DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Epson EH-TW9400W

SKU
8715946666327
-19%
Akční cena 81 990 Kč Běžná cena 100 800 Kč
Skladem

Videoprojektor s 4K technologií

  • Bezdrátový přenos signálu - připojte WirelessHD transmitter např k AV receiveru a k videoprojektoru nemusíte vézt žádné kabely
  • PRO-UHD technologie - úchvatný realistický obraz v rozlišením vyšším než FULL HD
  • Projektor promíta nativní 4K signál i signál nižší než 4K
  • Upscaling obrazu nižší než 4K
  • HDR - obrovský dynamický rozsah barev
  • 3LCD technologie zajišťuje nádherně barevný výstup a bez nežádoucího efektu duhy
  • Flexibilní umístění díky posuvnému objektivu - můžete si uložit 10 různých nastavení
  • Lampa vydrží až 5000 hodin (v úsporném módu)

Revoluce v obraze

Nároční diváci nemusejí na nic čekat, mohou si užívat a vychutnávat kouzlo filmových projekcí s úžasnou kvalitou obrazu pohodlně i v domácím prostředí. V edici EH-TW se objevil další projektor v řadě modelů, který je víc, než „in“. Cenově dostupný projektor pro domácí kino s ostrým obrazem a neuvěřitelně vysokým kontrastním poměrem se ideálně hodí k promítání na velkou plochu s rozlišením 4K. Samozřejmě nechybí ani skvělé možnosti připojení a jednoduché nastavení.

Výrobky značky Epson

Epson nejsou jenom tiskárny. Nově tato značka propaguje velmi úspěšné videoprojektory se špičkovými technologiemi a prvotřídními parametry. Bezvadný obraz s vysokým rozlišením doprovází unikátní akustický přednes. Tato zařízení se snadno ovládají a jsou zárukou bezchybné kvality obrazu.

PRO-UHD

Audiofilové a nejen oni uvítají úchvatný realistický obraz Full HD s podporou HDR a technologií Epson 3LCD. Díky těmto projektorům s rozlišením 4K UHD a také s nižším než 4K, který je na vyšší rozlišení při projekci převeden, mohou kouzlo kina využívat, kdykoliv si budou přát. Nic neklade meze objevování nových funkcí, jež představují přidanou hodnotu a zajistí výjimečné audiovizuální zážitky.

Vysoký dynamický rozsah a barevný světelný výstup

Technologie HDR přináší ten nejlepší vizuální dojem, a to zvýšením kontrastního poměru a dosažením mnohem širšího rozsahu mezi nejtmavšími a nejsvětlejšími místy v obraze. Zajištěna je tak výrazně větší hloubka a úžasné, dosud neviditelné detaily. Zvýrazněny jsou také barvy, obraz je přirozenější a poutavější. Lze využít nejnovějšího dostupného obsahu, který zobrazení HDR podporuje. Pouze bílý jas není zárukou reálné barevnosti v obrazu. Projektory Epson disponují technologií 3LCD, ta zaručuje stejně vysoký bílý i barevný světelný výstup (CLO). Je konec nevýraznosti a vybledlé projekční ploše – na scénu se konečně dostává jasný a živý obraz.

Široce, barevně, plynule a svižně

Výjimkou nejsou realistické, živé barvy díky vysokému kontrastnímu poměru, jenž zajišťuje temné odstíny černé. Také nelze nevidět detaily ve stínech. Plynulejší snímky svižného pohybu dovolují divákům sledovat ty nejrychlejší akční scény. Interpolace snímků a funkční zvýraznění detailů se stará o ostrý a plynulý obraz. Je eliminováno rozmazání ve scénách s rychlým pohybem, mezi stávající snímky jsou vkládány nové. Tak je potlačeno rozmazání obrazu, pohyblivé scény jsou následně mnohem plynulejší a ostřejší.

Flexibilita umístění a funkcí

Instalace je jednoduchá, rychlá a snadná díky špičkovému poměru optického přiblížení a posunu objektivu až o ±96,3 % na svislé ose, ±47,1 % na vodorovné ose. Do paměti motorizovaného zoomu, ostření a posunu objektivu je možné nastavit a uložit až 10 poloh, aby bylo možné snadno přepínat mezi různými poměry stran obrazu a to pouhým stisknutím tlačítka. Vysoce kvalitní optický zoom dovoluje využít kratší kabely, případné rušení signálu je velmi malé. Projektor lze kalibrovat podle profesionálních norem ISF tak, aby bylo zajištěno lepší nastavení.

Technologické patenty

Profesionálně vyvinutý patent společnosti Epson, 3LCD, je skutečnou třešničkou na dortu kvalitního zařízení. Je fajn sledovat filmy ve správném poměru stran obrazu. Profesionální nástroje pro kalibraci ISF lze využít k dalším úpravám individuálního nastavení. Životnost lampy v úsporném režimu je 5 000 hodin, žádaný je i plno-prostorový zoom, zaostřování a posun objektivu. Havraní čerň dodává nevelkému projektoru na mužnosti, pevnosti a luxusním vzhledu.

Výrobce Epson
Bezdrátový projektor
Video technologie 3D, 4K upscaling
Barevné formáty HDR
Technologie projekce Technologie 3LCD, RGB se závěrkou s kapalnými krystaly
Kontrastní poměr 1200000:1
Reprodukce barev 1,07 miliard barev
Poměr stran 16:9
Světelný výstup (lm) 2600
HDMI vstup 2
HDMI - funkce HDCP 2.2
Síťové připojení Ethernet
Digitální vstup USB-A
Životnost zdroj světla (hod.) 3500 (5000 v úsporném režimu)
Barva Bílá
Vaše hodnocení