DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

DENON DHT-S516H

SKU
DHTS516HBK
Hodnocení:
100%
18 990 Kč
Skladem

Kino atmosféra v pohodlí domova

Kdo chce zažít při sledování filmů atmosféru takovou, jakou zná z kina, má k tomu veškeré možnosti. Výrobce Denon zásobuje audio trh skvěle vybavenými zvukovými systémy. Samozřejmě, že nesmí chybět televize, která dodá to hlavní - obraz. Tím druhým, co dělá ze sledování filmů dokonalý zážitek, je zvuk. Jenom prostorový zvuk umí uživatele televize doslova vtáhnout do děje.

Kvalita se vším všudy

Pod taktovkou Denonu světlo světa spatřily soundbary, které tento zvuk poskytnou, a dokonce i bez zbytečné kabeláže, bez nutnosti složité montáže a bez nutnosti vrtání do stěn. Zvuková lišta Denon DHT-S516H s bezdrátovým subwooferem a integrovanou technologií HEOS umožní oblíbeným filmům, hudbě či počítačovým hrám dodávku mohutného prostorového zvuku. Tento model má bi-amp napájené středo-basové a výškové měniče, obohacené pokročilým DSP zpracováním zvuku, navíc s podporou přehrávání zvuku ve vysokém rozlišení. Konečně také disponuje skutečným výkonným bezdrátovým subwooferem.

Bonus v podobě HEOS

Kromě moderně řešeného zvukového panelu systém doplňuje bezdrátový subwoofer a integrovaná technologie HEOS, která dodá oblíbeným produkcím to pravé „ořechové“. Komfortní streaming hudby je s pomocí vestavěné bezplatné aplikace, dostupné pro iOS a Android, reálný. S dalšími integrovanými AV přijímači, systémy, zvukovými lištami a reproduktory HEOS si lze vybrat, zda přehrávat stejnou skladbu kdekoli, nebo vybrat jiné skladby pro každou přidanou místnost. Schopnost přehrávat hudbu ze Spotify Premium zdarma, z TIDAL, TuneIn Internet Radio, SoundCloud, Amazon Music, Napster, Deezer nebo z místních knihoven hudebních souborů je zakomponována a připravena k užívání.

Konektivita

Televizi je možné snadno připojit jediným HDMI kabelem, HDMI výstup disponuje podporou zpětného audio kanálu (ARC). DHT-S516H je kompatibilní s dekódováním prostorového zvuku Dolby Digital, Dolby Digital Plus a DTS. Pro hudební streaming z oblíbených online služeb lze využít bez problémů kromě multiroom také podporu AirPlay 2 a Bluetooth. Pohodlné ovládání nabízí hlasoví asistenti služeb Amazon Alexa nebo Google. Rychlou instalaci a spuštění umožní užití potřebné kabeláže. Zjednodušeno je i nastavení - díky optickým kabelům, kabelům HDMI, Ethernet a IR blaster je set DHT-S516H dodáván se vším, co je potřeba k rychlému zahájení domácí produkce. Set je navržen pro práci s jakýmkoli televizorem, čímž jsou eliminovány starosti s kompatibilitou.

Technická specifika a upřesnění

Oba dva moduly výrobce představuje v designovém černém opláštění. Zvuková lišta je 1018 mm široká, 73 mm vysoká, 104 mm hluboká a váží 3,1 kg. Subwoofer je 311 mm vysoký, 172 mm široký, 172 mm hluboký s hmotností 6,6 kg. Zařízení funguje včetně funkce automatického vypnutí se spotřebou v pohotovostním režimu 0,46 W. Audio systém je dán čtyřmi ovladači. Vstupy a výstupy jsou zastoupeny HDMI (ARC, CEC), digitálním vstupem optickým, koaxiálním, analogovým vstupem (3,5 mm mini jack) a USB vstupem (velkokapacitní paměť). Výrobce užil Bluetooth A2DP. K dispozici je zvukový režim Hudba, Film, Noční režim.

Cenné firemní know-how

Více než 110 let zkušeností má za sebou Denon v sekci výzkumu a výroby. Firemní audio technologie zaznamenaly prvenství, což Denon staví na žebříčcích úspěšnosti poměrně vysoko. Jejich první komerční CD přehrávače a AV přijímače s podporou Dolby Atmos jsou legendární. Denon se svou cílenou investicí do výzkumu a vývoje zvuku zajišťuje, že při každém poslechu uživatel získá skutečně prémiové technologie a nejvyšší kvalitu, co se audio elektroniky týká.


Výrobce Denon
Analogový vstup Jack (3,5 mm)
Digitální vstup Koaxiální RCA, Optický, USB-A
Digitální výstup HDMI (ARC)
Síťové připojení Ethernet
Internetové streamovací služby Deezer, Spotify, TIDAL
Lokální streamování AirPlay 2, Bluetooth
Multiroom aplikace HEOS
Hlasový asistent Amazon Alexa, Google Assistant
Surround - objektové formáty Dolby Atmos
Surround - kodek Dolby Digital Plus
HDMI - funkce ARC
Barva Černá
Vaše hodnocení