DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

ELAC Uni-Fi Slim BS U5 - Bílá - rozbaleno

SKU
elac-uni-fi-slim-bs-u5-bila-rozbaleno
-29%
Akční cena 12 790 Kč Běžná cena 17 990 Kč
Skladem
Cena za pár

Rozbaleno, 100% STAV, 2 roky záruka, kompletní balení včetně příslušenství


 

Úzké regálové reproduktory

  • Custom-designed vnořený měnič zajišťující jednotnou reprodukci zvuku z výškového a středo-basového měniče
  • Vyvážený 3-pásmový design
  • Elegantní tuhé skříně z tlusté vrstvy MDF
  • Luxusní finiš
  • Sofistikovaná výhybka a výškový měnič audiofilní kvality

 

Krásu lze vnímat zrakem i sluchem současně

Nedostatek prostoru by nikdy neměl ohrozit skvělý zvuk. Ideálním řešením je proto Uni-Fi BSU5 Slim, který sice nepředčí podlahový prémiový model, ale audiofilský zvuk a jedinečný vzhled se nemusejí vzájemně vylučovat. Tento třípásmový, bass-reflexní monitor přináší zvukový podpis Uni-Fi v menším balení.

 

Štíhlejší znamená krásnější a dokonalejší

Není třeba hubnout do plavek, u reproduktorů ELAC je využito spíše „hubnutí“ na míru prostoru. Nová řada reproduktorů této značky nese podnázev Uni-Fi Slim a představuje skutečně ultra štíhlé modely. Na scénu se tak dostává dvojice stojanů, středový kanál a štíhlá stojanová jednotka Uni-Fi BSU5, která je nejnovějším nápadem britského designéra Andrew Jonese.

 

Dobře postavené reproduktory

Model BSU5 je postaven podle specifického návrhu pro potěchu posluchačů i interiérů. Hrají celoplošně a jsou konstrukčně kompaktní, mají inteligentní, sofistikovanou přepážku ovládanou řidiči. Výrobce ELAC okořenil svou Uni-Fi sérii špetkou elegance, štíhlými proporcemi a výměnou designu za kartáčovaný vinylový obal v saténovém černém nebo bílém provedení. Uvnitř jsou Slim reproduktory podobné svému Big Brother UB5, včetně stejného zvuku. Skříňky jsou sice různých rozměrů, ale shodou okolností mají stejný objem kabinetu.

 

Konstrukční systém a konfigurace

Tyto trojcestné reproduktory disponují neobvyklou konfigurací, měřítkem je konstrukce, velikost a cena, také využívají stejné součásti křižovatky a stejný dvojitý soustředný řidič. Instalovaný 25 mm výškový reproduktor je umístěn koncentricky ve 100mm hliníkovém středu. Požadovaným účinkem je rovnoměrnější zvukový rozptyl a pevnější stereoskopické zobrazení z širokých úhlů poslechu. Výhody soustředného řidiče jsou nesporné.

 

Technická specifika

Kromě bass-reflexu disponuje tento modul tweeterem s měkkou kopulkou a wooferem z hliníku, frekvenční odezva se rozprostírá od 46 do 25 000 Hz s dělícím kmitočtem 270/2 700 Hz. Akustická citlivost je 85 dB při 2,83 v / 1m a jmenovitá impedance 4 Ohm, minimálně 3,4 Ohm. Výrobce doporučuje zesilovač s výkonem 40 až 140 W, maximální výkon zařízení je 140 W. Každá ze skříněk je 339 mm vysoká, 178 mm široká a 293 mm hluboká. Je dodávána s krycí magnetickou mřížkou. Pečlivě zpracovaná povrchová úprava dodává reproduktorovému setu na eleganci.

 

V zajetí příjemného poslechu

Soustředný řidič prakticky zajišťuje soudržnost mezi středními a vysokými frekvencemi. V menších modulech ELAC s uspokojením ukazuje, že nemusí být vše fyzicky velké, aby byl zřejmý dobrý výsledek. V hodnocení získává tento model na trhu reproduktorů uznání, díky němuž je na vrcholu produktů s úžasnou kombinací průhlednosti, přesnosti, agility a autority. Navíc jsou reproduktory také zdobné, esteticky příjemné a posluchačům zcela otevřené - znějící, rychlé, pokrokové a dokonce mohou hrát i blízko stěny. Jsou stylové. V každém ohledu má ELAC Uni-Fi BSU5 Slim dobře našlápnuto do světa zvuku, kde získal své nezastupitelné místo.

 

Tak to umí jenom v ELAC

Zvuk značky ELAC se nevyplatí podceňovat. Je úžasné slyšet padat listí,chvění motýlích křídel nebo naopak výbušnou sílu symfonického orchestru. Bezchybná a barvitá reprodukce zvuků našeho světa je pro výrobní společnost ELAC vášní již více, než 90 let. Za tu dobu vznikl nespočet skvělých produktů, technologií, zařízení, komponent, reproduktorových soustav. A nové, stále dokonalejší série ELAC otevírají dveře k lepším zvukovým produkcím.

 

Ukázka série ELAC Uni-Fi Slim

Výrobce ELAC
Počet pásem 3
Měniče Basový: 1x 133 mm Ø (hliník)
Středový: 1x 100 mm Ø (hliník)
Výškový: 1x 25 mm Ø (jemná kupole)
Typ reproduktoru Zadní bass reflex
Bi-wire / bi-amp možnost
Frekvenční odezva od (Hz) 46
Frekvenční odezva do (Hz) 25000
Dělící frekvence (Hz) 270 / 2700
Impedance (Ω) 4
Citlivost (dB) 85
Minimální vstupní výkon (W) 40
Maximální vstupní výkon (W) 140
Barva Bílá
Šířka (mm) 178
Výška (mm) 339
Hloubka (mm) 293
Vaše hodnocení