CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Chord Hugo
Chord Hugo Chord Hugo Chord Hugo Chord Hugo Chord Hugo Chord Hugo Chord Hugo Chord Hugo Chord Hugo

Chord Hugo

44 000,00 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Popis

Vysoce ceněný multi mobilní digitální analogový převodník a sluchátkový zesilovač Hugo snad nepotřebuje žádného věhlasného představování. Jeho bezkonkurenční kvality jsou již předznamenány společností, která jej přivedla k životu. Anglická společnost Chord Electronics jako producent té nejlepší zvukové kvality na trhu je se svými technologickými zázraky na míru velmi revoluční. Nicméně si dává záležet také na estetickém a designovém zpracování výrobků, proto ani Hugo nemá chybu!

„You Go!“

Kdo by pátral, který Hugo dal přístroji nejvyšší kvality jméno, narazí na malou lest. Zpochybnit jeho původ lze kupříkladu vyslovováním názvu, což může znít také třeba jako „You Go“ neboli Jdete. Tím je zcela jasně vysloven atribut mobility přístroje, přenos může být dokonalý s použitím jinak velmi elegantního, luxusního koženého ochranného pouzdra. Proč je Hugo synonymem nejpokročilejšího a nejsympatičtějšího D/A převodníku a sluchátkového zesilovače na světě? Čtěte dále.

Krasavec značky Chord

Excentrický, originální a zcela neotřelý vzhled, designový fenomén a dokonale zpracovaný jedinec uchvátí již svým dokonale pravoúhlým tělem se striktními rozměry 10 x 13,2 x 2 cm o hmotnosti necelého půl kilogramu. Vyroben je z leteckého hliníku a o výrobní kvalitě není třeba diskutovat, je na první pohled prokazatelná. K jednoduchosti a čistotě provedení nutno přidat i devízu praktičnosti - například čtvero protiskluzových nožiček pro lepší přilnavost. Originální prvky čelního panelu včetně loga a probleskujících barev nejsou rozhodně umírněné, na rozdíl s užitou optikou Chord.

Zcela atypický, zářící Hugo

Celý přístroj je takovou menší studijní záhadou, kterou je nutno si před použitím velmi dobře prostudovat, respektive minimálně jeho manuál. Výrobce totiž naprosto nikde neuvádí ani jediný popis toho, co který prvek, vstup, výstup či kabel dělá, nebo k čemu slouží. Čočkou lze sice nahlédnout do jeho útrob, avšak naprostý laik bude možná spíše vnímat barevnou diskotéku a nejspíše pozná pouze otočný prvek k regulaci hlasitosti, ten nejvíce zářící ze všech. Trojice diod pod čočkou indikují režim přeslechů, aktivní vstup a úroveň nabití baterie.

Aktuální specifikace

V nabídce tohoto přístroje najdeme pět digitálních vstupů, včetně A2DP aptX Bluetooth, dále pokročilou 384 kHz PCM a DSD 128 pro přehrávání současných hudebních souborů s vysokým rozlišením DXD (Digital eXtreme Definition). Zcela výjimečným je u DAC Hugo možnost jeho využití jako přenosného sluchátkového zesilovače, stejně jako samostatného DAC v systému statickém. Renomovaná odbornost je zárukou nepřekonatelného výkonu a užité technologie nemají konkurenci. Kromě master kvality, kterou podepsal systém DXD, Hugo disponuje dvěma pokročilými vstupy USB, nichž jeden je podporou starších zařízení a druhý high-definition USB pro operace do 384 kHz. Koaxiální a optické vstupy využívají pokročilých technologií. Dostatek energie přístroj těží z vestavěného akumulátoru, nabízí až 10 hodin přehrávání. Se schopnostmi A2DP Bluetooth funguje i bez kabelů.

Ideální společník na cesty

Milujete-li hudbu a zároveň svůj mobil, tablet, notebook, CD přehrávač, Hugo je díky svým technologickým divům transportuje do světa nevídaných, či spíše neslýchaných kvalit. Ať už doma nebo na služební cestě, na dovolené nebo v zahradě při relaxu, umí být věrným a nenahraditelným společníkem, bez kterého už se jen tak někam nevydáte. Vsaďte na jeho unikátní kvality, zamilujete si ho dřív, než si získá on vás. Nerozlučné přátelství s Hugo již bravurně funguje u nemalého počtu jeho obdivovatelů.

Technické parametry:

Vstupy:

 • Optický TOSLink (24-bit/192kHz)
 • Koaxiální RCA (24-bit/384kHz)
 • USB pro tablety/smartphony (16-bit/48kHz) - není nutno nic instalovat
 • HD USB pro PC (32-bit/384KHz and DSD128) - nutná instalace ovladačů

Výstupy:

 • 2x Jack 3.5mm pro sluchátka
 • 1x Jack 6.35mm pro sluchátka
 • 1x stereo RCA phono

Vlastnosti:

 • Pokročilé digitální nastavení hlasitosti
 • Filtrace sítě
 • Baterie zaručující 12 hodin provozu
 • Barevný LED indikátor vzorkovací frekvence a úrovně hlasitosti

Technícké specifikace:

 • Sluchátkový výstup: 110dB SPL do 300 ohmů
 • Výstupní výkon: 600 ohmů 35mW, 300 ohmů 70mW, 56 ohmů 320mW, 32 ohmů 600mW, 8 ohmů 720mW
 • Zkreslení signálu (THD) - 1KHz 3V výstup 0.0005%
 • Dynamický rozsah: 120dB
 • Výstupní impedance: 0.075 ohmů
 • Hmotnost: 0.4kg
 • Rozměry: (Š x V x H) 100 x 20 x 132mm

Ukázka Chord HugoPoradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Chord Hugo

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Chord
Barva Stříbrná
Šířka (mm) 100 mm
Výška (mm) 20 mm
Hloubka (mm) 132 mm
Hmotnost (kg) 400 g