CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Canton Chrono 20 - Bílá
Canton Chrono 20 - Bílá Canton Chrono 20 - Bílá Canton Chrono 20 - Bílá Canton Chrono 20 - Bílá Canton Chrono 20 - Bílá

Canton Chrono 20 - Bílá

17 990 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Popis

Regálové reproduktory

  • Hliníko-manganový tweeter systém
  • Hliníkové středo-basové měniče
  • Wave-surround technologie
  • Odjímatelná tkaná maska
  • Cena za pár
  • Možnost zakoupit stojany Canton LS 660
  • Vhodné pro Dolby Atmos reproduktor Canton AR-400

Audio ve slavnostním hávu

Ať už si vyberete klasické repro v novém kabátě nebo zbrusu nové akustické pojetí ve slavnostním smokingu, základní regálové reproduktorové soustavy ve světě zvuku zůstanou osvědčenou klasikou. Kvalitu domácích aparatur ocení nejenom posluchači gramofonových nahrávek, ale i náročnější audiofilové. Značka CANTON má ve své nabídce řadu kvalitních reproduktorových soustav, včetně produktů série Chrono.

Reproduktory a jejich výhody

Do regálů či do polic se ideálně umísťují reproduktorové soustavy menších velikostí a výhodou je, že jsou univerzální. Zájemce o vylepšený zvuk tak může zohlednit svá přání, požadavky a nároky, protože si volí soustavu podle výkonnosti, impedance, frekvenčního rozsahu a dalších parametrů. Věrohodný a čistý zvuk jsou schopny zajistit jedině kvalitní regálové reproduktory. Investovat se do nich tudíž rozhodně vyplatí, ať mají mít své místo v koncertních halách či domácích interiérech.

Chrono Series

CANTON technologie a řada Chrono je zaručená dvojice, protože do světa zvuku posílá reproduktory vyzkoušené, prověřené, se špičkovým vybavením a ještě navíc v moderním hávu. Všechny reproduktorové soupravy této řady umějí okouzlit posluchače dokonalou kombinací vysoce kvalitní technologie a špičkového designu. Systém tvoří hliníkový manganový výškový reproduktor, basový reproduktor a středové oscilační systémy s titanovým podvozkem. Modely řady Chrono dále disponují vysoce lesklou přepážkou, povrchem skříně s prvotřídním texturovaným dekorem a černými hliníkovými obvodovými kroužky.

Široká nabídka a její specifika

Tato modernizovaná řada staví u všech výrobků na velmi pevném titanovém podvozku, který je převzatý ze série Vento, což se týká středních a basových sekcí. Basová oblast volně stojících reproduktorů Chrono 90 a Chrono 80 využívá novinku - dvojitou membránu s hladkým povrchem. Skříně volně stojících reproduktorů jsou očividně hlubší.

Kompaktní regálové reproduktory

Specifické jsou především kombinací materiálů použitých na výrobu tweeteru, ale i basových a středových reproduktorů. Nemalou měrou se o zkvalitnění produkce zasloužila patentovaná firemní technologie Wave-surround. Designovým základem je zvláštní stylové pojetí, které je specifikováno barevným odstínem – reproduktory mohou být buď ve White nebo Black Ash laku s vysokým leskem, doplněné o  černý, bezšroubový reproduktorový kroužek a odnímatelnou tkaninovou krycí mřížku reproduktorové oblasti. Pro lepší umístění regálového setu do prostoru je doporučeno využít reproduktorový stojan typu LS 600.2 nebo LS 660. Zvuk Dolby Atmos lze vytvořit přidáním modulu AR 400, který se taktéž vyrábí v Black či White dekoru, takže s vybranou soustavou bude v dokonalé harmonii.

Výrobní princip a technická upřesnění

Kompaktní reproduktory bezchybného vzhledu fungují na principu 2- pásmového systému s bass-reflexem. Hudební zpracování je zajištěno o výkonu 60 W, ve špičce pak 100 W. SPL činí při 1 W /1 m 85 dB. Zařízení pracuje ve frekvenčním rozsahu 33 - 40 000 Hz s dělícím kmitočtem 3000 Hz. Ozvučnice je dána 160 mm wooferem Titanium (Wave surround) a 25 mm tweeterem z hliníkovo – manganového materiálu. Nominální impedance čítá 4 - 8 Ohm. Každý kabinet je 295 mm vysoký, 170 mm široký a 260 mm hluboký, s hmotností 6 kg. Výrobce poskytuje na kvalitu svých produktů 5- letou záruční lhůtu.

Příslušenství

V balení jsou kromě páru příslušných reproduktorů přidány i nohy, textilní krycí mřížka a příručka, jak s tímto setem zacházet a jak ho efektivně využívat.Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Canton Chrono 20 - Bílá

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Canton
Počet pásem 2
Měniče Výškový: 25 mm Ø (hliníkovo-manganový)
Středo-basový: 160 mm Ø (Wave-surround)
Typ reproduktoru Zadní bass reflex
Bi-wire / bi-amp možnost
Frekvenční odezva od (Hz) 33
Frekvenční odezva do (Hz) 40000
Dělící frekvence (Hz) 3000
Impedance (Ω) 4 - 8
Citlivost (dB) 85
Nominální vstupní výkon (W) 60
Maximální vstupní výkon (W) 100
Barva Bílá
Šířka (mm) 170
Výška (mm) 295
Hloubka (mm) 260
Hmotnost (kg) 6
Příslušenství Tkaná maska

Doporučujeme