Denon AH-GC25W - Černá

SKU
Denon AH-GC25W
-2%
Hodnocení:
100%
Akční cena 6 290 Kč Běžná cena 6 390 Kč
Do 5 dnů

Sluchátka na každý den

Pro zájemce o dlouhodobý poslech jsou v nabídce sluchátek takové modely, které je možné nosit po libovolně dlouhou dobu. Jsou výrobcem určeny pro dlouhé poslechové relace, a od věci není ani měkký, nastavitelný pásek na hlavu. DENON klade důraz na komfort - sluchátka s náušníky z paměťové pěny dvěma pohyby zajistí dokonalé uchycení.

 

  • Špičkový zvuk
  • Pocit Ultra-pohodlí
  • Dlouhá výdrž baterie
  • Výjimečná kvalita bezdrátového zvuku
  • Drátové nebo bezdrátové telefonování
  • Možnost duálního připojení
  • cVc (Clear Voice Capture)

Pohodlně a bez kabelů

S bezdrátovými sluchátky Denon AH-GC25W je to snadné – stanou se průvodcem, který se ve světě zvuku neztratí. Svého majitele budou spolehlivě provázet na každém kroku. Mohou být užívány jak s kabelem, tak i bezdrátově, přičemž o výdrži po neskutečných 30 hodin nemusíte jen snít. Roztančené výšky budou znít křišťálově čistě a basové hloubky nebudou vůbec unylé, ale roztančí každého díky frekvenci 5 až 40 000 Hz, citlivosti 98 dB a impedanci 32 Ohm. Ve sluchátkách nechybějí mikrofony. Mohou být tedy po spárování s telefonem využívány k handsfree volání. Pohodlí a komfort zajišťuje kožený hlavový most a měkké náušníky, které dodají pocit jemnosti a přirozenosti.

Co je zásadní

Mezi klíčové vlastnosti náleží možnost použití sluchátek bezdrátově i s kabelem, špičková kvalita zvuku díky vysokému frekvenčnímu rozsahu a pohodlné ovládání na mušlích i na kabelu. Uživatelsky přívětivá je taktéž skládací konstrukce a cestovní pouzdro pro snadné a bezpečné přenášení. Bezdrátová sluchátka Denon jsou schopna zajistit až 30 hodin neomezeného poslechu oblíbené hudby.

Handsfree výhodou

Sluchátka lze používat kromě poslechu hudby také k vyřizování telefonních hovorů a to díky integrovaným mikrofonům na obou mušlích, i na odnímatelném kabelu. Postačí jen připojit sluchátka ke smartphonu, a kdykoliv někdo zavolá, lze přijmout hovor stiskem tlačítka, aniž by bylo nutné vyndat telefon z kapsy nebo z batohu. Spokojení uživatelé již vědí, že značka Denon je sázkou na jistotu a kvalitu. Sluchátka zvládnou čistě a jasně vykreslit každý tón bez ohledu na to, jaký hudební žánr byl právě vybrán.

Není konstrukce jako konstrukce

K těmto sluchátkům patří velké 40 mm měniče, které snadno přenesou produkci k uším poslouchajícího bez zkreslení a ruchů. Je fajn nechat hudbu jen tak proudit celým tělem a nasávat pozitivní energii. Nebudou-li sluchátka zrovna v provozu, lze je složit do kompaktního tvaru a uchovávat je v dodávaném cestovním pouzdře, kde jsou chráněná před poškozením. Navíc nezaberou téměř žádné místo a přitom budou stále po ruce.

Ergonomie na každém kroku

Výrobce se soustředí na to, aby komfortní použití sluchátkových setů bylo na prvním místě. Zaposlouchat se do tónů oblíbené hudby a ztratit pojem o čase – zní to sice trochu jako sci-fi, ale právě o to společnosti Denon jde. Sluchátka proto navrhuje a staví z kvalitních materiálů tak, aby se perfektně přizpůsobila křivkám hlavy, aby netlačila ani po dlouhých hodinách poslechu. Překážející kabely jsou pryč, vládu přebírá na celé čáře Bluetooth. Co však modelu rozhodně nechybí, pak široké možnosti ovládání. Ovládací prvky se nacházejí nejenom na zmíněném odnímatelném kabelu, ale také na obou mušlích, což umožňuje jednoduše pozastavit přehrávání, upravit hlasitost nebo přeskakovat mezi skladbami dle potřeb a přání. Aby vše bylo ještě pohodlnější včetně změny nastavení, je možné přímo z telefonu využít aplikaci Denon Audio App.

 

Ukázka:

Výrobce Denon
Typ sluchátek Kolem uší
Konstrukce Uzavřené
Měniče Dynamické
Průměr měniče (mm) 40
Frekvenční odezva od (Hz) 5
Frekvenční odezva do (Hz) 40000
Impedance (Ω) 32
Citlivost (dB) 98
Bezdrátový přenos Bluetooth
Nadstandardní BT kodek AAC, aptX™ HD
Dosah signálu (m) 10
NFC
Výdrž baterie (hod.) 30
Doba nabíjení (hod.) 2
Mikrofon
Konektor Jack (3,5 mm)
Barva Černá
Hmotnost (g) 283
Příslušenství Pouzdro + doplňkový kabel
Vaše hodnocení