktor do stěny s využitím přidané instalační sady.

Atelier není jenom studio

Pod názvem Atelier CANTON uvádí na trh svoji řadu instalačních reproduktorů, které se těší velkému zájmu uživatelů. Všechny moduly mají štíhlou plochou konstrukci, díky tomu tak mohou téměř splynout se stěnou. Jejich instalace je mimořádně snadná.

Model 900 a jeho přednosti

V řadě Atelier jsou takové produkty, které naše životní prostředí umějí učinit ještě víc atraktivním. Jejich základem je jednotný plochý tvar s vysoce kvalitní technologií uvnitř. Všechny nabízejí špičkový zvukový projev, aniž by přitahoval vizuální pozornost. Jedná se o studiové reproduktory s příjemným vzhledem, snadnou a rychlou instalací, vynikajícím zvukem.

Možnosti instalace

OnWall je jednoduchý instalační způsob, při němž lze využít plochý design s hloubkou menší, než 10 cm. Je tedy snadné reproduktory Atelier 900 komfortně zavěsit a zajistit tak jejich hladké splynutí se stěnou. Instalace bude o to jednodušší, bude-li využit nástěnný držák, integrovaný v krytu. Ten je součástí zařízení. Druhým způsobem umístění v prostoru je způsob připevnění InWall, ideální pro získání ještě více plochého a diskrétnějšího vzhledu. Reproduktory lze snadno zabudovat do zdi s pomocí přiložené instalační sady. Po instalaci je reproduktor vzdálen pouhé 2 cm.

Charakteristika vestavného reproduktoru

Model Atelier 900 je řešen jako 3- pásmový systém s bass-reflexovou ozvučnicí a pasivním zářičem, jehož výkon je 120/180 W a SPL (1W /1m) 89,5 dB. Pracuje ve frekvenčním rozsahu 35 - 40 000 Hz s dělícím kmitočtem 3 000 Hz. Nominální impedance dosahuje 4 – 8 Ohm. Každý modul je 950 mm vysoký, 245 mm široký a 85 mm hluboký, váží 8,1 kg. Při instalaci je vhodné připravit instalační otvor o velikosti 900 x 195 mm až do hloubky 82 mm. Skříň je osazena dvěma 130 mm basovými Wave surround reproduktory z hliníku, dvěma hliníkovými stejných rozměrů s pasivními membránami a jedním 25 mm hliníkovo-manganovým tweeterem. Nutno dodat, že oba dva pokročilé typy instalace uspokojí především ty, kteří hledají nejnovější trendy v životním stylu. Použití reproduktorů zapracováním do zdi je očekávanou a vítanou změnou při umísťování reproduktorů v prostoru.  

Výrobce využívá letitých zkušeností a firemního know-how

Základem audio elektroniky je výzkum a hledání nových technologických postupů, včetně jejich uplatnění v praxi, respektive při výrobě nových produktů. Zásadní technologií pro Atelier je wooferový systém s vlnovým prostorem. Stejně velkou váhu má však i technologie, kdy dochází k silnému magnetickému pohonu, spárovaném s oscilačním systémem za účelem zlepšit celkový zvukový dojem. Hliníkovo-manganový výškový systém existuje a funguje díky ultra-lehké 25 mm hliníkovo-manganové kupoli s vlnovým vodičem, implantované do přední desky. To vše přispívá k získání bezchybného frekvenčního rozsahu. Dalším precedentem je design předního krytí, jenž představuje klasickou průzvučnou tkaninu s rámečkem vysokého lesku. Krycí mřížka tak zakrývá technologii a zároveň nijak nenarušuje výborné zvukové vlastnosti. Technologií menšího kalibru jsou nové pevné připojovací svorky, které také stojí za dokonalejším a dlouhotrvajícím zvukem. Spojovací jednotka se šroubovými svorkami poskytuje skryté připojení, je tedy možné reproduktor instalovat v těsné blízkosti stěny.

Ukázka reproduktoru ze série Canton AtelierPoradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Canton Atelier 900 - Bílá

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Canton
Počet pásem 3
Měniče Výškový: 25 mm Ø (hliník, mangan)
Středo-basový: 2 x 130 mm Ø (hliník, Wave surround), 2x 130 mm Ø (hliník, pasivní)
Nastavitelnost
Umístění Do stěny
Frekvenční odezva od (Hz) 35
Frekvenční odezva do (Hz) 40000
Dělící frekvence (Hz) 3000
Impedance (Ω) 4 - 8
Citlivost (dB) 89,5
Nominální vstupní výkon (W) 120
Maximální vstupní výkon (W) 180
Barva Bílá
Šířka (mm) 245
Výška (mm) 950
Hloubka (mm) 85
Instalační hloubka (mm) 82
Hmotnost (kg) 8,1