DENON AH-GC30 - Bílá

SKU
AHGC30W
-14%
Hodnocení:
100%
Akční cena 7 579 Kč Běžná cena 8 790 Kč
Skladem
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (1)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Pro poslech bez chybičky


  • Potlačení okolitého hluku nové generace
  • Nové FreeEdge Měniče pro Výjimečný Zvuk
  • Prodloužená výdrž baterie
  • Volání za chodu
  • Kompletní Příslušenství v Balení
  • cVc (Clear Voice Capture)
  • Automatický režim Standby
  • Ambient Monitor (poslech okolí)
  • Aplikace Denon Audio App


Když je kolem hluk a šum, nedá se soustředit, relaxovat ani poslouchat co máme rádi. Jediným řešením je zalézt si někam za troje dveře nebo si pořídit sluchátka, která to umějí zařídit. Příjemná hudba do uší může pak znít nerušeně po libovolně dlouhou dobu. Jak na to? Denon a jeho patentované technologie jsou zárukou, že poslouchání bude komfortní - všude kolem jenom samá hudba…

 

Pohodlí a komfort se sluchátky

Nezbývá, než si pořídit bezdrátová sluchátka s uzavřenou konstrukcí a dobrou výbavou, Denon AH-GC30, to se zvukem umí dokonale. Jsou slušivá, elegantní, pohodlná a snadno ovladatelná. Tak proč ne?

Co je potřeba

Za dobrým zvukem a příjemným poslechem stojí především jedinečné 40 mm měniče FreeEdge a akusticky zaměřený materiál, který výrobce pečlivě vybírá a umně aplikuje. Z vývoje je známo, že ergonomická konstrukce s náušníky z 3D paměťové pěny minimalizují boční tlak, jsou lehká, a tedy zaručují pohodlné nošení i při dlouho trvajícím poslechu. Jejich provedení je fenomenální a staví je do čela v řadě podobně konstruovaných sluchátek.

Specifika a přednosti

Sluchátkový set disponuje 3,5 mm Jackem, Bluetooth 5.0, ANC – aktivním potlačením hluku a fungují ve frekvenčním rozsahu 5 – 50 000 Hz s citlivostí 98 dB/mW a impedancí 16 Ohm. Samotné měniče sluchátek jsou navrženy v Japonsku a omezují nechtěné rezonance i zkreslení. Výrobce klade důraz na vysokou materiálovou tuhost a nízkou hmotnost. Měniče jsou zasazeny do anti-vibračního tlumiče.

Aktivní potlačení hluku

Denon pracuje od svého založení na vývoji a užití technologií, Noise Canceling se třemi režimy (letadlo, cestování a kancelář) je jednou z patentovaných technologií, která aktivně pracuje na snižování nechtěných vlivů, šumů a rušení. Díky tomu jsou sluchátka zárukou těch nejideálnějších poslechových podmínek.

Zvuk, který se nikdy neomrzí

Důležitým aspektem výroby je aplikace a podpora Hi-Res Audio. Výjimečné kvality zvuku společnost Denon dolaďuje pomocí bezplatné mobilní aplikace Denon Audio App. Jednotlivé parametry zvuku tak lze nastavit přesně podle uživatelských požadavků s podporou všech různých hudebních formátů. Sluchátka Denon AH-GC30 splňují standard Hi-Res Audio, což dokládá získaný certifikát.

Klíčové vlastnosti sluchátek

Tato sluchátka jsou lehké skládací uzavřené konstrukce. Nejdůležitější částí jsou 40 mm měniče s podporou APTx, které poskytují zvuk ve vysokém rozlišení. Samozřejmostí jsou tři režimy potlačení okolního ruchu, jež funkčnost upravují podle zvoleného typu režimu. Výhodou je výdrž baterie, která zaručuje až 20 hodin optimálního provozu. Nechybějí ani dva citlivé mikrofony s hands free funkcí, certifikace Hi-Res audio a Ambient Monitor mód pro poslech zvuků v okolí. K zařízení náleží odnímatelný audio kabel s ovládáním a mikrofonem. Pod pojmem prémiový zvuk si lze představit takový, který nabízí ostré výšky, hluboké basy, detailní obraz a to vše pro špičkové hudební provedení, ale i pro telefonní hovory. Výhodou je duální simultánní připojení zařízení, které umožňuje uživatelské klientele poslouchat bezdrátově vlastní zařízení, podporující Bluetooth a zároveň také přijímat telefonní hovory. Denon design má typický atraktivní vizuální potenciál, díky němuž se podílí na vytváření nové generace sluchátkových setů, pod záštitou japonské značky. Kvalitní materiály spolu s precizní výrobou předesílají, že půjde o velmi oblíbený sluchátkový model. 

 

Ukázka:

Výrobce Denon
Typ sluchátek Na uši
Konstrukce Uzavřené
Měniče Dynamické
Průměr měniče (mm) 40
Frekvenční odezva od (Hz) 5
Frekvenční odezva do (Hz) 50000
Impedance (Ω) 16
Citlivost (dB) 98
Hlasový asistent
Aktivní potlačení hluku (ANC)
Bezdrátový přenos Bluetooth
Nadstandardní BT kodek AAC, aptX® HD
Dosah signálu (m) 10
NFC
Odolnost vůči vnějším vlivům Odolnost vůči postříkání
Výdrž baterie (hod.) 20
Doba nabíjení (hod.) 2
Mikrofon
Konektor Jack (3,5 mm)
Barva Bílá
Hmotnost (g) 287
Příslušenství Cestovní pouzdro, kabelový adaptér Airline, odnímatelný audio kabel, nabíjecí USB Micro-B kabel