DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Canton Smart Soundbar 9 - Černá

SKU
SMARTSOUNDBAR9BLACKHGL
19 990 Kč
Skladem

Máme odzkoušeno.
Spolu to funguje... a mnohem levněji

7%
Cena při zakoupení samostatně: 36 980 Kč
Takže ušetříme: 2 592 Kč
34 388 Kč
-12%
Cena při zakoupení samostatně: 46 970 Kč
Takže ušetříme: -5 998 Kč
52 968 Kč
-23%
Cena při zakoupení samostatně: 29 980 Kč
Takže ušetříme: -7 189 Kč
37 169 Kč

2.1 virtuální surround systém

  • Rozšiřte o subwoofer SUB 8 nebo Soundbox 3 pro ultimátní domácí kino
  • Dolby Digital®
  • DTS Digital Surround
  • Bluetooth® 3.0 (apt-X® kodek)
  • Stereo & Surround Sound
  • Korekce basů, středů a výšek
  • LED displej
  • Prémiová kvalita kabinetu z MDF

Elegantní a kompaktní řešení

Soundbary jsou právě v módě. Jejich největší devízou je, že umějí významně vylepšit zvuk moderních plochých televizorů. Díky jejich štíhlému designu elegantně vplují do jakéhokoliv interiéru a  bez problémů zaručí intenzivní prostorový zvuk ve své nejtenčí formě.

Bohatý zvuk zajištěn

Jak jinak si ozvláštnit životní prostor a vychutnat si atmosféru domácího kina s bohatým zvukem, než se zvukovou lištou. Hodí se jak při sledování televize či při poslechu hudby, ať už leží na komodě nebo je připevněný na zdi -  nový Soundbar 9 značky CANTON posluchače obklopí křišťálově čistým zvukem a hlubokými basy.

Smart Soundbar 9

Díky 4K-kompatibilním HDMI konektorům lze tento model pohodlně připojit k televizoru prostřednictvím Wi-Fi sítě a tak si vychutnat svoji oblíbenou hudbu bezdrátově a kdykoliv. Soundbar 9 je zařízení typu all-in-one, tedy „vše v jednom“. Virtuální prostorový zvuk s technologií DTS TruSurround je benefitem, jenž přináší bohatý, dynamický a precizní zvuk. Využívá nejnovějších technologií a standardů HDMI. Čtyři HDMI porty s HDCP 2.2 zajišťují pohodlné sledování 4K Ultra HD filmů. Zařízení dále podporuje video Dolby Audio, DTS Digital Surround a High Dynamic Range (HDR). Díky možnosti zobrazení na obrazovce TV jsou všechna nastavení, včetně nastavení zvukové karty soundbaru snadná.

ChromeCast a Spotify Connect

Pohodlí a komfortní užívání nabízí tento typ zvukové lišty i díky svým integrovaným službám. Je zcela reálné připojit Soundbar 9 pohodlně jako multiroom reproduktor k Wi-Fi síti a streamovat hudbu z populárních aplikací Spotfiy, Hudba Google Play, Deezer a mnoha dalších. Vestavěnou technologii ChromeCast lze řídit pohodlně ze smartphonu, tabletu nebo PC. Dále je vestavěna funkce Spotify Connect, která dovoluje spustit produkci pouze jediným stisknutím tlačítka. Klient přivítá i možnost rozšíření systému Smart Multiroom v průběhu času tak, aby byl přizpůsoben uživatelským požadavkům na prostor a zvuk. V sérii Smart je v nabídce zvuk nejvyšší kvality pro všechny posluchače v různých místnostech.

Další možnosti využití

Zvukový systém Soundbar 9 je možno rozšířit o další reproduktory řady Smart Series. Nabízí se například kombinace Soundbaru 9 a Smart SUB 8, lze tak získat bezdrátově nastavení v konfiguraci 3.1. S rozšířením zvuku domácího kina 5.1 může posluchač vnímat autentický zážitek z domácího kina. Díky upravenému povrchu z leštěného skla, diskrétně integrované kovové mřížce, praktickému závěsu na zeď je elegantní vzhled zařízení potvrzen. S tímto jednoduchým moderním designem je vstřícný k jakémukoliv interiéru, vždy je však jeho hlavním cílem přivést televizní produkci k životu.

Technická specifika

Typově jde o 2.1 virtuální prostorový systém, který funguje na principu systému s bass-reflexem a pasivní membránou o výkonu 300 W. Frekvenční odezva je 40 – 30 000 Hz a dělící kmitočet 3000 Hz. Lišta je osazena čtveřicí 50 mm hliníkových basových měničů, dvojicí 50 mm hliníkových středových měničů a dvěma tkaninovými tweetery o průměru 19 mm. Pro připojení se nabízí celá řada vstupů a výstupů, včetně HDMI s ARC, s 3D, 4K, digitálního optického i koaxiálního, analogového a Sub výstupu. Všechna nastavení, funkce a konfigurace Soundbaru 9 lze snadno provést pomocí displeje na obrazovce televizoru a dálkového ovládání. Jednoduchá je i instalace, tehdy stačí jeden kabel k televizoru a jeden kabel pro napájení.


Výrobce Canton
Typ soundbaru Aktivní
Basový modul součástí
Surround - objektové formáty
Surround - kodek Dolby Digital, DTS Digital Surround
Výkon maximální (W) 300
Měniče Výškový: 2 x 19 mm Ø (tkanina)
Středový: 2 x 50 mm Ø (hliník)
Basový: 4 x 50 mm (hliník)
Pasivní: 2 x 147x57 mm (hliník)
Frekvenční odezva od (Hz) 40
Frekvenční odezva do (Hz) 30000
Analogový vstup RCA
Analogový výstup RCA (Subwoofer)
Digitální vstup Koaxiální RCA, Optický
Digitální výstup Koaxiální 3,5 mm
Síťové připojení
Lokální streamování Bluetooth
Nadstandardní BT kodek aptX™
HDMI - funkce HDCP 2.2, ARC, CEC
HDMI - video propustnost 4K, 3D, HDR
HDMI - vstupy 3
HDMI - výstupy 1
Barva Černá
Šířka (mm) 890
Výška (mm) 70
Hloubka (mm) 100
Hmotnost (kg) 5,1
Vaše hodnocení