Denon CEOL RCD-N11 DAB - Černá

SKU
RCDN11DABB
Hodnocení:
100%
12 990 Kč
Do 5 dnů
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (1)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení
V návaznosti na úspěch předchozích modelů CEOL přidává novýCEOL N11 DABk působivé škále možností rádiový tuner DAB+/DAB, který tak doplňuje hlasová ovládání Amazon Alexa a Google Assistant, stejně jako integrovanou platformu HEOS pro multiroom streamování hudby.

Neomezené možnosti přehrávání hudby

Připravte se na prakticky neomezené možnosti přehrávání hudby, které vám přinášístereo přijímač s CD přehrávačem Denon CEOL N11DAB. K dispozici jsou všechnyhlavní hudební služby, případně můžete poslouchat vysoce kvalitnírozhlasové stanice DAB+nebo streamovat obsah přímo z telefonu nebo tabletu, a to za pomocitechnologií Bluetooth a AirPlay 2. Nechybí ani podporahlasových asistentů Amazon Alexa, Google Assistant a Sirinebostreamingová multiroom technologie Heos, která umožňuje plynulé přehrávání hudby v celé domácnosti. Vychutnejte si výjimečný zvuk v minimalistickém stylu!

Poslouchejte svá oblíbená CD, streamujte playlisty ze Spotify, Deezer Premium nebo Tidal, nebo vytvořte multiroom systém pomocí technologie HEOS Built-in.S Denon CEOL N11DAB se možnostem přehrávání meze nekladou.

Jedno zařízení, spousta možností

CEOL N11DAB jekompaktníall-in-one hi-fi systém, který snadno připojíte k vaší domácí síti (Wi-Fi nebo Ethernet) a můžete streamovat a přehrávat hudbu z hudebních souborů uložených na jakémkoli jiném zařízení připojeném ve stejné síti - počítači, notebooki, pevném disku NAS. Kromě tohojsou k dispozici technologie Bluetooth a AirPlay 2, díky kterým můžete bezdrátově streamovat hudbu z mobilních zařízení, a rovněž USB port na předním panelu umožňující připojení paměťových jednotek USB. Poslouchat můžete i kvalitní rozhlasové stanice DAB+.

CEOL N11DAB neopomíjí ani fyzická média a je vybaven vestavěnýmCD přehrávačem. Vybaven jedvěma optickými výstupy, takže ho můžete propijt např. s televizorem a vylepšit tak zážitky ze sledování filmů. Je navíc možné ho ovládat přímo dálkovým ovladačem telvizoru. Díky kompatibilitěse zařízeními Echo společnosti Amazon a službouAlexa Voicemůžete pomocíjednoduchých hlasových příkazůvybrat režim zvuku nebo jeho zdroj, zvyšit hlasitost nebo přejít na další skladbu.

Hudba pro celou vaši domácnost

Díky vestavěnémultiroom streamingové technologii HEOSse můžete těšit zvukem HEOS v celé vaší domácnosti. Vystačí pomocí domácí sítě seskupit více HEOS kompatibilních zařízení a reproduktorů do jednoho celistvého ozvučení a hudba bude znít napříč celým domem. V každé místnosti je také možné přehrávat různý obsah. Vše záleží pouze na vás. S HEOS multizónovým ozvučení získáváte opravdu spoustu možnosti. Vše je na dosah ruky také díkybezplatné aplikaci HEOS app, kterou celý systém snadno a pohodlně ovládáte.

Minimalistický design

Na první pohled určitě zaujme jehominimalistický design.CEOL N11DAB kombinuje jednoduché geometrické linie s nejmodernější technologií. Centrálním bodem je nově vyvinutý podsvícenýdotykový ovládací panel, který zdobí horní část zařízení. Umožňuje intuitivní a rychlé ovládání bez narušení elegantního vzheldu. Jako novinka v této sérii je systém CEOL nyní k dispozici také v stylovém šedém provedení. Samozřejmostí zůstává elegantní bílá a odvážná černá barva. Byl přidán takévylepšený OLED displej.Unboxing

Výrobce Denon
Reproduktory
Funkce CD přehrávač, Síťový přehrávač
Počet kanálů Stereo
Výkon na kanál (W) 65
Dynamický výkon (W) 80 (při 4 ohm)
Frekvenční odezva od (Hz) 20
Frekvenční odezva do (Hz) 20000
Odstup signál / šum (dB) 86
THD (%) 0.1 (1kHz/5W/ 4 ohms)
Analogový vstup RCA
Analogový výstup RCA (Subwoofer), Jack (3,5 mm)
Digitální vstup Optický, USB-A
Síťové připojení Wi-Fi, Ethernet
Internetové streamovací služby Internetové rádio, Deezer, Spotify, TIDAL, Amazon Music
Lokální streamování AirPlay 2, Bluetooth
Multiroom aplikace HEOS
Rádio DAB/DAB+, AM
PCM - vzorkování (kHz) až 192
Podporované audio formáty FLAC, WAV, ALAC, WMA , MP3, AAC
Podporované disky CD, CD-R, CD-RW
DSD až DSD128 (5,6 MHz)
Barva Černá
Šířka (mm) 280
Výška (mm) 108
Hloubka (mm) 305
Hmotnost (kg) 3.5