DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

DALI Kubik One - Černá

SKU
5703120107714
29 990 Kč
Do 5 dnů

Audiofilský all-in-one systém

  • Struktura z pevného hliníku
  • Široký rozptyl reprodukce
  • Zesilovač třídy D s výkonem 100 Wattů
  • Bluetooth aptX
  • TOSLink optický vstup
  • Kubik One se umí naučit povely téměř jakéhokoliv IR ovladače
  • Výstup pro připojení subwooferu
  • USB Audio vstup pro PC nebo MAC
  • Umístění na zeď díky otvorům na zadní straně

S devízou all-in-one

Hledáte audio stereofonní systém s vášní pro opravdovost hudby? Dobrou zprávou je, že existuje. Jednotka s náplní „vše v jednom“ je navržena s dokonalostí, flexibilitou a vybavena širokou konektivitou (Bluetooth, USB, analogový vstup, dva optické vstupy atd). Lze k ní pohodlně připojit například televizor, audio přehrávač, ale také PC, tablet, telefon, k čemuž slouží rozmanitost vstupů.

Vysoce kompaktní reproduktor

Systém s potenciálem je to nejlepší pro skvělý zvuk. DALI je v tomto ohledu nejlepší každým coulem, postará se o dramatičnost pořadů, živých koncertů, napínavých seriálů. Je libo trochu více basů při sledování televize? Lze je snadno nastavit podle osobního vkusu uživatele ovládacím tlačítkem bass na dálkovém ovladači.

KUBIK ONE a jeho klíčové funkce

Na prvním místě to jsou basové reproduktory s membránou zpevněnou dřevěnými vlákny pro dokonalou reprodukci, a pevná hliníková skříň, zajišťující silný basový výkon. Věrné stereofonní podání scény souvisí s tradiční technologií reproduktorů, předností je též snadné připojení, prostřednictvím široké nabídky vstupů. Specifika řidičů s nízkou ztrátou spočívají ve využití směsi nízkoprocentních papírových kuželů s vyztužením z dřevěných vláken. Vložená dřevěná vlákna dávají povrchu nerovnou strukturu, což dramaticky minimalizuje rezonanci povrchu a vzniká tak co možná nejlepší reprodukce všech detailů zvukových signálů.

Modifikace designu a ostatní vylepšení

Příjemný design a perfektní tvar, vylepšený výškový reproduktor s rozšířenou frekvenční odezvou, širokou disperzí a nízkou barevností jsou jasným záměrem rozšířit firemní dědictví v této high-endové sérii. Samotný design je navíc podtržen provedením povrchových úprav hned v osmi barvách a v černé. Díky použití ovladačů navržených a vytvořených na zakázku výhradně v DALI je potřeba frekvenční korekce v crossoveru zcela vyloučena. To umožňuje návrh přesného přechodu, který spolu s pečlivě vybranými komponenty kvality zajišťuje, že ztráta signálu je téměř nulová.

Technická specifika

Uzavřená konstrukce, dvoupásmový stereofonní systém, ozvučnice z litého hliníkového profilu – to vše charakterizuje 9,6 kg vážící modul s rozměry 980 x 162 x 102 mm. Je osazen dvěma 130 mm středo-basovými měniči s dřevovláknitou membránou a dvěma 25 mm tweetery s textilní kalotou. Frekvenční rozsah je zajištěn v pásmu 48 - 22 000 Hz, s tolerancí +/-3 dB a s dělícím kmitočtem 3 kHz. Maximální akustický tlak SPL je 103 dB na kanál, dlouhodobý výkon RMS je 4 x 25 W. Zesilovač je třídy D – digitální, 4 kanály. Zařízení je vybaveno vstupem USB Micro, 2 x optickým TOSlink vstupem, RCA s 3,5 mm mini jack, vstupem pro Bluetooth AptX a výstupem pro externí subwoofer. Maximální příkon je 150 W, v režimu Stand By do 0,5 W. Doporučuje se využít montáže zařízení na stěnu či umístit je do police či na stojan a to ve vzdálenosti do 30 cm od stěny. V příslušenství je 1,5 m síťový kabel, podložky, dálkový ovladač a manuál.

Snadná obsluha

Ke snadnějšímu ovládání slouží tzv. inteligentní Stand-by mód, který zařízení uvede do provozu okamžitě, jakmile se na některém ze vstupů objeví signál. Tak je zjednodušen provoz systému. SMART IR čidlo dovoluje použití stávajícího dálkového ovládače od TV ke zjednodušení provozu systému. Připojení externího subwooferu je automaticky detekováno a KUBIK ONE umí upravit výhybku tak, že frekvence pod 80 Hz jsou přesměrovány do subwooferu, což přispívá ke zvýšení akustického výkonu.

Výrobce DALI
Typ soundbaru Aktivní
Basový modul součástí
Výkon kontinuální (W) 4 x 25 (RMS)
Měniče Výškový: 2 x 25 mm Ø (jemný textil)
Středo-basový: 2 x 130 mm Ø (dřevěné vlákno)
Frekvenční odezva od (Hz) 48
Frekvenční odezva do (Hz) 22000
Max. akustický tlak - SPL (dB) 103
Analogový vstup RCA, Jack (3,5 mm)
Analogový výstup RCA (Subwoofer)
Digitální vstup Optický, USB Micro
Digitální výstup Koaxiální 3,5 mm
Síťové připojení
Lokální streamování Bluetooth
Nadstandardní BT kodek aptX™
Barva Černá
Šířka (mm) 980
Výška (mm) 162
Hloubka (mm) 102
Hmotnost (kg) 9,6
Vaše hodnocení