DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
DALI Oberon On-Wall - Light Oak
DALI Oberon On-Wall - Light Oak DALI Oberon On-Wall - Light Oak DALI Oberon On-Wall - Light Oak DALI Oberon On-Wall - Light Oak

DALI Oberon On-Wall - Light Oak

Běžná cena: 12 990 Kč

Special Price 11 690 Kč

Dostupnost: Skladem

Krátký popis

Cena za pár

Popis

Tenký reproduktor pro umístění na stěnu

  • Flexibilní umístění
  • Velmi široký rozptyl
  • Efektivní reprodukce i při poslechu výrazně mimo úhel
  • "Klíčová dírka" pro umístění na stěnu
  • Kužel středobasového měniče vyroben z dřevěného vlákna
  • SMC technologie wooferů - extrémní flexibilita měniče

Diskrétně a překvapivě

Nenápadný reproduktor lze instalovat na stěnu tak, aby zvuk byl vysoce komfortní v jakémkoli prostředí. Tenké provedení v barvě splývající se stěnou jej činí nerušivým elementem se všemi patřičnými vlastnostmi kvalitního audio zařízení. Záměr výrobce je splněn, dokonce i s několika stylovými povrchovými úpravami a jedinečným systémem pro basové porty.

Reproduktor s moderní technologií

DALI OBERON, který se vyjímá především na zdi, kde nezabírá žádné místo, má svůj osobitý potenciál. Předně obsahuje nadměrný 29 mm ultra-lehký měkký kopulovitý výškový reproduktor a basový reproduktor na bázi SMC. Nechybí ani unikátní zdokonalený systém basových portů. Je dán takovými technologickými pomůckami, které umožňují i přes kompaktní velikost zařízení zvuk mnohem větší. Pro stereofonní i prostorové nastavení je zcela ideální.

Přednosti OBERON

Materiály řidiče, návrh křížení a geometrie aplikovaná v této řadě byly vybrány za účelem dosažení širokého spektra rozptylu. Ve finále je tak zajištěn integrovaný zvuk, včetně poslechu v jiném úhlu mimo osu. Precedentní je také výrazné snížení harmonického zkreslení a difrakce, způsobující zkreslené frekvence.

Vizuální dojem je prioritní

Design dnešní pokrokové doby preferuje produkty s oblými tvary - zaoblené hrany a rustikální tkanina nových čelních krycích mřížek DALI dodávají sérii OBERON prosvětlenou, moderní vizáž. Vylepšená je elegantně tvarovanou hliníkovou základnou, která je namontována na dvou podlahových modelech.

Nově užité technologie

Woofer je vybaven kuželem z dřevěných vláken, kombinovanou se směsí jemně zrnité papírové buničiny vyztužené dřevěnými vlákny. Tak je vytvořena tuhá, lehká a dobře se chovající struktura. Patentem výrobce je kotouč železného pólu, minimalizující negativní účinky železa. Využitím disku SMC je výrazně eliminováno mechanické zkreslení, které snižuje zkreslení třetího řádu. Uspokojivý poslech, včetně uvolněného středového rozsahu a velkého množství detailů je pro uživatele relevantní zejména v souvislosti s cenou produktu. Systém basových portů využívá down-firing pro ovládání nízkého rozsahu bez potřeby užití hlubokého krytu. Unikátní kombinace technologií DALI tak vytváří reproduktor, vynikající přesným a podmanivým zvukem, který je typický pro mnohem větší modely.

Specifické informace a parametry

Frekvenční rozsah s tolerancí ±3 dB je 55 - 26 000 Hz, dělící kmitočet je 2100 Hz. Citlivost zvuku při 2,83 V/1 m činí 87 dB. Nominální impedance dosahuje 6 Ohm a maximální akustický tlak 107 dB. Doporučuje se zesilovač s výkonem 25 - 100 W. Tento dvoupásmový systém s vysoko-tónovým měničem a nízko-tónovým měničem je bass-reflexového typu. Frekvence ladění bass-reflexu je 50 Hz, vstupy pro připojení jsou Single. Doporučená vzdálenost od zadní stěny k zadní straně reproduktoru je  0 - 10 cm.

Máme rádi zvuk

Výrobce usiluje o naprostou špičku v reprodukci zvuku v každém svém výrobku, od prvopočátku totiž buduje pevný základ, na němž se vyvíjejí a vyrábějí reproduktory. Všechny reproduktory značky DALI jsou vyvinuty, navrženy, ručně vyrobeny, zkompletovány a individuálně testovány v dánské továrně. Dánský průmyslový výrobce reproduktorů vyrostl ze skandinávského prodejního řetězce s audio technikou v roce 1983. Momentálně však nabízí vzrušující rozsah reproduktorů od cenově přijatelných po maximálně výkonné reproduktory. Díky početné skupině spokojených obdivovatelů DALI systémů po celém světě ožívá hudba a film, na celé čáře vítězí opravdový, jiný a bohatě detailní zážitek z poslechu.

Ukázka série DALI OberonPoradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: DALI Oberon On-Wall - Light Oak

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce DALI
Počet pásem 2
Měniče Vysoké frekvence: 29 mm / Střední a nízké frekvence: 130 mm
Typ reproduktoru Zadní bass reflex
Bi-wire / bi-amp možnost
Frekvenční odezva od (Hz) 55
Frekvenční odezva do (Hz) 26000
Dělící frekvence (Hz) 2100
Impedance (Ω) 6
Citlivost (dB) 86,5
Minimální vstupní výkon (W) 25
Nominální vstupní výkon (W) 100
Maximální výkon - SPL (dB) 107
Barva Light Oak
Šířka (mm) 245
Výška (mm) 385
Hloubka (mm) 120
Příslušenství Gumové nožky