DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Cardas Clear Phono 1m

SKU
9665
41 220 Kč
Do 5 dnů

Gramofonový kabel Cardas Clear Phono o délce 1m

Zcela neutralní a dynamický. Skvělá otevřenost vyšších kmitočtů a rychlost. Naš vlajkový gramofonovy kabel je navržen pro referenční systemy v akusticky neutralních poslechovych místnostech. Dokonalá kontrola celého kmitočtoveho rozsahu.Extrahuje sebemenší detail a zachovavá si hudebnost, nikdy neunavuje.Standardní koncovky: Konektor Cardas S-DIN a Cardas SRCA nebo dva konektory RCA.

Žily

Kevlarove jadro s přizpůsobenou rychlosti šiřeni signalu (Matched Propagation), vysoce kvalitni bezkyslikata měď třidy 1 o čistotě 99,9999 % s bezbarvou ochrannou vrstvou SPN (Litz), průměry vodičů v poměrech danych zlatym řezem, průměry v rozmezi od 41 AWG do 39 AWG. Geometrie vrstev cross-field, izolovano v ultratenkem extrudovanem teflonovem plášti.

Geometrie

Dvě monofonni kroucene dvojlinky s antistatickymi, vzduchem vyplněnymi LDPE trubičkami, ovinute teflonovou paskou s uhlikovou impregnaci. Vnějši vrstvu tvoři vzduchem vyplněne teflonove trubičky, jejichž průměr je 1,618 krat větši než průměr trubiček v jadru a ktere slouži k odděleni kompozitniho stiněni z pocinovane mědi a navijeciho dratu o průměru 42 AWG od žil, které přenašeji signal. Povrch kabelu tvoři velmi měkky, extrudovany plašť z termoplastickeho kaučuku.

Průměr podle AWG:4 x 25,5 AWG

Vnější průměr: 0,418" / 10,6 mm

Výrobce Cardas
Délka kabelu (m) 1 m
Vaše hodnocení